Temat: SIO2PC - ale jakie !!!

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … 9&rd=1 
  ŁADNE  :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Rysio ;) to chyba nie ten dzial a tak wogole to tu luknij: http://www.atarimax.com/sio2pc/documentation/   ;-)

ps. zmien swojego linka do avatarka ;) bo teraz masz ino taki:

http://c:/Documents%20and%20Settings/Bart%20i%20Tato.BART/Moje%20dokumenty/Moje%20obrazy/atariclassicarcade.jpg

  :lol:

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

ŁADNE

Eee nie ma wyswietlacza  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

A skad koles gniazdo SIO wygrzebal? Ja z ciezkim sercem raz odcialem wtyczke z magnetofonu, ale wyrywac gniazdo z Atarki na skale przemyslowa! Barbarzynstwo  :evil:

5

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Ladne, tylko popatrz na cene. A jak sobie zrobisz sio2pc w wersji wewnetrznej to cena moze w granicach 3 zl wyjsc

6

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Penie , że ładne. Może za 150 zeta mógłbym zrobić, hehe  ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

SORY Panowie ale tak bardzo chciałem mieć setny post że się troche zamotałem :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Rysiek, jak se juz kupisz to pozyczysz mi na troche?  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

JAASNEE :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

ja bym jeszcze dał kolorowy LCD z wyświetlaniem in realtime numeru sektora i numeru D:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

11

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Żaden problem? Pasiu se takie coś do XF551 wmontował. Toms się chowa.

12

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

8O  :lol:  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

13

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Ma ktoś może schemacik oryginalnego 2 układowego sio2pc który był na stronie Monsofta? Jeżeli tak to poproszę na majla

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Piguła/Shpoon powiedział/zapytał

Ma ktoś może schemacik oryginalnego 2 układowego sio2pc który był na stronie Monsofta

Mam chyba na dysku jakiś zrzut tej strony a nawet jeśli nie to mam w domu wydruk więc zrobię Ci skana. W domu jednak nie mam neta więc przesyłki dla Ciebie dokonam w dniu jutrzejszym

Żyję bo Bóg tak chciał.

15

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

http://www.geocities.com/atarimods/index.html

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

no proszę bardzo  :lol:  stryjek jak zwykle pobił wszystkich w znajomości i przeszukiwaniu sieci  :lol:  Tak 3mać!!!!  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

17

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Odświeżając temat... Postanowiłem swojemu siostrzeńcowi sprawić prezent pod choinkę, dając mu Atari 65XE, które leżało po odnowie u mnie w rupieciarini przez pół roku. Komputer wyciągnąłem ze strychu w celach czysto eksperymentalnych. Pierwszą rzeczą, którą chciałem zrobić dla tego komputera to sio2pc. Niestety, po konsultacjach z azbestem, po przejrzeniu kilku schematów wyszło na jaw, że jestem lewa ręka jeżeli chodzi o mnie i o lutownice. Popaliłem troszkę gniazdo sio, przeciąłem pare ścieżek na płycie a moje sio2pc które zrobiłem w dwóch kopiach niestety nie działało.
Patrząc dzisiaj na siostrzeńca, 'jego własne atari z magnetofonem', żałuję, że wczytywanie gier z kaset trwa okropnie długo (magnetofon bez TURBO), dlatego chciałem się zapytać, czy ktoś znalazł by chwilkę i spojrzał na mój układ i powiedział mi co w nim jest nie tak ? Ew przelutować coś itp. Oczywiście, nie za darmo. Uszczęśliwiło by to nie tylko mnie ale i mojego 6cio letniego siostrzeńca.
Pozdrawiam.

18

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

a jak to robiles? na plytce.. na pajaka?

19

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

A skąd jesteś, Doddy? Może ktoś skontaktowałby się z tobą osobiście, na odległość, trudno cos doradzić...

[ Dodano: Śro Gru 24, 2003 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu lat i wieczną młodość.  :mrgreen:

20

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

a jak to robiles? na plytce.. na pajaka?

Robiłem i na "pająka" i metodą zwykłą na uniwersalnej płytce.
Jestem z Siedlec, 82 km od Warszawy na wschód.
Pocztą cały osprzęt mogę wysłać ;-)

21

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Jeżeli sobie nie poradzisz podeślij do mnie wtyczke sio + 15zł a zrobie Ci kabelek sio2pc o długości 3m na układzie 1489 we wtyczce sio wraz z diodką aby kabelek ładnie współpracował z sio2ide oraz każdą znaną stacją dysków. (8zł kosztuje 3m kabel rs232, układ około 2zł plus 1zł za diode - reszta kasy pójdzie na wysyłkę).

Mój adres znajdziesz w bazie userów na Atari Area

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

22

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Mozesz takze skontaktowac sie z Duddie'm. Jest czlowiek, ktory mieszka w Warszawie i bedzie ci mogl zalozyc SIO2PC w srodku Atarki. Jest zarejestrowany na forum, wiec kontakt szybko znajdziesz.

23

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

no niewiem taniej to chyba wyjdzie jak wysle do Piguly :D

"wszystko się kiedyś kończy......."

24

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Byc moze. To tylko propozycja.

25

Odp: SIO2PC - ale jakie !!!

Przy okazaji wracając do tematu SIO2PC (nie będę klepał już w innym wątku) bo bodajże Casper miał problemy z ultra speedem:

moja obecna konfiguracja (zamiennie stosuję rozwiązanie na max 232):

układ na 1489 plus diodka - WinXP, full Ape na szaraku Qmeg 4.04, długość kabla 5m podwójnie ekranowany (typowy RS232 z odlaną wtyczką DB9 - jedną uciąłem i założyłem wtyk sio).
Nie mam najmniejszych problemów z pracą w szybkiej transmisji. Żadnych zwisów itp.

ps. Także Duszku przemiły jeżeli cosik Ci szwankuje adresik znasz ino ślij!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim