1

Temat: Muzyka z Lasermanii...

Choinka, zastanawialem sie czy nie do Balaganu to dac, ale w koncu chodzi mi o gre!! :)

Otoz lezalem sobie i wypoczywalem na tarasie pieknego apartamentu na Chorwackiej wyspie KRK ;) i sluchalem radia, kiedy to nagle do uszu moich dotarla tytulowa muzyka z gry Lasermania!!!
I to nie jakis fragment czy podobny motyw. Poprostu piosenka w calosci brzmiaca jak muzyka z naszej gierki. Oczywiscie jest odwrotnie, to muzyka w Lasermanii jest pozniejsza (tym bardziej ze ta stacja, ktorej sluchalem puszala raczej stare przeboje).

No i stad moje pytanie, kto to gral i jaki jest tytul tej piosenki.... z czystej ciekawosci.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Muzyka z Lasermanii...

8O
a myślałem że to "oryginalne" było 8O

3

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Tzn. ta ze strony tytułowej to bodajże utwór z repertuaru New Order (cover) - nie pamiętam, ktoś na którymś party nawet wspominał o tym...

A reszta - a cholera wie w sumie! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Witajcie!

nie wiem czy to pierwsza wersja ale kawalek gral zespol New Order, a nazywal sie on: "Touched by the hand of God"

pozdrawiam serdecznie
Seban/SLIGHT

ps) a prawie dam sobie glowe uciac ze kawalek z "mission shark" tez jest coverem ;) sproboje poszukac. gdzies go chyba kiedys mialem, nie wiem czy to nie byl jakis .MOD ;-)

5

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Mam w robocie MP3 z ta oryginalna muza. Jak sie przypomnisz, Pecusiu, w poniedzialek to Ci podesle.

6

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Witka!

wrzucilem na szybko na ftp.atari.art.pl:

ftp://ftp.atari.art.pl/upload/lasermania/

pozdrawiam
Seban/SLIGHT

7

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Pecuś, gratuluję czułego ucha (w JW-23 wygrałbyś konkurs :) NIESAMOWITE:)

8

Odp: Muzyka z Lasermanii...

stara historia ten New Order...okazuje sie że pan Bernard był nie raz obecny w dźwiękach na atarce...Lasermania,Blue Monday...pamiętam też motyw muzyczny by Electronica (New Order & Pet Shop Boys) w jakimś demku i chyba jeszcze jeden kawałek którego tak na szybko nazwy juz nie pamiętam,ale chyba "True Faith"...na marginesie fajna kiedyś ta kapelka była...pomyśleć że po latach zmajstrowali słynny kawałek do filmu Blade:)

gep/lamers^dial

9

Odp: Muzyka z Lasermanii...

I tak chyba najczesciej coverowanym kawalkiem na wszystkich platformach byla muzyka z gliniarza z beverly...

10

Odp: Muzyka z Lasermanii...

ROTFL. Nie wiedzialem o tym. Sciagnalem i jestem w szoku. RÓLÓ.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Dely: takich przypadków jest więcej...np. muzyka z "Shake" to w oryginale bardzo disco kawałek:)

gep/lamers^dial

12

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Gep: mało który kawałek Maruchy nie był coverem. Tak btw. ;) 8)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Muzyka z Lasermanii...

niektórzy to nawet "self testa" kowerują...;)

gep/lamers^dial

14

Odp: Muzyka z Lasermanii...

swoja droga self test też jest coverem :) jakiegoś utworu z muzyki klasycznej, ale nie pamiętam jakiego.

15

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Self test = Musorgski Modest Pietrowicz - Obrazki z wystawy

http://www.5oft.pl/

16

Odp: Muzyka z Lasermanii...

self test

17

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Tak, muza z SHAKE! to

"2 Brothers on the 4th floor - Never Alone" :)

bits received: 001000100010110000100010

18

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Gep: mało który kawałek Maruchy nie był coverem. Tak btw. ;) 8)

Btw. podobnie było ze Stanleyem co sam zreszta zauwazyles i mi mowiles kiedys na party...  ;)

A odpowiedz na tytulowe pytanie juz byla na forum w zeszlym roku - po co do tego nowy watek :?:   :evil:

19

Odp: Muzyka z Lasermanii...

Ta, New Order jest róló. W ogóle Joy Division jest róló.

Tak w ogóle chyba większość tych pierwszych starych kawałków w CMC to covery. Ma na myśli te z dysku CMC. New Order, Bronski Beat, The Cure... a przecież nie jestem znawcą muzyki...

20

Odp: Muzyka z Lasermanii...

no proszę że też o tym niewiedziałem, a jestem zwolennikiem starej muzy i mam jej dużo.

I tak chyba najczesciej coverowanym kawalkiem na wszystkich platformach byla muzyka z gliniarza z beverly...

... trzeba się z tym zgodzić  8O  np. PZ #4  :lol:

nO NiE  :?:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!