Temat: irc na AA

ej ludki co myslicie o tym ??
http://gdansk-orunia.eu.org/cas/for/irc.php

czy warto cosik takiego tu na AA dawac ? ;)
jakby co niech kierownik da znac to mu podesle odpowiednie pliki :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: irc na AA

Jam za. Kierowniku, prosim.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: irc na AA

ja jestem sceptyczny. :)
ale to dlatego, ze nie lubie www-czatow w ogolnosci.

--
= krap.pl =

4

Odp: irc na AA

a malo to www czatow i innego czegos?
poza tym atarowcy to chyba sa troche wyzej poziomem i klienta irc zainstalowac i obsluzyc potrafia.
IMHO: to nie jest dobre (tm)

5

Odp: irc na AA

Nie no Panowie, przeciez jest #atari8, wystarczy chyba nie? Szczegolnie, ze siedza tam caly czas te same osoby i nowych nie widac.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: irc na AA

no właśnie, jakby było na stronce, to może by było więcej ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

Odp: irc na AA

Coz, ja tylko dopowiem, ze takie cóś mialo byc u nas jakis czas temu i wlasnie z dostepem do #atari8, ale jakos te apleciki jakies takie dziwne byly, i albo jakos slabo dzialajace, albo brzydkie jak noc.

8

Odp: irc na AA

Mi sie takie rozwiazanie kompletnie nie podoba.

ślamk!

9

Odp: irc na AA

a nie lepiej "se" zaklepać jakiś kanał na anecie lub innej lumperii i tam polować na AtariChicks?

:lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: irc na AA

ta, ida dwie cziksy - jedna brzydka a druga tez z irca :)

11

Odp: irc na AA

p*.* panowie WY nie musicie na to wchodzic bo macie owe programy i z nich kozystacie ale nie wszyscy maja/umieja je skonfigurowac lub poprostu lacza sie z internetem w pracy i tam maja zakaz uzywania klijentow typu: GG, mirc itp...
WIec po prostu to by byla taka opcja dla tych "leniwych" ...
klikaja wpisuja nick i juz sa ot takie cos...

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: irc na AA

Nie no ja uwazam, ze to rulu wlasnie dlatego, ale mala funkcjonalnosc mnie dobila. Stryjek jestem z Toba ;)

13

Odp: irc na AA

jestem za, kiedys chcialo mi sie skonfigurowac router i firewall aby dzialal irc, teraz juz mi sie nie chce, wiec irc nie dziala

a na taki irc z poziomu www na pewno byloby latwiej wejsc, nie tylko mnie

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

14

Odp: irc na AA

Jestem przeciw takiemu rozwiazaniu.
Jedyne co moze miec sens to ewentualnie male okienko podgladu gdzies na stronie, zeby bylo widac co sie na kanale dzieje (kto kogo obsmarowuje ;) ).
Jezeli o to rozwiazanie chodzi to sa do tego skrypty np. pod eggdropa, ktore generuja html.. bierze sie taki html i wstawia gdzies w iframe na stronie i jest.

15

Odp: irc na AA

a ja mam "wylane" (tm) na czaty,irce i inne rozmowy na żywo...na gg też odpisuje od niechcenia bo mnie to wszystko wku***a;więc generalnie wstrzymuje sie od opinii...wole napisac coś co jakiś czas...nie chcem mi sie częsciej:)

gep/lamers^dial

16

Odp: irc na AA

jestem jak najbardziej za!
-nie używanam gg, tlena, irc-a, czatuff i innych a coś takiego mógł bym "pozarzywać" np. w pracy...., w domu przy chwili wolnego czasu..

Także jestem z toba Styjek!

17

Odp: irc na AA

przeciez juz mamy CZATA, nazywa sie twoliner (tm) :DDD

z swiatecznym karpiem pozdrawiam ....

18

Odp: irc na AA

Jestem za pomyslem. Na moim laczu nie da sie uruchomic irca. A idea ta bylaby jakims rozwiazniem dla takich jak ja.

19

Odp: irc na AA

O - Grzybson - dawaj na swojej stronie jakiegoś irc-tegesa i będzie lud właził na #atari8... :D

Albo podlinkować się do stryjka i już :P

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: irc na AA

Może być (byle faktycznie działało)... a jak ktoś nie chce, to niech nie używa i tyle...  :lol:


teraz juz mi sie nie chce

nie tylko Tobie...  ;)

21

Odp: irc na AA

ej ludki co myslicie o tym ??
http://gdansk-orunia.eu.org/cas/for/irc.php

A co to k**** jest? Jaki k**** login!? Jakie k**** hasło!? Znów mam się rejestrować, by stwierdzić, że to jakieś gówno nie dla mnie!? wyp*ć mi z tym!

[ Dodano: 24.12.2004 19:46:26 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: irc na AA

co ty jestes jakis inny ? ;] wpisujesz se login h*j wie jaki i to wystarczy ;] aby wejsc na kanal #atari8

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: irc na AA

Ale mi się mie chce wpisywać laginu c*** wie jakiego. Gdybyś udowstępnił podgląd dla gości nic złego by się nie stało. Mnie nie interesuje IRC przez WWW. Chciałem zobaczyć o czym mówisz, ale skoro robisz problemy, to mnie to wali.

BTW. Widzę, że cenzura na AA zna tylko jedno brzydkie słowo. :?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

24

Odp: irc na AA

Lizard  8O pogieło Cie??!?!? Wpisz byle co - enter, drugi raz byle co - enter i masz. Po co te bluzgi?!

25

Odp: irc na AA

hmm, moim zdaniem moze byc ;)