26

Odp: Sprzęt Kajtka

No to sie juz z BeWu dogadacie co do tej Toshiby. Ale musisz byc :)

27

Odp: Sprzęt Kajtka

Lewis jesli chcesz to moge zabrac te rzeczy do ornety( z Asem jedziemy jednym atutkiem wiec chyba sie zmieszcza, mam nadzieje ze AS sie zgodzi:)

AS -zgodzisz sie?

AS się kategorycznie nie zgadza :cry:

A tak serio to jest to jakiś wielki pakunek?
Dla wuuujka AS-a przydała by się jakaś obudowa do 130xe....
;)

Odp: Sprzęt Kajtka

W razie czego upoważniam RADKA :D
RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

29

Odp: Sprzęt Kajtka

A tak serio to jest to jakiś wielki pakunek?
Dla wuuujka AS-a przydała by się jakaś obudowa do 130xe....
;)

Rozdzielac bedziecie juz miedzy soba. A co wielkosci. Jest to kilka pudelek (3-4 chyba) + 2-3 reklamowki + Toshiba jako oddzielna torba. Powuinno sie zmiescic do bagaznika... :)

30

Odp: Sprzęt Kajtka

ja bym chetnie wzial podstawe/prowadnice portu kartdridge od 800XL. Widze ze lezy w pudle 'smieci' :)

31

Odp: Sprzęt Kajtka

Lezy, a owszem. Mozesz brac. Top wszystko dla ludzi.

32

Odp: Sprzęt Kajtka

A tak serio to jest to jakiś wielki pakunek?
Dla wuuujka AS-a przydała by się jakaś obudowa do 130xe....
;)

Rozdzielac bedziecie juz miedzy soba. A co wielkosci. Jest to kilka pudelek (3-4 chyba) + 2-3 reklamowki + Toshiba jako oddzielna torba. Powuinno sie zmiescic do bagaznika... :)

A może jakieś kompo ku czci pamięci Kajtka, moiędzy chętnymi na pojedyńcze rzeczy? Myślę, że Kajtek by nie miał nic przeciw, a może nawet by się ucieszył?

Sikor umarł...

33

Odp: Sprzęt Kajtka

Sikor - tylko jeśli już, to nie "crazy" compo, bo tego wszystkiego do domu nie zabiorę - nie ma takiej opcji... :lol:

Poza tym chyba jest już ustalone co i jak - przynajmniej na to wygląda :)

I Ty zostaniesz big endianem...

34

Odp: Sprzęt Kajtka

Eee... co do kompo to bym polemizowal - wyjdzie na to ze polowa ludzi zgarnie sprzety zupelnie im niepotrzebne. A tak mozna domniemywac ze kazdy wybral sobie z kolekcji Kajtka cos, co mu sie przyda i (co chyba najwazniejsze) czego bedzie uzywal w zaszczytnym celu  ;)

35

Odp: Sprzęt Kajtka

zgadzam się w 100% z Bewu!
sprzęt powinien trafić do osób które będę go potrzebowały a nie "zapełnią nim allegro i etc"..... :idea:

36

Odp: Sprzęt Kajtka

Co do Allegro to juz podalem warunek: nie mozna tym sprzetem handlowac. Naprawde zawiodl bym sie bardzo gdybym zobaczyl kiedys oferte sprzedazy czegokolwiek z tej kolekcji. A jeszcze bardziej zawiedzeni byliby rodzice Kajtka.

37

Odp: Sprzęt Kajtka

Nie to miałem na myśli, ale nieważne... O.K. - sprawa nieaktualna.

Sikor umarł...

38

Odp: Sprzęt Kajtka

Ja bym wziął obudowę od stacji... może jeden magnet... trochę chcę pogrzebać. A, jakiś mocny zasilacz do JIL by się przydał, bo mój chyba lekko siada...

Szkoda, że się na Toshibę spóźniłem... :)

39

Odp: Sprzęt Kajtka

Jezeli nikt nie jest chetny ja moge sie zaopiekowac jednym pudelkiem dyskietek.

Pozdrawiam
Adept Zap

40

Odp: Sprzęt Kajtka

Ja poprosze obudowe od 800xl

41

Odp: Sprzęt Kajtka

Jeśli jest tam gdzieś pokrywa na tylne złącze do 8ooXL to jestem chętny!

I Ty zostaniesz big endianem...

42

Odp: Sprzęt Kajtka

Poprosilbym o obudowe 130XE z diodami...

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

43

Odp: Sprzęt Kajtka

Wielkie dzieki ;) ...dzieki tym czesciom moja  stacja ca2001 odzyla ;-) greets takze dla Xan'a za 3 karty do Turbo ;)
pozdr.
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."