1

Temat: Little Prośba

Mam prośbe do Dyrekcji Sekty Atari Area.A mianowicie; zauważyłem pewną kolejność zdarzeń.Wszedłem na stronke.Przeglądałem 2linera i nagle jakiś trojan z innej stronki wyłożył mi Netszkape.To spowodowało że gdy odpaliłem przeglądare od nowa i wszedłem na Atari Area,wchodząc na forum;nie mogłem skorzystac z opcji "zobacz posty od ostatniej wizyty",ponieważ phpbrada zapamiętał moja wizyte wczesniej mimo iż nie wchodziłem na forum.Pewnie ma to związek  z tym że w momencie wejscia na strone automatycznie już ląduje w logach forum,ale czy nie można wprowadzić małej poprawki w kodzie by phpbrada w takiej sytuacji nie był,aż taki restrykcyjny?

gep/lamers^dial

2

Odp: Little Prośba

Jak dla mnie to jest za mało restrykcyjny ;) często mam takie akcje, że pokazuje mi wątki gdzie nie ma nowych postów jako takie gdzie nowe posty są ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Little Prośba

Na tą chwilę niestety nic nie da się zrobić, całe AA jest dosyć mocno zintegrowane z forum czyli zasadniczo dla systemu nie ma różnicy czy wlazłeś na stronę główną czy na forum, dostajesz sesje i tyle.

Ma to jednak swoje zalety w takiej postaci, że nie trzeba się logować osobno do korzystania ze strony i po raz drugi w przypadku forum.

Dobrym rozwiązaniem dla Gepa będzie uważania gdzie się wchodzi i unikanie trojanów ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Little Prośba

moze potestujemy to ? ;> http://phpbb.pl/download.php?d=86

co do niewidzialnych tematow...to jest to wina usunietych kiedys kont uzytkownikow ktorzy byli autorami tematu..taki temat jest wtedy niewidzialny :D....  no i jeszcze jeden bug.. przy opcji dopisywania przez uzytkownika do ostatniej wiadomosci... temat nie jest przenoszony na poczatek danej kategori forum ;'] ..moze byc np. gdzies w srodku wszytskich tematów :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Little Prośba

moze potestujemy to ? ;> http://phpbb.pl/download.php?d=86

To jest to! Wlasnie tego mi brakuje w PHPBB.

6

Odp: Little Prośba

Są jeszcze moduły, które pokazują ile postów jest nieprzeczytanycj, a ile w ogóle od ostaniej wyzyty, pod każdym nieprzeczytanym postem jest informacja o tym, który był nieprzeczytany. Dodatkowym bajerem jest ikonka z logiem używanego systemu i przeglądarki postujących. Pisałem o tym w innym wątku, ale jak zwykle każdy to olał.

[ Dodano: 05.01.2005 15:59:06 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Little Prośba

hmm wiem ze sa takie rzeczy ....ale to zalezy od dely'ego czy sie na takie cos zgodzi ....mozna nawet wsadzic opcje czytania :) postow na głos :D !!

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Little Prośba

Oczywiście, że się zgodzi, trzeba tylko namówić kogoś z nabojki, by podsunął taki pomysł. :mrgreen:

[ Dodano: 05.01.2005 16:06:44 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Little Prośba

ja tez mam little prosbe... o wpisywanie takich pierdow w "podpisie"
[ Dodano: 05.01.2005 15:24:40 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

[ Dodano: 05.01.2005 15:24:40 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

a nie jak to robi jedna osoba po napisaniu postu dajac opcje "EDIT" i to dodajac ....
przez to czytajac odpowiedz po powrocie temat dalej sie swieci na nieprzeczytany ;] i wchodzac w niego wiadomo co jest ... :D

prosilbym kierownika o dopisanie odpowiedniego punktu w regulaminie ;)

ps. sledze te osobe od samego poczatku ....i caly czas robil to samo ze tez mu sie chcialo :D

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Little Prośba

Od którego samego początku?

[ Dodano: 05.01.2005 16:54:08 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Little Prośba

cytat:
"Dobrym rozwiązaniem dla Gepa będzie uważania gdzie się wchodzi i unikanie trojanów"

hmmm...jakby to powiedzieć...no trojanz - no warez 8)

gep/lamers^dial

12

Odp: Little Prośba

Trafiają sie oba błędy: i ten opisany przez Gepa i ten przez Sqwarda, pisałem kiedyś na ten temat.
Co do pokazywania systemu i przeglądrki używanej przez użytkownika (bogowie, co za masło maślane) forum, to jak dla mnie może pokazywać nawet preferencje seksualne, ale w miarę możliwości w profilu, a nie pod każdym postem (tyczy się to również stanu komunikatorów...). Co za dużo, to zbyt wiele, jak mówi stare filodendryckie przysłowie.

[ Dodano: Sty 04, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

13

Odp: Little Prośba

ja ma jeszcze inny problem. Wchodzę sobie na atronkę główną AA. Jestem niezalogowany. Klikam sobioe zaloguj. Podaję co trzeba. każę mu zapamiętać moje ustawienia i klikam ok. Jak chodzę po forum, to jestem zalogowany, ale jak wrócę na stronkę główną, to jestem znów wylogowany - po powrocie na forum już muszę siem logować. w ten sposób niemogę nic dopisać do twolinera, etc. :/ :(

[ Dodano: Sro Sty 05, 2005 22:22 ]
tylko takie dopisywanie niedodaje punktów w statsach - tak to kiedyś było w starym forum, bo naciskając odpowiedz tworzyła się nowa wiadomość.

Pozatym, wiem, że przez swoje bryle mogę niedowidzieć , lecz ja widzę dwóch użytkowników tworzących podpisy w ten sposób.  :lol:  chyba, że podwójnie widzę  :lol:  :lol:  :lol:  Tylko drugi ujmuje sobie czegośtam.....  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

14

Odp: Little Prośba

Mnie się czasem zdarza, że po przejściu z forum na głowną jestem "niezalogowany", ale wystarczy kliknąć odśwież - przyczyną jest zapewne stara wersja strony z keszu.

[ Dodano: Sty 04, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

15

Odp: Little Prośba

u mnie odśwież nieskutkuje :/

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

16

Odp: Little Prośba

probowales pozbyc sie wszystkich kukisow i sprobowac od nowa? draco mial chyba podobne problemy i rozwiazanie pomoglo.

--
= krap.pl =

17

Odp: Little Prośba

THX! Krap! :D tera jest gites :D

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

18

Odp: Little Prośba

A mnie nie pomogło. Nadal nie mam automatycznego logowania, klikanie na "Zobacz ostatni post" przerzuca na ostatni ale "przeczytany" przy poprzednim logowaniu, a nie ostatni w ogóle (dotyczy powtórnego wejścia do wątku).

phpBB zapamiętuje pod jakim systemem i w jakiej przeglądarce napisano danego posta, a nie czego ostatnio się używało. Ten ficzer nie jest specjalnie przydatny. Jego rola sprowadz się do wodotrysku.

hmmm...jakby to powiedzieć...no trojanz - no warez

E, tam. Ja chodzę po warezach i nie mam żadnego syfu. Nie licząc specjalnego archiwum liczącego blisko 600 różnych wirusów, trojanów i innych robali. Taka Puszka Pandora. 8)

[ Dodano: 06.01.2005 04:39:15 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

19

Odp: Little Prośba

ja swoją puszeczkę Pandory musiałem zaszyfrować hasełkiem, bo antyvir i anti-spyware żyć niedawały  :mrgreen:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!