1

Temat: Akcja i jej owoce ;)

Czy tylko ja mam wrazenie ze wraz z 'nieaktywnymi' uzytkownikami (akcja usuwania ich z bazy promowana tutaj ostatnio) zginely tez ich posty?

TO NIE BYLO DOBRE!

2

Odp: Akcja i jej owoce ;)

Podejrzewam, że posty ich mogą nie tyle zniknąć, co mogą zostać podpisane jako "Gość", a wtedy nie zawsze będzie wiadomo kto pisał, no ale cóż... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Akcja i jej owoce ;)

Należy sporządzić Raport z nauczek z akcji. Na następny raz będzie jak znalazł.

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Akcja i jej owoce ;)

Podejrzewam, że posty ich mogą nie tyle zniknąć, co mogą zostać podpisane jako "Gość", a wtedy nie zawsze będzie wiadomo kto pisał, no ale cóż... ;)

Ale one zniknely Majker!!!
Wczoraj czytalem jakies stare posty i odpowiedzi niektore sa skierowane do nieistniejacych interlokutorow.

5

Odp: Akcja i jej owoce ;)

eeeej no.....wejdzie sobie taki komodziarz na forum poczyta wątki z brakującymi postami...nie zrozumie i jeszcze bedzie sie chciał rzucic pod pociąg/wodolot/poduszkowiec/drezyne/pielgrzymke.... :)

gep/lamers^dial

6

Odp: Akcja i jej owoce ;)

Z tym kasowanie postow wyszla hujnia ;( szukam postow Żbika i wszytskie chyba zostaly wykasowane......to samo tyczy sie jego loginu

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Akcja i jej owoce ;)

Jesli to wszystko prawda to jestem oburzony. O! Tak bardzo.

8

Odp: Akcja i jej owoce ;)

Spokojnie! Dely pewnie to naprawi ;)

9

Odp: Akcja i jej owoce ;)

niestety nawet dla Kierownika sa rzeczy niemozliwe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Akcja i jej owoce ;)

...poszukam, bo zdarzyło się forum zrzucać .. chyba z 350PGM;- może więcej... być może było to przed akcją...  :idea:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Akcja i jej owoce ;)

te posty są  i w kosmosie również.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Akcja i jej owoce ;)

no to zaj*biście ...kolejnej osoby szukam "thejet" i znalezc nie moge ;/ lipa jak *uj............

"wszystko się kiedyś kończy......."