1

Temat: Upgrade foruma ;)

Dzięki Stryjkowi mamy nową wersję foruma z modami. Mozna załączać pliki, nie przesadzać tylko ;)

Wszelkie trudnosci prosze zglaszac do mnie na PW.

Dziękuję za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Upgrade foruma ;)

a juz myslalem ze sie cos spier........ tego

3

Odp: Upgrade foruma ;)

A dzieki Delyemu, Stryjek ma backdoora?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

4

Odp: Upgrade foruma ;)

Wygodniej, nie powiem. A jak tą sprawą z odznaczaniem nieprzeczytanych postów po przypadkowym wylogowaniu?

5

Odp: Upgrade foruma ;)

A jak tą sprawą z odznaczaniem nieprzeczytanych postów

nie wgralem ale jak dely bedzie chcial to sie zrobi ;]

I jeszce jedna sprawa gdy dajecie login do Tlena to dawac bez @.... sama nazwe ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Upgrade foruma ;)

jest. ok! tylko jeszcze to BigBrother logo wy..tentego....a Stryjek nie ma backdoora tylko W32.Bagz.E@mm na zbyciu..:)

gep/lamers^dial

7

Odp: Upgrade foruma ;)

co do tlenu, to ja jeszcze się przyczepię, że między ikonkami od gadugadu i tlenu nie ma odstępu
a poza tym jest bardzo si.


poprawka po chwili:
wcale jednak tak ślicznie chyba nie jest. chociaż to są raczej szczegóły, ale się muszę czepiać:
tak jak patrzę po postach, to jakoś dziwacznie jest z gadugadu. niektórzy mają oknkę gadugadu a niektórzy aim. nie wiem z czego to wynika
a tak poza tym, odpowiadając do tematu posta dodawane jest "Odp.:". może widziwiam, ale jednak wolałbym "Re:", "Odp.:" to jakieś takie mniej ładne jest.

a tak w ogóle to fajnie wyglada lista "Uzytkownicy"... wuchta ludzi ma napisana, że nigdy na forum się nie logowali. ale wiem, że na to wpływu nie ma, to tak bardziejw w ramach ciekawostki

sory, ze się czepiam

8

Odp: Upgrade foruma ;)

co do tlenu, to ja jeszcze się przyczepię, że między ikonkami od gadugadu i tlenu nie ma odstępu

poszukam bledu i jkaby co dam dely'emu poprawke ;]


niektórzy mają oknkę gadugadu a niektórzy aim

to nie wina tego moda tylko osob ktore tam to wczesniej xx dni(miesiecy) temu wpisali wystarczy ze wejda do profilu i wytna numer i wkleja do pola dla GG

odpowiadając do tematu posta dodawane jest "Odp.:". może widziwiam, ale jednak wolałbym "Re:"

hehe to juz jak Dely bedzie chcial zmienic trza zedytowac plik lang_main.php ..

wuchta ludzi ma napisana, że nigdy na forum się nie logowali

Oni wczesniej sie napewno logowali tylko nie bylo pewnego moda ktory tego nie zapisywal ;) teraz juz jest ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Upgrade foruma ;)

Odp jest bardziej po polsku. A zasadniczym językeim tego forum jest język Polski.

10

Odp: Upgrade foruma ;)

tu sie zgodze z przedmówcą...na tej szerokości geograficznej językiem obowiązującym jest j.polski...jednak jeśli ktos zamierza wpaść na rybkę do Trójmiasta (Silly 2k4) to autochtoni czasem szemrają w j.kaszubskim :)

gep/lamers^dial

11

Odp: Upgrade foruma ;)

Oni wczesniej sie napewno logowali tylko nie bylo pewnego moda ktory tego nie zapisywal ;-) teraz juz jest ...

no wiem, tak tylko zauważyłem, że ciekawie to wyglada.

Odp jest bardziej po polsku. A zasadniczym językeim tego forum jest język Polski.

dobra, już nie będę wydziwiał

aha, i jeszcze dostrzegłem, że jeżeli ktos podał w profilu identyfikator do tlena z końcówką "@tlen.pl" to się wszystko kaszani. to też jest znane zjawisko. ale bez tej końcówki gra wszystko wyśmienicie

12

Odp: Upgrade foruma ;)

jeżeli ktos podał w profilu identyfikator do tlena z końcówką "@tlen.pl" to się wszystko kaszani

Właśnie, nie wiem, jak u ciebie, ale u mnie (na Operze) po prostu przebija wpisany w profilu login tlenu, który powinien być widoczny dopiero po kliknięciu. No, nie trzeba klikać. Co ciekawe, u niektórych tak samo przebija (nakłada się raczej) numer GG. Znów nie trzeba klikać, żeby podejrzeć go w profilu, wystarczy tylko wślepić się trochę w ekran?

13

Odp: Upgrade foruma ;)

dokładnie tak to wygląda. w ogniolisie mam to samo, w ie było tak samo. i wszędzie chyba będzie tak samo. zmień se w profilu po prostu na samo jurgi2 i będzie git

14

Odp: Upgrade foruma ;)

szukacie dziury w calym :)

Instant messaging ssie ... i jest to wiadome

ps. wino mode - please bear with me :)

15

Odp: Upgrade foruma ;)

No, ale dlaczego przy GG niektórym to samo robi? Przecież tam nie da się chyba nic zbędnego wpisać. Przebicie na kablu?

16

Odp: Upgrade foruma ;)

juz znalazlem poprawke do "styknietych" ikonek GG i Tlenu a takze dla nowo rejestrujacych, autoamtyczne usuwanie wpisow dla tlenu z koncowka @tlen.pl, @o2.pl a takze blokade dla GG gdzie mozna wpsiywac tylko cyfry...

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: Upgrade foruma ;)

Wiem, chcesz wygryźć Dely'ego ze stanowiska? :F

18

Odp: Upgrade foruma ;)

hehe dobre ;-) jak mozesz to wejdz do swojego profilu i usun @tlen.pl ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."