1

Temat: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

Szukam osoby z Niemiec, która spróbowałaby wylicytować mi przedmiot z niemieckiego eBay. Niestety sprzedający uparł się, że nie wysyła poza swój kraj. Nie i koniec. Oczywiście pokrywam wszystkie koszta.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

JAC jest z Niemiec, tylko czy jest miły ?

Ostatnio edytowany przez tebe (2023-12-17 01:37:54)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

.... Jeszcze na party był miły ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

dely napisał/a:

Szukam osoby z Niemiec, która spróbowałaby wylicytować mi przedmiot z niemieckiego eBay. Niestety sprzedający uparł się, że nie wysyła poza swój kraj. Nie i koniec. Oczywiście pokrywam wszystkie koszta.

Odezwij sie na PRV

5

Odp: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

ogłoszenia matrymonialne w Bałaganie.

6

Odp: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

David____ napisał/a:

Odezwij sie na PRV

Niestety już nieaktualne. Druga sprawa, że ostateczna kwota przekroczyła moje wyobrażenia. Z pewnością w przyszłości, kiedy będę potrzebował pomocy, to pozwolę sobie skorzystać. Dzięki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Poszukuję miłej osoby z Niemiec

dely napisał/a:

Z pewnością w przyszłości, kiedy będę potrzebował pomocy, to pozwolę sobie skorzystać. Dzięki.

Nie ma sprawy. Na forum zaglądam 1-2 razy w tygodniu i w niektórych przypadkach może to już być za późno. Więc najlepiej pisać do mnie na PRV - wtedy dostaję powiadomienie na E-mail - a na pocztę zaglądam 1-2 razy, ale dziennie.
Wcześniej można sobie też sprawdzić cenę przesyłki ode mnie z DE do PL czy jest możliwa/opłacalna:
https://www.dhl.de/de/privatkunden/pake … &send=
DHL na Poczcie Niemieckiej odpowiada za wysyłki międzynarodowe (plus jest taki, że na terenie Polski, paczkę również dostarcza kurier DHL).
Istnieje również Hermes. Ale on jest droższy. I w zasadzie, w okolicy w której mieszkam, mam możliwość wysłania tylko przez te dwie firmy.