26

Odp: - po ornecie -

- najwiekszym syfem okazaly sie WOTKI!!! - Pozdro Eijk, oby nigdy wiecej takiego vote shitu!


eeeee .... chyba Cie bog opuscil, albo sobie jaja robisz ...

27

Odp: - po ornecie -

Mazi, ten system był na prawdę gites. Jedyny lepszy jaki widziałem to był na zeszłorocznym Abstrakcie. Jako że kompy spięte były tam w sieć to postawili serwer z php tak że głosowało sie przez www. Natomiast żeby wykluczyć możliwość głosowania 2x każdy na wjeździe dostał jednorazowe hasło. Taki sam zresztą system był już sto lat temu na The Party. Ale na tą ilość osób? Dla mnie kubki były w 100% trafionym pomysłem a i wyniki tą metodą uzyskane okazały się chyba miarodajne.

Pozdrowy
Ivan

28

Odp: - po ornecie -

Votki to był dobry pomysł.. Szkoda tylko że na kompotach prawie każdy ziewał i chciał iść spać :rolleyes:

29

Odp: - po ornecie -

as, ja bym napisal tak: szkoda, ze kompoty byly tak pozno, ze wiekszosc ludzi byla na tyle spiaca, ze je zlala.

30

Odp: - po ornecie -

Moim zdaniem takie glosowanie ma jedna zalete - szybkie wyniki.

Niestety, trudno zaglosowac na 3 dobre dema 2-ma karteluszkami :( Osobiscie wole tradycyjne, gdzie kilku pracom moge dac podobna ilosc punktow, jakiejs 0, a innej 10.

31

Odp: - po ornecie -

Vasko ma racje. Poza tym ten typ glosowania powoduje straszne dysproporcje w glosowaniu.

Ja jestem za tradycyjnym sposobem glosowania.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: - po ornecie -

Moim zdaniem głosowanie o.k., ale na drugi raz nieprzezroczyste pojemniki, tak, żeby się ludzie nie sugerowali. No i może po 3 papierki, skoro punktujemy 3 pierwsze miejsca, ale to już kwestia dyskusji! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: - po ornecie -

wobec tego next time karteluszkow powinno byc 5 i juz :)

34

Odp: - po ornecie -

dobrze mówi, dać mu woodki

35

Odp: - po ornecie -

No w koncu dotarlem po urlopie do domu. W skrocie:
- party rulez na maxa
- mnogosc dem i innych produkcji pokrzepia
- byxy and mustaki rulez foreva
- system glosowania - tym razem sie udalo, bo byl duzy rozrzut pomiedzy pracami, ale w wypadku gdby byly roznice po 2-3 punkty to moze byc konfliktowo. chyba jestem za starym systemem
- Grubshy + zaloga z czerwonego autka, ktore minelo nas w Rucianym: macie big minusa, ze sie nie zatrzymaliscie...  :evil:
No i czekamy na nastepnego Quasta. Ja juz nie moge sie doczekac.

36

Odp: - po ornecie -

Lewis, to wszystko wina kierowcy czyli Meva.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

37

Odp: - po ornecie -

Grubshy: trzeba go bylo doprowadzic do ładu tak jak pana w Ornecie, co go wyprowadzales z 5 razy. A jak nie to tak jak Yezusa....