1

Temat: EAST RLT?

Panowie i Panie, do Easta pozostało już niewiele czasu więc warto się zastanowić nad jakąś zorganizowaną formą teleportowania się do Moniek (Mońków?).

Temat ten jest głównie skierowany dla mieszkańców środkowo-wschodniej części naszego kochanego kraju.

Kto i jak jedzie z Warszawy? A może ktoś ze śląska, małopolski się wybiera? Jak jadą Looblyn (nie mylić z Brooklyn) Reprezentanci?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: EAST RLT?

Ja niestety raczej pasuje. :(

ślamk!

3

Odp: EAST RLT?

Looblyn reprizent jeszcze nie wie co i jak ;)
Najprawdopodobniejsza jest opcja wyjazdu w piatek z samego ranca.

4

Odp: EAST RLT?

Dely: 14 i 15 bedę w Radomiu, nie znam jeszcze szczegułów, ale myślałem, żeby (o ile będę miał taką możliwość) zabrać się z Tobą do Moniek - możliwe, że posiedzę w Radomiu przez cały tydzień po Eaście, więc przy pewnych okolicznościach moglibyśmy razem jechać w obie strony, niestety, wszystko zależy od tego, czy szkolenie nie obejmie również soboty - btw. kiedy planowałeś (wstępnie) wyjazd i powrót ?

5

Odp: EAST RLT?

Ja myslalem zeby wyjechac w piatek tak jakos w poludnie coby dojechac wieczorem do Moniek.

Doszly mnie natomiast sluchy, ze Sword Soft wybiera sie brumami na Easta wiec w razie wystapienia wolnych miejscowek w ich samochodach podjechalibysmy do Wawki, a dalej samochodami :)

Powrot do Randomia w niedziele prawdopodobnie w godzinach wieczornych.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: EAST RLT?

co do sword teamu, to as sie jeszcze waha.... ale go cisne, a jesli nie, to mysle zeby uderzyc ciapagiem jak  w zeszlym roku -  piatek po poludniu....

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

7

Odp: EAST RLT?

no jeśli brumem, to też chętnie bym się zabrau, bo ostatnio mam nietegez z kasą, a Easta zaliczyć w końcu CHCĘ!!! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: EAST RLT?

hmm... po prostu mam totalnie chroniczny brak czasu...
dodam że jeszcze zaczyna mi się szkoła,
że zupa jest za słona i etc :P

Bardzo chętnie bym pojechał ale szczerze nie wiem czy dam radę  :x

9

Odp: EAST RLT?

Gdyby znalazł się transport via car, to ja chętnie się piszę podz warunkiem zwrócenia kasiory w bliżej nie okreslonym terminie. Zgadnijcie dlaczego? ;)

Nadmienię tylko, że nie zaliczyłem jeszcze żednego Easta i bardzo bym chciał nadrobić to karygodne zaniedbanie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: EAST RLT?

Lizard: przeciez chciales taki termin ze wzgledu na finanse, wiec masz sie pojawic!!!!

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

11

Odp: EAST RLT?

Jasne, ale wtedy nie wiedziałem, że będę z gazetą roboty szukać, bo ją po prostu miałem. Finansów do zlotu mni starczy ale co potem?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: EAST RLT?

ja tez chce odwiedzic wreszcie EASTA ale z mojego drugiego konca polski najkrotsza droga trwa 10 godzin :( A moze udaloby mi sie do kogos podjechac i np. przenocowac i wyruszyc razem? W ekipie z Krakowa bedzie jakies wolne miejsce?

13

Odp: EAST RLT?

Zapraszam do Radomia w razie czego jakbys nic nie znalazl.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: EAST RLT?

No to dupa - mnie nie będzie :(

11-16 października jestem w Radomiu na szkoleniu :(

15

Odp: EAST RLT?

z mojej strony też się szykuje kicha, bo ngle mam nieco ponad stówę do końca miesiąca i, ech......  :cry:

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: EAST RLT?

Jezu miker, na co ty wydajesz pensje? Sam mieszkasz itp... No chyba ze kogos utrzymujesz ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: EAST RLT?

Tez nie bylem na Kartoflanym party i chetnie bym w koncu pojechal. Z roznych powodow nie jest to zalezne ode mnie, ale jak tylko sie obronie to stane na glowie, zeby tak byc! aj promis.

18

Odp: EAST RLT?

i jak zwykle tyle ludzi sie zapowiadalo  i jak przychodzi co do czego to sie wycofuja.... echhh takie zycie.....
w kazdym razie ja bede jechal ktoryms z pociagow  1302 , 1512 lub 1632 zalezy czy ktos bedzie w poblizu tych godzin przejezdzal przez wawe zdazajac na easta.   no chyba ze jednak As zdecyduje sie jechac autkiem.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

19

Odp: EAST RLT?

Wilson, widze, ze trzeba sie zgadac bo z tych brumow to nic nie bedzie ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: EAST RLT?

Dobra, piatek zalatwilem sobie wolny :) (hura)
Proponujcie jakies rozwiazania komunikacyjne (dely, wilson)

Anj, skontaktuj sie jakos ze mna albo zostaw jakis namiar na siebie na pw.

Libation (train/bus/whatever) is coming... phear!!!!!

21

Odp: EAST RLT?

ja tez chce odwiedzic wreszcie EASTA ale z mojego drugiego konca polski najkrotsza droga trwa 10 godzin :( A moze udaloby mi sie do kogos podjechac i np. przenocowac i wyruszyc razem? W ekipie z Krakowa bedzie jakies wolne miejsce?

Lao, jak sie do Konina doczlapiesz pociagiem (Wrocek-Poznan-Konin - da sie samymi osob.-posp.), to chetnie przenocuje przed i po zlocie! Autko czeka :) No i, co rownie wazne, zwiekszysz moje szanse na przyjazd (niespecjalnie mnie stac na samodzielna wyprawe :( 400 km!)

Jezeli sa inni chetni z zachodniej Polski - takze zapraszam! Oferta wazna do wyczerpania zapasow siedzisk i bagaznikow.

22

Odp: EAST RLT?

Caly Poznan chórem ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: EAST RLT?

zly dotyk prowadzi na lazienkowska  8)

http://www.lech.poznan.pl/zdjecia/mecze … -03/44.jpg

24

Odp: EAST RLT?

Wiedzialem Vasko, ze to napiszesz :) Ale czy nie sadzisz, ze poprzednie haslo jest lepsze? To ze zlym dotykiem jest ostro naciagane ;)

Dobra, koniec OT, Wilson - jak jedziesz! Bo my tu z myszeyem kminimy obciag ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: EAST RLT?

wyjasniam te cyferki w moim poprzednim poscie to godziny odjazdu pociagow z wawy centralnej. wiec wybierzcie ktorym chcecie jechac a ja sie dostosuje....

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles