Temat: Kalendarz z SV2k4

Nie wiem czy w dobrym miejscu umiescilem ten temat. Obiecalem ze bedzie pdf no i jest: http://www.ateko.pl/sv2k4/stuff/kalendarz.pdf

I ponawiam propozycje wydrukowania tego kalendarza i rozsylania. Oczywiscie kazdy sam moze sobie cos takiego druknac jak chce. Ja szukam w tej chwili drukarni offsetowej w ktorej mozna by bylo porzadnie wydrukowac ten kalendarz.  Byl by o wiele lepiej wykonany niz ten co rozdawalismy na party. I przede wszystkim zaspiralowany a nie bindowany.
Jesli sie znajdzie 40 osob (nie 100 jak mowilem na party) to mozna bedzie sie szarpnac na drukarnie. Do jutra powinienem dostac jakies kalkulacje na wydruk 40 kalendarzy. Mam nadzieje ze koszt tego nie przekroczyl by 20-25zl. Jakie sa wasze propozycje? Moze ktos z was ma tania drukarnie offsetowa w poblizu????

2

Odp: Kalendarz z SV2k4

ja bym wzial jeden, a byc moze nawet i dwa. jakby co.

--
= krap.pl =

3

Odp: Kalendarz z SV2k4

Ja rowniez jestem chetny na przynajmniej jedna sztuke.

ślamk!

Odp: Kalendarz z SV2k4

Ja napewno jeden wezme

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Kalendarz z SV2k4

ja również 1 sztukę

6

Odp: Kalendarz z SV2k4

i ja chce!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Kalendarz z SV2k4

Tez sie pisze. Byle cena znacznie nie wzrosla...

8

Odp: Kalendarz z SV2k4

ja tez poprosze 1szt. gdzie wplacic kase ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Kalendarz z SV2k4

zdecydowanie mnie to interesuje, byle cena byla przystępna :)

10

Odp: Kalendarz z SV2k4

ja tez chetnie, 2 nawet.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Kalendarz z SV2k4

Do 25zł - wezmę jeden. Na więcej mnie nie stać ;( Ale przy tej ilości - ciężko będzie znaleźć drukarnię offsetową. Za to powinna być już zniżka w cyfrowych ;)

Sikor umarł...

12

Odp: Kalendarz z SV2k4

no.. juz sobie to przekalkulowalem... zrobienie 52 plyt offsetowych po to tylko zeby kazda zjechac tylko 40 razy kosztowalo by majatek. Szukam kompleksowej obslugi cyfrowej (wydruk + introligatornia)... moze uda sie cos zdzialac.

13

Odp: Kalendarz z SV2k4

no.. juz sobie to przekalkulowalem... zrobienie 52 plyt offsetowych po to tylko zeby kazda zjechac tylko 40 razy kosztowalo by majatek. Szukam kompleksowej obslugi cyfrowej (wydruk + introligatornia)... moze uda sie cos zdzialac.

Jaki ten kalendarz ma format, że wyszło ci 52 płyty? 13x4 to rzeczywiście 52 sztuki, ale... Przy odpowiednim formacie drukujesz 2/3/4 strony na raz, pamiętaj o tym!!! Chociaż - rzeczywiście, cyfrówka przy tym nakładzie wyjdzie taniej ;)

Sikor umarł...

14

Odp: Kalendarz z SV2k4

Ja tylko chcialem poinformowac, ze jak cus to potrzebne mi 2 sztuki (Mev tez zapragnal kalendarza: P)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: Kalendarz z SV2k4

Ja na razie nie. Poprosiłem tate, aby mi wydrukował w pracy na laserze. W takiej wersji mi starczy.
W ogóle nieżłe jaja z tym kalendarzem. We wtorek po południu taję tacie PeDeeFa i proszę, żeby mi zdrukował. W środę tata mówi, że nie zdążył i wydrukuje w piątek. Nie uwierzyłem w to z racji świąt. A dzisiaj rano, kiedy wszyscy jeszcze spali znalazłem ładny kalendarz "Atari Games"

grzybson/SSG^NG

16

Odp: Kalendarz z SV2k4

Ja na razie nie. Poprosiłem tate, aby mi wydrukował w pracy na laserze. W takiej wersji mi starczy.
W ogóle nieżłe jaja z tym kalendarzem. We wtorek po południu taję tacie PeDeeFa i proszę, żeby mi zdrukował. W środę tata mówi, że nie zdążył i wydrukuje w piątek. Nie uwierzyłem w to z racji świąt. A dzisiaj rano, kiedy wszyscy jeszcze spali znalazłem ładny kalendarz "Atari Games"

Toż to jawne piractwo... nie wstyd Ci ? ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

17

Odp: Kalendarz z SV2k4

od dzis na sieciach p2p:

Atari.Games.2005.Back.to.the.Past.Calendar.PDF-GrzYBS0N.zip ;)

gep/lamers^dial

18

Odp: Kalendarz z SV2k4

Może Torrent dzięki temu się odrodzi. ;)

[ Dodano: 24.12.2004 20:04:14 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

19

Odp: Kalendarz z SV2k4

przeciez bittorent ma sie calkiem dobrze...  ;)  :)  :D

20

Odp: Kalendarz z SV2k4

Tak? To czemu większość znanych stron z trackerami pada jedna po drugiej?

[ Dodano: 24.12.2004 20:22:23 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
O yeah, to mój 557-my post na tym forum. ROTFL.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

21

Odp: Kalendarz z SV2k4

bo tyle osob z nich kozysta i sa przez to przeciazone i padaja ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: Kalendarz z SV2k4

Widze, ze kolega w temacie.   Przed chwila przeczytalem, ze to co piszesz, to akcja "Hollywood" (faktycznie sie uwzieli na iles serwisow), widocznie nie zauwazylem wczesniej, bo nie ruszalem ich produkcji.  ;)

Wtajemniczeni twierdza, iz SuprNova powrocila, ale skromniej i pod (oczywiscie) innym adresem...  :rolleyes:  :?

23

Odp: Kalendarz z SV2k4

No to ja słyszałem trochę inną wersję. ;) Na każdej zamknitej stronie są podziękowania dla użykowników, modów i innych za wkład w rozwój takiej strony oraz informacja o zamknięciu serwisu. Wniosek taki, że ktoś dobrał się torrentowi do tyłka. :p

[ Dodano: 24.12.2004 20:32:40 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

24

Odp: Kalendarz z SV2k4

Poprosiłem, aby mi tata wydrukował na własny użytek, własną ścianę. I ładnie mu wyszło, na dobrej jakości papierze, wydrukowane drukarką laserową, zbindowane. Po prostu pieknie. W końcu jak projekt jest udostępniony, a tata ma jak go wydrukować, to czemu miałem nie skozrystać.

grzybson/SSG^NG

25

Odp: Kalendarz z SV2k4

A wiec tak. na www.dd.com.pl jest przelicznik dzieki ktoremu mozna policzyc ile bedzie wynosil koszt jednostkowy tego kalendarza. Przy 40 sztukach wyszlo jakies 31zl bez spiralowania. Ale jest to wydruk z maszyny poligraficznej a nie drukarki laserowej. Czekam na kalkulacje z innej firmy.

[ Dodano: Sro Gru 29, 2004 19:19 ]
Druga firma z Katowic podala mi kwote za wydruk kalendarza i zaspiralowanie. 34zl/szt. Do tego doszly by koszty wysylki i dobilo by do 40zl. Bede probowal dalej. Moze ktos sie zlituje nad nami... :) Te wszystkie kalkulacje otrzymalem mailem a na zywo "face2face" moze dalo by sie potargowac. Oczywiscie jesli ktos ma dostep fo tanszych uslug to prosze dac znac! No, zawsze zostaje tanszy wydruk z krowy w mojej firmie...