26

Odp: pięć złotych compo ;)

Pin - dlaczego czepiasz się do pkt., który sam wcześniej napisałeś? ;)
Co do 130 - nie mam zastrzeżeń, ale, jak ktoś napisze np. odgrywarkę do *.neo (na Pokey ofcoz), to program może, ale nie musi ładować dane w dodatkowe banki ;)
A dlaczego 65 jako standard? Z założenia program ma chodzić na wszystkim, więc jak ktoś kupi 65 na Allegro, albo pracę ściągnie ktoś z zagramanicy  :P  też ma mu chodzić ;)
Oczywiście, w komisji regulaminowej jest nas 3  :P , więc zgodzę się z większością. Jakby co - gołą 130-tkę też mam  :oops:

Sikor umarł...

27

Odp: pięć złotych compo ;)

Dobra, to glosujem, ja jestem przeciw EXT ramowi.

Poza tym nie rozumiem jak mozna zrobic program korzystajacy z dodatkowego ramu i uruchamiajacy sie na golym 65XE. Chyba tylko po to zeby wyswietlic komunikat "You Need XMS Madafaka". :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: pięć złotych compo ;)

To zostaje jak w regulaminie - szara, goła 65-ka  :P
Klamka zapadła /głosy rozłożone 2:1/ ;)

Sikor umarł...

29

Odp: pięć złotych compo ;)

Pin - dlaczego czepiasz się do pkt., który sam wcześniej napisałeś? ;)

Tylko z tym się zgodzić nie moge. Oczywiście punkt napisałem, lecz zapis o 65XE został dodany przez Ciebie - Sikorku :D.- czyli napisałem go w połowie - i z tym się zgadzam :twisted:, a czepiam(ałem) się do zapisu wyłącznie o 65XE.

Oczywiście była to propozycja - więc jeśli większość jest za 64k - oczywiście niechaj tak pozostanie - problemu nie widze.

hehh - najbardziej w tym wszystkim rozbawiły mnie demokratyczne wybory trzech - do komisji regulaminowo - selekcyjnej :D:D:D:D

OK.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: pięć złotych compo ;)

O.K. - więc regulamin #1 Edycji  :P  ustalony

hehh - najbardziej w tym wszystkim rozbawiły mnie demokratyczne wybory trzech - do komisji regulaminowo - selekcyjnej :D:D:D:D

Dlaczego? Ja byłem prowodyrem i ja wybrałem. Większa ilość osób wprowadziłaby zamieszanie, a tak wszystko jasne. Dodatkowo - jest nas nieparzysta liczba, więc... Zawsze powinniśmy coś ustalić (gdzie polaków trzech, tam zdań... 12 :oops: )  :P

Sikor umarł...

31

Odp: pięć złotych compo ;)

.. heh - to tak; jak powiedzenie, że stolik na 3 nogach jest stabilny :D:D:D - coś w tym jest. OK. - Sikor - zcal reg. tak - by był czytelny i jasny dla wszystkich - Dely wystaw to na news.

Jeszcze jedna sprawa; czy członek komisji może brać udział w konkursie ?? :oops:  :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

32

Odp: pięć złotych compo ;)

Mogą wszyscy - wszak komisja sprawdza merytorycznie pod względem source, a na ogólne punkty głosują wszyscy...  ;)

Sikor umarł...

33

Odp: pięć złotych compo ;)

Biurokracja rules

34

Odp: pięć złotych compo ;)

Dziadzia - i co z tego ?? - przynajmniej wszystko jest jasne - i nikt głupich pytań zadawać nie będzie :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: pięć złotych compo ;)

czy przpadkiem systemy argentynskie nie sa zabronione?  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

36

Odp: pięć złotych compo ;)

nie w Polsce  8)

37

Odp: pięć złotych compo ;)

Axe - w myśl regulaminu, pkt dot. 10 linijek REM :D - i masz odpowiedź.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: pięć złotych compo ;)

czy przpadkiem systemy argentynskie nie sa zabronione?  :lol:

Odp.: Nie dotyczy - to nie pożyczki, a każdy wie, na co płaci, a dodatkowo - nikt nie ma z tego profitów *no, może z wyjątkiem wygranych  :P ). Oprócz tego - a takim np. Abbucu trza płacić składki, aby wygrać, więc osso chodzi ;)

Sikor umarł...

39

Odp: pięć złotych compo ;)

Jakie skladki trzeba w Abbucu placic, zeby co wygrac??

40

Odp: pięć złotych compo ;)

pewnie skladki na jury zeby lepiej glosowalo ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

41

Odp: pięć złotych compo ;)

Składki pokrywają wartość nagród...
A ja jak napisałem - nie jestem w stanie sponsorować... Ale zapraszam do udziału ;)

Sikor umarł...

42

Odp: pięć złotych compo ;)

Sikor, jeszcze raz:

Sikor> Oprócz tego - a takim np. Abbucu trza płacić składki, aby wygrać, więc osso chodzi

Vasco> Jakie skladki trzeba w Abbucu placic, zeby co wygrac??

Sikor> Składki pokrywają wartość nagród...
A ja jak napisałem - nie jestem w stanie sponsorować... Ale zapraszam do udziału

A teraz mi to ostatnie przetlumacz...

43

Odp: pięć złotych compo ;)

składki dobierają się do nagród i po okresie lęgowym mamy więcej składek, bo nagród od tego na pewno nie przybędzie.

Sikora nie stać na sponsoring, więc zaprasza wszystkich do udziału. Tujest ukryty podtekst: wpłacajcie, bo mnie nie stać.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

44

Odp: pięć złotych compo ;)

Lizard, Ty tez nie lapiesz? Sikor napisal, ze w "Abbucu trza płacić składki, aby wygrać", a ja pytam skad on takie cos wytrzasnal!

45

Odp: pięć złotych compo ;)

Ja nie tłumaczyłem ostatniego (kogo stać, bądź nie) tylko:

Składki pokrywają wartość nagród...

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

46

Odp: pięć złotych compo ;)

O.K. - Vasko - to ostatnie: jak wpłaci np. 10 osób na compo - to nagroda za pierwszą (i jedyną) wygraną wynosi 50zł, jak wpłaci - 5 osób - to nagroda wynosi 25zł. Jasne, czy mam odesłać do przedszkola, bo to matematyka w stanie chyba jeszcze przedszkolnym wystarczy. Jak nie chcesz brać udziału - nie musisz. Jak nie wpłynie żadna praca - to mam w dupie prowadzenie następnych konkursów na aa dotyczących Atari 8 bit. A że mnie nie stać - to znaczy, że nie przeznaczam - jak ostatnio - 50 dych na nagrody. Wielkość nagrody nie zależy ode mnie, a od uczestników. Co więcej - nie płacisz, nie ma sprawy. Możesz wziąć udział, ale jak twoja praca wygra, to nie dostajesz kaski (tej z wpłat i żadnej innej), a nagroda wędruje do kolejnej (pod względem punktów z ankietki) pracy, aż napotka na pracę kogoś, kto wpłacił te 5zł. Przypominam: wielkość wygranej zależy od ilości wpłat, a 100% sumy zebranej z wpłaty - idzie na nagrody.
-> X-Ray - proszę bez osobistych wycieczek (two liner). Nie chcesz brać udziału - musu nie ma.
-> Lizard - patrz: -> X-Ray  :P
Zasady konkursu uważam za na tyle jasne, że nawet dziecko je zrozumie. Jak ktoś nie potrafi - to Sorry, ale piaskownica czeka  :cry:

Sikor umarł...

47

Odp: pięć złotych compo ;)

No i Sikor nam się obraził. Twoliner jest hyd parkiem, więc będę tam wypisywał wszystko co zechcę, oczywiście w zgodzie z ogólnie przyjętymi zasadami dobrego smaku. A jak masz o coś pretensje to walwpierw na PW.

Dziwię się, że wyjeżdża pan tutaj z czymś takim.

:evil:
BTW. Tabliczka mnożenia jest akurat w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

48

Odp: pięć złotych compo ;)

BTW. Tabliczka monżenia jest akurat w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Ale dodawania - o ile pamiętam - uczą w przedszkolu  :P
Do obrażania to mi jeszcze daleko, ale jak każdy ma konkursy tworzone przeze mnie gdzieś, to ja powoli też zaczynam mieć tego dość. Ideę uważam za słuszną, a nie uważam, że bycie na scenie polega tylko na zalewaniu sie w trupa na kolejnych sztabach/zlotach  :cry: , choć i to daje czasem ciekawe efekty  ;) . Owszem, TL jest pewnego rodzaju HydeParkiem, ale posądzanie kogoś o coś, w dodatku publicznie, jest dla mnie zagrywką poniżej pasa, dlatego Wojtuś nie wyjeżdzaj mi tu z PM. Szanuję zarówno Ciebie, jak i X-a, ale nie zamierzam pozostawiać bez echa czegoś, gdzie pluje mi się w twarz - staram się jak mogę i jak potrafię. Proponuję się najpierw wczytać w regulamin konkursu, a dopiero potem dyskutować - ale konstruktywnie. Ale czasem mi się wydaje - że to ponad siły niektórych. Imho, proponuję się wczytać w punkt 9:

