1

Temat: RLT 2 Forever

Czas rozpocząć :)

Znalazłem taki pociąg na czwartek - zasadniczo najlepsze połączenie bo bez przesiadek. Tylko jest taki problem, że jesteśmy o 3:48 w Trencinie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: RLT 2 Forever

TESCO! panie.
vide relacje z forever quattro na atari.area :)

3

Odp: RLT 2 Forever

a Michał, Marcin, Grzegorz i Łukasz  ruszają w trasę w piątek o 5-6 rano. automobilem z wawy.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: RLT 2 Forever

Jak nie będę miał sam siedzieć w tym TESCO to mogę jechać i tym, mi to ryba byle było się czegoś ciepłego napić - vide pare h w Iławie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: RLT 2 Forever

no, bar w Iławie ratował dupsko,oj ratował :)

6

Odp: RLT 2 Forever

Więc wychodzi na to, że Kraków powinien wyglądać tak:

pojazd nr.1:
Ntp, Pin, Pin's kobita, szkodnik, Dracon__

pojazd nr.2:
Xan, ziomal od Xana, Lisu, Epijak

czyli - jeśli o nikim nie zapomniałem POWINNO być jedno wolne miejsce - ktoś ma do niego pierwszeństwo, ale to już załatwie na priva. Jeśli więc zainteresowany nie pojedzie z nami - to zapraszam.

.. no chyba, że do Krakowa przyjadą jeszcze Grzybki - to może uda się kogoś tam wcisnąć. Z czego wiem Grybson i Tata Grzybsona jadą. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: RLT 2 Forever

wy tu o samochodach a temat jest o pociagu :)

8

Odp: RLT 2 Forever

ja jechałem tym pociągiem w którąś niedzielę do Katowic, i spieszę donieść, że pociąg był zajebiście zatłoczony

All I hear is the sound of me falling on the ground

9

Odp: RLT 2 Forever

to zgrajmy sie na jeden ciapciąg...dołączylibysmy sie do traina: ja i moja bejbe.

gep/lamers^dial

10

Odp: RLT 2 Forever

tatqoo: wlasnie do katowic. potem jest pusty jak hala unitry :)

11

Odp: RLT 2 Forever

pojazd nr.2:
Xan, ziomal od Xana, Lisu, Epijak

no to widze ze ktos nas tu w huja zrobil...no coz life is brutal...sia..

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: RLT 2 Forever

No to niech ściana północna dołączy się do RLT. Proste. A jak będzie wesoło ;) Weźmiemy w nocy TESCO w okupację ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: RLT 2 Forever

u mnie lipa bo w czwartek full roboty...piatek dopiero wolny... tu jest prawdopodobny pociag ktorym ja z pr0bem bedziem brykac...
klik

MM: Stryjek chcesz klapsa w dziąsło za rozwalanie lejauta?

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: RLT 2 Forever

tatqoo: wlasnie do katowic. potem jest pusty jak hala unitry :)

....i w dodatku ciepły ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

15

Odp: RLT 2 Forever

stryjek >> ja też bym chętnie pojechała, ale mozliwości zero... :(

messy

There's special place for me in hell. It's called the throne.

16

Odp: RLT 2 Forever

....i w dodatku ciepły

Ale to dopiero od granicy... ;)

17

Odp: RLT 2 Forever

ze tak sie wyraze w kwesti doradczo/administracyjnej :)

Poniewaz polaczenia z Trencina sa w dzien tylko do Katowic, a bezposredni pociag do Warszawy dopiero w nocy (ten sam zreszta - Budapeszt - Wawa, o 23:28 ) warto wziasc sobie urlop rowniez na poniedzialek.

Dziekuje za uwage.

ps. ja wzialem :)

ps2. bierzcie kamery, aparaty, dyktafony itp ... poniewaz bedzie nas duzo 'z Polska' - niewykluczone jest ze skleimy jakas bardzo kreatywna akcje.

[ Dodano: Pią Mar 04, 2005 3:14 am ]
ps3. radio tokio wzywa :)

18

Odp: RLT 2 Forever

I nie rozrabiac zabardzo na słowacji. Naszą policje wszyscy znaja dobrze, a jak tam przyjdzie placic mandaty czy dogadywac sie to daj boze zdrowie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

19

Odp: RLT 2 Forever

X-Raz: jezeli tak jak z kanarami w pociagu, to spokojna glowa... :)

20

Odp: RLT 2 Forever

No wlasnie niezupelnie - placilismy mandata w 2002 i co prawda udalo sie utargowac do takiej sumy, dla ktorej nie oplacalo sie nic wypisywac  8) , ale bardzo niesympatyczni byli :(

No i koledzy Commodorowcy mowili, ze tez zaplacili... za zatrzymanie sie w zatoczce autobusowej, zeby sprawdzic na planie ktoredy dojechac na zlot... Nie pamietam ile, ale sporo zaplacili :(

Tak wiec z policja lepiej nie zadzierac, a przynajmniej z _tą_ zmiana.

21

Odp: RLT 2 Forever

No to w końcu kto jedzie tym RLT bo się zgubiłem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: RLT 2 Forever

przykładowo ja z towarzyszką...wpisywać sie ludzie...komitet kolejkowy (pociągowy) niech powstanie...

gep/lamers^dial

23

Odp: RLT 2 Forever

Chciałem powiedzieć, że biorąc pod uwagę prognozy pogody, grania w piłkę nie biorę pod uwagę. co najwyżej możemy zrobić konkurs na lepienie bałwana.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: RLT 2 Forever

Trzeba być twardym a nie mietkim!

Wez na wszelki wypadek butki i spodenki - wiele miejsca nie zajmuja. Nie przy takich temperaturach sie w krotkich spodenkach latalo...

25

Odp: RLT 2 Forever

ale mnie siem nie kce.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor