1

Temat: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

czytalem kiedys w invitce jakiegos party (juz nie pamietam jakiego) ze jezeli ktos nie zabierze ze soba sprzetu: to albo go nie wpusza na party place albo bedzie musial wiecej zaplacic. wiec jak to jest w przypadku LL2002 ? czy ja gdybym ewentualnie sie wybral na LL musialbym zabierac moja gola atarynke 800xe + magnetofon (o monitorze nie ma mowy, bo rodzice na pewno nie pozwola mi wziasc tv w 500-set kilometrowa podroz) czy moge sie wybrac bez sprzetu i nie martwic sie o jakies niespodzianki na miejscu ?

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

2

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

byłem w Opalenicy już 7 razy, a kompa (gołego, tylko do rozbudowy) miałem może 2 razy - także nie ma problemu...
kiedyś vasco potrącał jakiś podatek (200% wejściówka), dla partowiczów, którzy przywozili pecety - ale odkąd w strategicznym rogu nie opodal schodów na scenę stoi pecet organizatora - to jakoś ucichło:)

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

McMaster, ty szujo!!! :) Jak mozesz! Przeciez on tylko do Sio2PC :))) No i teraz do obejrzenia filmikow bedzie :)

A na powaznie, to kiedys pamietam, ze byla ZNIZKA dla tych co przywioza kompa, ale byly z tym cyrki (kazdy komp byl przywieziony przez 10 osob...), ze dalem sobie spokoj :) Takze, David, nie musisz przywozic kompa! :)

4

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

Ja bylbym bardzo za jakas znizka dla skomputeryzowanych. Chocby symboliczna, np ze 3 piwa na partyplace :)
Skomputeryzowaniu powinni dostac jakas nagrode za taszczenie sprzetow. No chyba, ze sa burzujami i podrozuja samochodami... :)

Pozdrawiam,
Azbest (piwo mnie wzywo)

5

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

eee... gydyby tak miało być to Pinokio powinen w ogóle nie płacić wejściówki:)

6

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

No bez przesady :^)
Jakis rozsadny pulap trzeba trzymac :^)

Poza tym on jest dziany przeciez... Poczta bogata jest, no nie? :^)

Pozdrawiam,
Azbest

7

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

A na powaznie, to kiedys pamietam, ze byla ZNIZKA dla tych co przywioza kompa, ale byly z tym cyrki (kazdy komp byl przywieziony przez 10 osob...), ze dalem sobie spokoj :) Takze, David, nie musisz przywozic kompa! :)

Przydalo by sie z 10zł    1 komp = 1osoba

oldzik (oldpiotr)

8

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

Hmmm, w dobie powszechnej sciepy na BiK SkrinA to raczej znizek nie bedzie  ;)

Chociaz mysle ze to moglby byc niezly pomysl, wiecej kompow = more fun. A i elektrownia zarobi pare zeta  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: trzeba zabierac atari na LL2002 ?

Zdechło;(

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor