Temat: zrodla MPT

Czy wie ktos gdzie moge znalezc zrodla playera MPT? (samego playera)

Pozdrawiam
Adept Zap

2

Odp: zrodla MPT

Na przyklad tutaj

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: zrodla MPT

Ponadto w Syzygy były żródłowki playera Jaskierowego przerobione przez Charliego na R3S (dźwięk przestrzenny).
Źródłówki oryginalnego platera by Soused pewnie już nie istnieją?

4

Odp: zrodla MPT

ee seban pewnie ma.

5

Odp: zrodla MPT

Mój jest oryginalny. Był spisywany instrukcja po instrukcji z listingu debuggera.

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

6

Odp: zrodla MPT

W stuffie do Energy Zine #2 jest krotsza wersja playera do mpt napisana przez Foxa, na podstawie tej Jaskiera. Mnostwo SAPow ma ja w sobie. Ale jesli idzie o analize kodu (domyslam sie, ze taki jest cel), to moze lepiej bedzie pozostac przy tamtej wersji (choc moze i nie).[/i]

7

Odp: zrodla MPT

Wersja Foxa błędnie odtwarza niektóre muzyczki (była pisana do użycia w demach), a nawet sporo. Lepiej zostać przy tej Jaskiera (plus ewentualne modyfikacje).

8

Odp: zrodla MPT

mozesz podac przyklady bo akurat mam odwrotne zdanie.

9

Odp: zrodla MPT

Przez odtwarzanie błędne mam na myśli takie, które odbiega od tego, co słyszymy w samym MPT (żeby nie było wątpliwości).

Przykład: muza w jednym z dem MadTeamu (takie z animkami, kiedyś na którymć Laście było puszczone? tytułu nie pamiętam). Było więcej, ale nie bardzo pamiętam.

A ty masz jakieś przykłady? Może autorzy utworów zdecydują, jak powinno toto brzmieć?

10

Odp: zrodla MPT

playera potrzebuje wlasciwie dlatego, ze mi "synthy" troche dziwnie rzepola.
Reszte rzeczy wlasciwie juz zrobilem, ze sluchu (tzn przesluchujac muzyczki odgrywane przez MPT24). Procka z synthami zreszta wyglada prawie identycznie jak ta z TMC, tylko ze w pluginie TMC mi dobrze chodzi a przy MPT brzeczy niemilosiernie :(.

Pozdrawiam
Adept Zap