Temat: Quast w gazecie? Kto chętny?

Yo!
Pojawiła się taka incjatywa, aby dać info o Quaście jakimś pismakom. Wszak Commodorowe party było opisane (bodajże na Onecie). Lisu ma wtyki w Komputer Świecie. Właśnie jest w trakcie pisania maila do redakcji czy takie coś ma sens. A co Wy o tym myslicie? Załączam ankietę.
A - jeszcze jedno. Jezeli większość ludzi będzie na tak, to należałoby wybrać kilka fotek IMO. Nie wiadomo, czy zostaną zamieszczone, ale warto, aby były w pogotowiu.

Pozdrawiam

P.S.
Mój pierwszy post :P

2

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

W komputerswiecie to ma wtyki Lewis :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

A czemu nie? Byle tylko nie napisali tak, jak na stronie Ornety. :) Może i warto, bo ja póki Asskickera w styczniu nie zobaczyłem, moja mentalność znajdowała się w matrixie, sądząc że Atarka ma scenę na etapie "rasters & scrollers". ;) Niech się ludzie dowiedzą, choćby pukali w głowę - to chyba będzie jeszcze lepiej, taki trik psychologiczny poczucia odmienności. :)

4

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

Hmm, skoro Lewis też ma wtyki, to może warto by namówić (zmusić ;)) redakcję KŚ do napisanie porządnego artykułu typu "Atarowska scena wciąż żywa i ma sie dobrze". Poza Quaste byłoby ogólnie opisane co dzisiaj dzieję się z małą (i ew. dużą) Atarką, tzn. roszerzenia typu stereo, covox, sio2pc, interfejs IDE, itp.? DO tego skrinszoty z najlepszych dem. W ten sposób rzeczywiście możnaby nawrócić atarowców, zwłaszcza tych w trybie offline. Jedyny problem to taki, że artykuł powinien raczej ukazać się K ekspert, bo w zwykłym KŚ może być mało odbiorców zainteresowanych tematem.

5

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

A czemu nie? Byle tylko nie napisali tak, jak na stronie Ornety. :) Może i warto, bo ja póki Asskickera w styczniu nie zobaczyłem, moja mentalność znajdowała się w matrixie, sądząc że Atarka ma scenę na etapie "rasters & scrollers". ;) Niech się ludzie dowiedzą, choćby pukali w głowę - to chyba będzie jeszcze lepiej, taki trik psychologiczny poczucia odmienności. :)

to chyba trochę mało widziałeś 8)

6

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

MOzna to opisac tak, aby zrobilo wrazaenie - ze przyjezdzaja 'znani ludzie' (hey autorze painkillera;  ) , ze do dzis tworzy sie coraz lepsze efekty, wymyslac niesmowite algorytmy itp. ze sprzet do atarki do hdd,cdrom, ze takie 3 dniowe spotkanie to swietny relaks, friendship, dla nektorych takze biznesowe sprawy, ze na scnei enie patrzy sie 'kim kto jest, jaki ma kolor skory' - wszyscy siebie lubia i razem sie bawia, ze biscreeny i inne duperele alalalala etc;  )

bo sorry ale jak czytalem na gazeta.pl ten text o kommodore to mialem niezla polewke z nich - zwykla osoba jak to przeczyta, pomysli ze to jakies niedorozwoje z buszu, ktorzy nie wiedza co to IT, pasjonaci }"kilku kresek na ekranie i piszczacych cdzwiekow" etc. Trzeba to opisac calkiem inaczej, bo ten text z gazeta.pl ssie na maxa, az mi szkoda komodorowcow.

ps. dzis wrzucimy demo do downloadu

7

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

E tam ... pchac sie na sile...   darowalbym sobie.   niepotrzebne bicie piany.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

Tylko, kto to tak "prawdziwie" opisze??? O to się martwię....

9

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

[Defetyzm mode ON] Cos mi sie wydaje, ze to sie skonczy jak z wywiadem... :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

10

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

Dajcie na wstrzymanie, będą chcieli to sami się zainteresują i opiszą. Jak dotąd nikogo takie artykuliki zbytnio nie ruszały. Osoby zainteresowane tym tematem od dawna są na forum lub z doskoku sprawdzają najnowsze wieści. Bez takiego rozgłosu na siłe jest dobrze, a i tak coraz więcej nowych twarzy pojawia się na scenie.

No dobra... moje zdanie już znacie ;)

mlask!

ślamk!

11

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

Tru, nie ma sie co pchac. Jak ktos uzna ze to ciekawe to sam napisze.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

dokładnie!!!
:idea:

13

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

Hmm, może macie rację. Z tym, że cizko o czymś napisać gdy się o tym nie wie. Tylko głosujcie bo głosy na forum w ogóle nie pokrywają sie z ankietą.

14

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

To było dać do głosowania opcje NIE. Ta gorzelnia mi tam nie pasuje.

ślamk!

15

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

Z tą gorzelnią to miało być tak humorystycznie :) W każdym razie za dużo ważnych, znanych i szanowanych osób się sprzeciwia, ażeby kontynuować ten pomysł.
Czyli Grubshy miałeś rację :)

16

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

a ja jestem za :)

17

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

gdzieś pare dni temu w jednym *nfo przeczytałem jak sie jointnąć do entej grupki.To było cos na kształt:
- jeśli jestes wystarczająco dobry sami cie znajdziemy...
- jak nas znaleźć? szukaj po fraktalach na parties...:)

ot odpowiedź;) olać...Jeszcze Miker podpisze kontrakt z Red Bullem i bedzie   
  w tendencyjnej koszulce na party jeździł;)

gep/lamers^dial

18

Odp: Quast w gazecie? Kto chętny?

a ja jestem za :)

Nie lansuj sie!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

A co do KŚ: od razu mowie, ze to nie przejdzie. Zapomnijcie...