1

Temat: Gry, Tipsy i Hexy

Na Atariarea brakuje mi 2 działów. Brak bazy danych z tipsami do gier na małą atarynkę oraz działu z hexami gdzie znajdowały by się porady w stylu w grze xxx znajdź ciąg takich Hexów zamień go na taki i masz np nieśmiertelność. Moim zdaniem powinno się to pojawić na naszej ukochanej stronce.
A swoją dgogą może znacie adres jakiejś strony z tipsami na atarynke.

2

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

jeśli chodzi o dział z hexami to rozmawialem juz z blackdotem nt. takiego dzialu. Moze sie cos wymysli. A moze sa jacys chetni na prowadzenie takiego czeguś ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

A swoją dgogą może znacie adres jakiejś strony z tipsami na atarynke.

Uruchom kilka zinow i znajdziesz co szukasz. W wielu z nich byly pojedyncze arty z tipsami.

4

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

TRochę tipsów znajdziesz także na stronie Monsofta: http://www.atari.cuprum.com.pl/

5

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

chodzi mi o to że tipsy i hexy powinny zagościć i to na stałe na AtariArea jak to jest np. na c64.nostalgia.pl bo moim zdaniem jest to podstawa i AtariArea powinno być kompleksowym centrum na temat atarynki. I powinniśmy to zebrać do kupy. Bo narazie mamy porozpiepszane to dokumentnie - coś jest na jakiejś stronie, coś w jakiś zinach i jeden wielki bajzel.

Natomiast co do Hexów to bawiłem się trochę w to dawno dawno temu na Atarynce i potrafiłem troszeczkę tam namieszać np. wywalić coś co mi przeszkadzało na jakiejś planszy w Robbo, zrobić kilka nazw dla jednego pliku jak to ktoś też zrobił w org. wersji Gabi, czyjak to tam się nazwyało. Natomiast jeżeli chodzi o robienie jakiś patentów typu blokowanie jakiegoś licznika żeby nie ubywało żyć itp. to dorwałem z różnych gazetek typu TopSecret kilka Hexów do jakiś tam gierek a potem okazało się jak poszperałem Turbo Whatsonem że w niektórych innych gierkach były te same Hexy. I tyle mojej znajomości Hexów z Atari. Nieststy nigdy nie było mi dane nauczyć się Hexów na wylot żeby dać sobie radę w każdej grze - ot miałem kilka latek za mało. I jeżeli jest ktoś kto się zna dobrze na Hexach albo ma jakieś Hexy i tipsy żeby zajął się tym problemem na AtariArea. Ja pomogę tyle ile będę mógł.
Pozdrawiam wszystkich.

6

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

Chetnych do doradzania mamy wielu, niestety jesli chodzi o prowadzenie działu to już tak różowo nie jest.

Jacys chetni ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

pozbierać wszystkie tipsy na atarynkę jakie uda mi się zebrać z różnych innych stron i postaramy się coś z tym zrobić.
Natomiast jeżeli chodzi o hexy to i nie byłem w tym zaspecjalny i pozapominałem już wszystko a nie mam żadnych matariałów na ten temat.

8

Odp: Gry, Tipsy i Hexy

Witka!

Dely, ja jestem zawsze chetny tylko dopiero co wrocilem z rejsu. Postaram sie tym zajac, ale niestety dysk mi sie dupnal... ;( ;(. Cala moja praca z ostatnich 5 lat poszla sie je**** :(. Szlag mnie trafia, gdy pomysle ile mialem tam napisanych programow... zaczalem nawet pisac gre pod DOS'a. f**k! by sie chcialo powiedziec.

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::