Temat: [Ankieta] Atari Registered User

Czy chcesz posiadać unikalny numer Atarowca, coś takiego na wzór zarejestrowanego użytkownika Linuxa (http://counter.li.org/) ? Rejestrowanie odbywało by sie poprzez formularz na Atari Area.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Jeżeli o mnie chodzi, to jestem ZA, z tym, żeby nikomu nie przyznawać numerów z pierwszej dziesiątki - dlaczego ? Bo według mnie nie dałoby się ustalić tak naprawdę kto zasługuje na tytuł zarejestrowanego użytkownika nr.  1 - a IMHO wyglądałoby dziwnie, gdyby numer 1 posiadał np. jakiś Gerwazy z Psiej Wólki, z kolei osób zasłużonych jest tyle, że kilku osobom by się należał, dlatego proponuję zacząć numerację np. od 10 lub 11.

Poza tym warto by było aby rejestracja była dostępna także w języku angielskim, gdyż nie tylko w Polsce są atarowcy ;) I najlepiej gdyby taka rejestracja nie była częścią forum, tylko osobną podstroną - z tego samego powodu co angielsko-języczna strona, a jak wiadomo język Chopina, Sienkiewicza i Małysza dominuje na A-A w 99% ;)

3

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

nie trzeba numerow, wystarczy wpolczynnik lanserki ;)

4

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

kto jest na nie?  :D

5

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Myślę, że numery od 1 do 3 powinni honorowo dostać Nolan Bushnell i jego dwaj kumple  ;)

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

a ja bym proponowal tych co juz odeszli...

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

kto jest na nie?  :D

Ja. I co w zwiazku z tym?

8

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

na ircu juz proponowalem: tytul Chief Executive Ataroid, przechodni. wraz z pucharem. jezeli ktos potrzebuje, oczywiscie. ;)

--
= krap.pl =

9

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

kto jest na nie?  :D

Ja. I co w zwiazku z tym?

nic :) ciekawy bylem po prostu  :lol:

10

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

kto jest na nie?  :D

i ja - no bo skąd wiem, czy to nie spisek infogrejmsów

wolę już zostać szerłerową wersją juzera :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

No ale po co takie cos? Jest w koncu B.A.Z.A. Moze wystarczy tylko ja przetlumaczyc, no i doprowadzic do stanu uzywalnosci...

12

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

tak Levis, ale chodzi tutaj chyba o zrobienie czegoś "światowego: 8)

13

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Tak też i ja myślę, że to raczej zbędny dodatek. BAZA jaka jest, taka jest - szczerze mówiąc pomysł na nią wpadł mi niechcący i tak jak ją szybko zrobiłem tak leży. Na szczęście lewiS się zgłosił jako ochotnik na przywrócenie jej blasku :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

kiero, awatar ci splesniał :)

15

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

A bo zmieniałem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

no teraz widac :>

17

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Jestem przeciw... niby czemu by to mialo sluzyc? Lansowaniu? Koszulki bedziemy sobie drukowac?

18

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

no teraz widac :>

To Kiero jr, możecie się już zacząć bać ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

proponuje aby pierwszej dziesiatce zarejestrowanych wyplacac dozywotnia rente :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

20

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

gratuluję, kolejny bardzo pożyteczny "wynalazek"...  :D  :lol:  :P  :)

21

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Na szczęście lewiS się zgłosił jako ochotnik na przywrócenie jej blasku

Tzn. jest tak. To co napisalem powyzej odnosilo do sytuacji 'kiedy ostatni raz zagladalem do BAZA'. Teraz jak widze poprawilo sie, bo np. formularz do zmiany danych ju jest ladny i ze stylami, a to wlasnie mialem na mysli mowiac, ze BAZA nie jest doprowadzona do stanu uzywalnosci...
A wiec jak narazie BAZA jest ok, ale jakby trzeba bylo ja jakos przerobic to moge to zrobic, no problem. Tylko czego ew. w niej brakuje oprocz rzeczonego numerka?

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Jestem za... bo n ie widze specjalnie powodow zeby byc przeciw.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

23

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

Jestem przeciw, bo nie widze specjalnie powodów, żeby być za :D

: 404. Stopka not found

24

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

jestem niezdecydowany, bo nie widze specjalnych powodow, by sie decydowac....

http://www.5oft.pl/

25

Odp: [Ankieta] Atari Registered User

A ja w sumie zastanawiam sie po co to komu.

BTW Jestem uzytkownikiem linuxa od prwie 7 lat i nawed do glowy mi nie przyszlo zeby sie gdzies tam zapisywac.