Temat: Party zimowe...

QuaST się zakończył i wiadomo, że za rok odbędzie się jego kolejne wydanie, jednak według zapowiedzi Vasca nie odbędzie się party zimowe tj. Last Party - imprezy zimowe z reguły oznaczają mniej ludzi i mniejszą ilość prac, jednak    mimo to posiadają swój specyficzny klimat.

Może ktoś się podejmie organizacji ? Ze względów transportowych najlepiej jakby impreza miała miejsce gdzieś w środkowej Polsce. Co wy na to ?

2

Odp: Party zimowe...

ja jestem za...imprezka w środku kraju good idea...ale mam też nadzieje że Silly dojdzie do skutku...
Grey: kopa na zachęte??? mówiłeś coś że sala byłaby w Oliwie?...

gep/lamers^dial

3

Odp: Party zimowe...

Chętnie się pojawię, jeżeli coś z tego wyniknie.
Przy okazji warto zastanowić się za kolejnym, już czwartym sztabem krakowskim.

ślamk!

4

Odp: Party zimowe...

też chętnie bym przyjechał na takie zimowe party ;)

5

Odp: Party zimowe...

no to Swordzi sie zjawia:) 3 osobowa ekipa...
AS jedziemy?
Zajec?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Party zimowe...

Ja też ZA! Tylko wybrać miejsce dobre i niedrogie. Najlepiej jeszcze z odpowiednią infrastrukturą (choć prawdę mówiąc o powtórzeniu tej z Taklamakanu raczej nie ma co marzyć).

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Party zimowe...


Jeżeli ktoś ma możliwość zorganizowania takiego zlotu, to niech da znać w tym topicu. W razie, gdyby było więcej takich osób zrobimy głosowanie.

8

Odp: Party zimowe...

Bardzo lubię rosół.... ale jak bym go zbyt często jadł to by mi zpowszedniał...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Party zimowe...

xray: Fakt, jedzenie rosołu codziennie, co drugi dzień, nawet raz na tydzień może być zbyt częste, ale jedzenie rosołu raz na pół roku, nawet co kilka miesięcy nie grozi "zpowszednieniem" tej potrawy ;)

10

Odp: Party zimowe...

No jakos pusto bedzie w kalendarzu bez lasta ... chlip :(

11

Odp: Party zimowe...

Bardzo lubię rosół.... ale jak bym go zbyt często jadł to by mi zpowszedniał...

dobrze mówi, dać mu wódki!

jak już co, to zjawię się, jeśli będzie więcej niż 15 stopni celsjusza w pomieszczeniach. ostatniego mojego lasta (2k2) przypłaciłam prawie 3-miesiecznym zapaleniem dróg oddechowych.
nie życze nikomu i nie chcę drugi raz przez to przechodzić.

poza tym ... jest QuaST... na niego czekam z wytęsknieniem cały rok. poza tym... skad brać kase na to wszystko?

przyznaję całkowitą rację X-Rayowi.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: Party zimowe...

Mogę zapytać w Pałacu Młodzieży jak znajdę czas, ale nic nie obiecuję. Jak ktoś pamięta party w Tarnowie to zna to miejsce. Teraz pytanie czy byłby ktoś zainteresowany Party w Tarnowie - nie jest to co prawda centrum Polski ale z Krakowa , Rzeszowa , Kielc i Nowego Sącza jest ta sama droga. Do Radomia czy Warszawy jest odpowiednio 200 i 300km.

Jak by było dużo chętnych osób to możnaby było pomyśleć nad imprezką

13

Odp: Party zimowe...

"Centrum Polski" to wlasciwie jest Lodz :) Ja chetnie pomoge, gdyby ktos stad chcial pokierowac organizacja imprezy  - prosze mnie uzywac do woli ;) Sam nie zorganizuje bo... nigdy jeszcze na takiej imprezie nawet nie bylem, a chcialbym (chcialem pokonac wrodzona niesmialosc i wybrac sie na QuaSTa ale kasy braklo i termin kolidowal  :( ).
W kazdym razie Lodz chyba by sie nadawala, nie?

14

Odp: Party zimowe...

Tarnow wporzo opcja :)

15

Odp: Party zimowe...

Tarnow rox, mi pasuje!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Party zimowe...

ja mogę się podjąć organizacji SV2k4 w okresie jesienno-zimowym, nie ma problemu (gdańsk). na pewno będzie trochę osób z zagranicy (chociażby scena ST/Falcon ze Szwecji - b. dobre połączenie promowe
Szwecja/3miasto)...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: Party zimowe...

kurde Grey!!! ja w razie czego pomoge przy orgowaniu!!! tylko zróbmy coś,bo na razie to "se" posty nabijamy...:)

gep/lamers^dial

18

Odp: Party zimowe...

gepard: dzięki, każda pomoc się przyda! też nie lubię "pustych słów" i jeśli ludki będą chciały wpaść na pomorze - jestem do dyspozycji! podejmę się organizacji.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: Party zimowe...

btw. "Taklamakan" to nazwa jakiejs pustyni, oznacza ona "wejdz, a nie wyjdziesz" :)

20

Odp: Party zimowe...

tak tak bo cię wyniosą 8)
*lub wniosą... ;)

21

Odp: Party zimowe...

Grey, jakby co to sie zjawie.

22

Odp: Party zimowe...

azbest, oki :) ale mam nadzieję, że więcej ludzi pofatyguje się do Gdańska... póki co nie wiem czy ludzie chcą party w Gdańsku zamiast Lasta czy nie.

pozdrrr.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: Party zimowe...

A co byscie powiedzieli na party w Krakowie?

24

Odp: Party zimowe...

...no i zaczyna się...  :twisted: jeszcze kilka miast i zastaną nas Święta Bożego Narodzenia... tak trzymać!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Party zimowe...

dobra, to ja juz nic nie mowie