Temat: Once upon Atari

przeglądałem dziś sieć w poszukiwaniu opisu historii Atari (chciałem poprawić bzdury na pl.wikipedia.org - c64 pierwszym komputerem obsługującym stację dysków buahaha  :lol: ) i wpadłem na stronę o filmie o firmie Atari. nazywa się "Once upon Atari". http://www.onceuponatari.com/

gościu nakręcił już 4 odcinki. ma może ktoś ten film?

2

Odp: Once upon Atari

...albo może zrobić półgigamega zrzutkę na to i już.

Co na to kierownictwo? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Once upon Atari

ja myślę że można by zrobić :)

4

Odp: Once upon Atari

a może ktoś przeczytać czy jakiejś gafy nie popełniłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Atari_%28informatyka%29

5

Odp: Once upon Atari

róbmy zrzutkę bo na emulcu i innych p2p chyba nie będzie...

gep/lamers^dial

6

Odp: Once upon Atari

Jestem za!!!

Sikor umarł...

7

Odp: Once upon Atari

a może ktoś przeczytać czy jakiejś gafy nie popełniłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Atari_%28informatyka%29

ZTCW to kapital poczatkowy wynosil 300 dolarow, bo kazdy z TRZECH zalozycieli wlozyl po 100$. Zalozycielami byl nie tylko Bushnell, ale i Ted Dabney oraz Larry Bryan.

8

Odp: Once upon Atari

Popieram inicjatywe !

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Once upon Atari

a może ktoś przeczytać czy jakiejś gafy nie popełniłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Atari_%28informatyka%29

ZTCW to kapital poczatkowy wynosil 300 dolarow, bo kazdy z TRZECH zalozycieli wlozyl po 100$. Zalozycielami byl nie tylko Bushnell, ale i Ted Dabney oraz Larry Bryan.

Tego jeszcze nie poprawiłem (że było trzech założycieli), napisałem tylko że był $250, bo to znalazłem gdzieś na sieci. Już poprawiam.

10

Odp: Once upon Atari

Super! Co do "Once upon Atari" to tez mysle, ze warto by bylo zdobyc ten film...

11

Odp: Once upon Atari

Witam!

To co robimy zrzutke? Kto bedzie trzymal kase? No i po ile sie dorzucamy?

pozdrawiam
Seban/SLIGHT

12

Odp: Once upon Atari

Tak. Ja nie :) Ustalmy pobieznie ilosc chetnych (10-20 zl?)

13

Odp: Once upon Atari

Ja bym sie dorzucil gdyby kwota nie przekroczyla rozsadnych granic (20-30 zl ?)

tomekM

So it is for now and so shall it forever be ...

14

Odp: Once upon Atari

myślę że na 10-15 osób to po 10 zł wyjdzie. bo komplet na dvd kosztuje $29,95.

15

Odp: Once upon Atari

+10$ za przesylke. Razem 40 USD * 3,67 PLN (wg dzisiejszego kursu) = 146,62 PLN. A wiec rzeczywiscie po 10 PLN (przy 15 osobach). Kto sie zglasza na skarbnika?

16

Odp: Once upon Atari

Biednym ostatnio ale 10-15zl dorzuce solidarnie. Jak ktos sie zglosi na skarbnika to niech mi tez wysle nr konta. A kto najlepiej robi ripy? ;)

17

Odp: Once upon Atari

po co rippy - jechać od razu na DVD (czysta płyta TDK/Verba -r/+r to koszt 2.8zł )

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Once upon Atari

ja dorzucam swoją dychę, jakby co...

Sikor umarł...

19

Odp: Once upon Atari

Ja tez sie dorzucam jak cos.

ps. a orginalne plytki to sugeruje dac jako nagrode na jakims party albo innym 24hcompo.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

20

Odp: Once upon Atari

ja tez sie dorzucam oczywiscie ;-)

pozdr
Seban/SLIGHT

21

Odp: Once upon Atari

ja tez :)

22

Odp: Once upon Atari

I ja, i ja. A skarbnika nie ma nadal... ;)

23

Odp: Once upon Atari

A może sam mega-Boss  ;)  Dely by się zgodził być za skarbnika?
Głosuję na Kierownika,
Chcę go za Skarbnika!!!

-----------------------------
A za posadę i problemy proponuję go zwolnić z opłaty...? Co na to Kierownik?

Sikor umarł...

24

Odp: Once upon Atari

No spox, mogem byc skarbnikiem skoro lud (w postaci Sikora) tego sobie zyczy, jesli inni potwierdza zainteresowanie moja osoba jako skarbnikiem to spox, dysponuje Mastercardem wiec bede mogl zanabyc.

Z moich obliczen wynika, ze potrzeba (wraz z przesylka) okolo 130 PLN, oczywiscie jesli koles nie zrobi wielkich gał na słowo POLAND i nie zazyczy sobie niewiadomo ile ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Once upon Atari

mnie tez dopiszcie do listy osob zainteresowanych

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C