1

Temat: G.A.Z.U.

... czyli Główny Atarowski Zakład Ubezpieczeń :) Wymyślilem cos takiego poniewaz epi nie ma za co pojechac na quasta i jedzie stopem. Przydalo by sie wiec aby zrobic zrzute dla niego na bilecior. Jako, ze epij posiada znizke to koszt biletu nie powinien wyniesc wiecej niz jakies 40 zl w jedna strone. Nie dajmy mu jechac stopem (bo za fajnie), jeszcze moga go porwac (i tak oddadza) albo co gorsza zgwalcic (jeszcze czego, przyjemnosc za friko).

Ja rozpoczne zrzute od dania 10 PLN.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: G.A.Z.U.

To ze mna jest juz 20zl. Bedzie kolejne gardlo do pomocy :))

ślamk!

Odp: G.A.Z.U.

Wierz lub nie Dely, ale o tym samym pomyslalem!!! Dorzucam 30 zet dla grupowego kolegi!

Proponuje, aby ktos z Kraka pozyczyl mu $ na dojazd TAM, a na miejscu dostanie na POWROT. (Dely zapodaj nr konta mi na maila, bo to dla mnie najlepszy sposob na dorzutke, a w Ornecie dasz z mojej paki :)

4

Odp: G.A.Z.U.

A co z Xanem w takim razie? Ja dorzuce po dychu dla kazdego z nich.

5

Odp: G.A.Z.U.

O, to i ja dorzucam dla xana.

Numer konta na wplate to: 78-10600076-0000404110181558

Prosze wpisac za co i dla kogo kasa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: G.A.Z.U.

Atarowiec wsrod swoich nie zginie :))

Xan rowniez bedzie dosponsorowany!

ślamk!

7

Odp: G.A.Z.U.

Hmmm.. troche niezrecznie sie czuje, ale widze, ze tej ekipy nic nie ruszy! ;)
Czy bede mogl sobie pozwolic na wyjazd dowiem sie pewnie dopiero w czwartek. Trzymajcie kciuki

8

Odp: G.A.Z.U.

Znam ten ból jak to jest nie mieć kasy na party - dokładam się po dychaczu dla Xan-a i Epiego. Jednak kasę wolałbym przekazać na party albo w RTL-u.
W sensie 10 zł dla Epiego i 10 zł dla Xana (nie 10 zł dla obu ;>) - niech to będzie na poczet wejściówki ;)

9

Odp: G.A.Z.U.

A ja nie mogę się dołożyć :( Tym razem sam chyba będę jechał na pożyczce, ale co tam!!! Mam nadzieję, że spotkamy się w komplecie!!!

Sikor umarł...

10

Odp: G.A.Z.U.

Ja oferuje piwo dla potrzebujacych na miejscu :)

: 404. Stopka not found

11

Odp: G.A.Z.U.

potrzebujacych jest jednak wiecej :( np Yezus... tez przebakiwal o jeździe stopem.... bo tylko tak by mógł...  nie wiem może udało by się go wziąć autem z grubshym... jak by było miejsce... ale z wejściówa sprawa otwarta...

12

Odp: G.A.Z.U.

Dely, cyt. za mBankiem:

TCE0457 JEDNOSTKA NIE ISTNIEJE

13

Odp: G.A.Z.U.

Vasco: wywal wszystkie kreski i spacje w numerze konta - u mnie działało.

Btw. Ja też supportuję trunki na miejscu - oczywiście w miarę możliwości. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: G.A.Z.U.

Majker: ej, no, przecia wiem! a i tak nie poszlo!

15

Odp: G.A.Z.U.

dorzucam i ja $$! i wina na party! macie byc all KURDE!!!!!!!!!!!

16

Odp: G.A.Z.U.

heh  zaraz tez zrobie jakas wplate,   ale ten tego,  pamietajcie, ze istnieje tez cos takiego jak: turystyczne bilety.

niestety dopiero dzialaja od piatku od godz.18:00 do niedzieli do 24:00 i na takim bilecie mozna jezdzic  pospiechami i osobowymi do woli.  za jedyne 50zl. (oby w  wymienionym przedziale czasowym)

99 zl kosztuje tez takowy bilet obejmujący takze Expresy i IC .

wiec mozna tanim kosztem dojechac do ornety i wrocic.

xan i Epi nie ma mowy  musze wasze mordki widziec w Ornecie i nie ma że boli ;))


AHA podajcie kurde jakies imie i nazwisko, i adres kurde w przelewie podaje sie nie tylko nr konta!!!!!!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: G.A.Z.U.

Namiary dokładne na mnie są w BAZIE.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: G.A.Z.U.

Ale czyj to jest numer konta!!!!!!!!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

19

Odp: G.A.Z.U.

Mój.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: G.A.Z.U.

ja też zapewnię jakiś "saport w postaci" paru piwek na miejscu..

21

Odp: G.A.Z.U.

Slubowesele mnie 'troche' kosztuje, ale postaram sie wspomoc potrzebujacych jakims etanolem. A jak sie uda to moze Yezusa sie zabierze, ale to nic pewnego...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

22

Odp: G.A.Z.U.

W tej chwili wplacono 50 PLN wiec razem z moja kasa jest juz 70 PLN!!!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: G.A.Z.U.

Ja swoja dole przekaze na stacji w Krk. Jakby co to wyloze wiecej bo wiekszosc wplacajacych dosiada sie w kolejnych stacjach.

ślamk!

24

Odp: G.A.Z.U.

Podkreslnik, jak mozesz to kup bilety za epiego i xana do Ornety, rozliczymy sie na party ok?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: G.A.Z.U.

meśka sie nie dorzuci, bo sama nie wie za co ma jechać =='',. taram sie skombinowac kase żeby przyjechać, najwyżej zrobimy znowu miss mokrego, to zarobie na powrotny ;p.

czy mam przekazac epijowi że jest zrzuta? ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.