9. niewpłacenie sumy na konto = rezygnacja z nagrody w przypadku wygranej (nagroda przechodzi do kolejnego z kolei miejsca, na kogoś, kto wpłacił);

Więc, zgodnie z wypowiedziami Twoją i X-a, mam zamiar tutaj zarabiać krocie  :P
Wyjeżdzanie na tw z twierdzeniami typu:

ale o co chodzi z tym 5zl compo ?
tutaj coś piszą o jakimś listingu a rozchodzi sie o to zeby wpłacic...
Sikorowi 5zl ?
a kto wpłaci najwięcej piątek to wygrywa ? i co wygrywa ?
ciekawy regulamin ;)

wygrywa to co wpłacił :>

uważam za pewnego rodzaju policzek. Macie coś gdzieś - proszę bardzo!!! Ale nie szargajcie czyjegoś imienia na publicznym - jakby nie było - forum. Owszem, zaraz napiszecie - że teraz to ja roztrząsam na forum publicznym. A tak - niestety, muszę tak zrobić, ponieważ już wiele osób czytało TL i należą się im wyjaśnienia. Macie pytania lub wątpliwości co do regulaminu? Wolno Wam - po to jest ten topik. Pytajcie, rzeczowo, na tym forum!!! Od tego jestem ja, Dely i Pin - aby wyjaśnić wątpliwości i odnieść się do ewentualnych uwag. Jeżeli jakiś punkt jest niejasny - na pewno uda się go poprawić, stworzyć go bardziej czytelnym. Przypominam, że jest teraz pierwsza edycja (a może i ostatnia - wszystko zależy od ilości prac), więc jakieś niedoróbki lub wpadki mogą się zdarzyć. Ale ludzie, nic nie jest od początku doskonałe!!!
Proszę, zastanówcie się nad tym!!!

Sikor umarł...

49

Odp: pięć złotych compo ;)

Sikorku drogi, dziekuje Ci bardzo za wyczerpujace wyjasnienia, ale czy ja o to pytalem? Oswiadczam publicznie, ze rozumiem zasady 5 zl compo.

Ja pytam _wylacznie_ o to, skad informacja, ze "w Abbucu trzeba placic aby cos wygrac." Nie odsylaj innych do piaskownicy, skoro sam nie czytasz ze zrozumieniem.

50

Odp: pięć złotych compo ;)

Vasko - O.K., mój błąd. Nie piłem do Ciebie, i sorki, że tak to odebrałeś. Może dlatego, że po przeczytaniu txt w TL byłem w...ny, i tyle.
Chodziło mi o to, że w abbucu nagrody są sponsorowane ze składek członkowskich abbuca - w tym momencie wcześniej rzeczywiście źle się wyraziłem. O.K.?
A regulamin na 5zł compo jaki jest, taki jest. Nie uważam za przyjemne tego, że ktoś mnie piętnuje za to, że się staram. Skoro źle robię starając się coś robić/organizować, to napiszcie o tym. Nie chcecie konkursów organizowanych przeze mnie - trudno. Ale zaproponujcie coś sami (Vasko - nie przyjmuj tego do siebie, mam wielki szacunek do tego, co zrobiłeś dla Sceny i daleko mi do Twych zasług). Jeżeli jednak potraficie tylko chlać i krytykować - to sorki wielkie!!! Ja wolałbym, aby coś jeszcze powstawało na małe Atari... Ale, skoro nikomu nic się nie chce...? To po co ta mowa - ogłoście nowy topik:
MAM WSZYSTKIE KONKURSY W DUPIEBędą tam się wpisywać wszyscy, którzy nie chcą nic robić na atarkę i po krzyku!!!
P.S.
Ja się tam nie wpiszę - ja nadal chcę COŚ robić, a nie TYLKO PIĆ!!!

Sikor umarł...