Temat: Lato Ludzików

Forever już tuż tuż to fakt, ale pragnę zauważyć że już w grudniu nie było Last Party w Opalenicy a Lato Ludzików zakończyło swój żywot w 2002r. Jeśli ktoś popiera reaktywację tego zlotu niech się tutaj wpisze może w ten sposób na ex-organizatorach uda się wymóc powrót - może naprawdę warto by gdzieś w wakacje się spotkać z małą maszynką, kiełbaską i browarkiem ........ co nie??? ........ i zapanowała taka niezręczna cisza .......

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Lato Ludzików

a co? ołnety nie bedzie???????????????????????? bo nie zebym vaska nie lubil :) ale dwa wakazyjne zloty?

3

Odp: Lato Ludzików

Przeciez juz byl ten temat wielokrotnie walkowany. W lecie LL zastapil Quast, a w te zime bylo SV zamiast Lasta. Do tego dochodza sztabiki itp, wbrew powszechnej opini spotkanka sa i to dla niektorych osob zbyt czesto. Czego chciec wiecej? :)

ślamk!

4

Odp: Lato Ludzików

Jak to czego... Sztab Małopolska, to gdzie?? Czekamy.....

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

5

Odp: Lato Ludzików

I SWAT'a reaktywować we Wrocku... :rolleyes:

6

Odp: Lato Ludzików

Wilson - będzie sztab - spokojnie. Mam jak na razie dwie opcje lokalu - jedna to chcąca się wypromować - knajpa w centrum miasta (obok dworca PKP :D ) - a druga - mieszkanko pewnego oto osobnika. Ale konkrety będą - jak dogadam dokładnie sprawe.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Lato Ludzików

Pinku tylko daj znać odpowiednio wcześnie ;)

8

Odp: Lato Ludzików

No taki sztab to by sie przydał. Ostatni był w czerwcu jakoś i chyba już zdążyłem dojść do siebie. ;)

ślamk!

9

Odp: Lato Ludzików

No Kraków chętnie bym łyknął bo to tylko 70 km.

Żyję bo Bóg tak chciał.

10

Odp: Lato Ludzików

Taak, ale jak Sikor chciał załatwić knajpę - to go zgnoić...  :cry:  Sikor be, Pin cacy  :lol:

Sikor umarł...

11

Odp: Lato Ludzików

Sikor, sztab != party, 1 dzień != 3 dni

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Lato Ludzików

Nie no, luzik... Ale nie trza było mnie tak ostro dołować... Można było zrobić i sztabik ze sprzętem, ale ogólnie słyszałem tylko "Wawa jest za droga", "Sikor, puknij się...  :lol: " itp.
O.K. - i tak uważam, że sztab Warszawski umarł śmiercią naturalną i nie ma sensu nic robić. Wszak dla 2-ch osób? Może 3-ch? To lepiej się na gadulcu mówić i samemu wybrać, bez "sztabowania" na siłę...  :cry:

Sikor umarł...

13

Odp: Lato Ludzików

Sikorku, błądzisz niesamowicie.  Rozchmurz sie, zycie jest piekne

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Lato Ludzików

"Wawa jest za droga", "Sikor, puknij się...  "

wlasnie puknij sie :)
akurat takich argumentow nikt nie wnosil, a slyszysz tylko to co chcesz slyszec, no offence, ale troche pokretnie rozumujesz.

Xray ci dal rade :)

papa

15

Odp: Lato Ludzików

Uh, chodzi o to, że mieszkam od dwóch miesięcy w Krakowie, Pinek wpadł do mnie i stwierdził, że sztaba można zrobić a ja nie wyrażam sprzeciwu bo i dlaczego niby?

Ale przecież co innego zrobić chlanie w Krakowie dla ludzi z Krakowa i okolic a co innego party gdzieśtam dla tych, którym się będzie chciało jechać. Przcież obie rzeczy się nie wykluczają, jeśli tylko termin się nie pokryje.

Jeśli będę w Krakowie i będę wolny i będę miał możliwość, to zajrzę gdzieś na jakieś chlanie. Ale w takiej samej sytuacji będąc nie chciałoby mi się jechać np do Wawy. Czujecie czaczę?

16

Odp: Lato Ludzików

no właśnie chłopcy... ja nie zjawiłam się na ostatnim last minute sztabie, ale to nie znaczy, że się next time nie wybiore!

Pinek >> jaka knajpa koło dwroca? znaczy z nazwy.

rav

There's special place for me in hell. It's called the throne.

17

Odp: Lato Ludzików

no właśnie chłopcy... ja nie zjawiłam się na ostatnim last minute sztabie, ale to nie znaczy, że się next time nie wybiore!

heh, miałem nosa, żeby się nie pojawić :-))

a tak na serio, to nie miałem jak. na następnym będę na pewno (może dlatego, że będzie i tak u mnie? :-) )

18

Odp: Lato Ludzików

Jeszcze przed śniegami odwiedziłem Opalenicę. Teraz o fotkach se przypomniałem (robione comorka).


http://www.fothost.pl/upload/10/07/276bc152.jpg


Łezka kręci się w oku  :-|

http://www.fothost.pl/upload/10/07/81ac357b.jpg


Taklamata otrzymała nowy parking osiedlowy

http://www.fothost.pl/upload/10/07/22751097.jpg


Vasco wracaj mi zaraz....

19

Odp: Lato Ludzików

W swoim czasie podobną serię zdjęć zrobiłem w Ornecie.... a ile pętli w tym czasie zrobiłem ;)

20

Odp: Lato Ludzików

Jezusicku, "Pizza Opalenizza"... Ach, te wspomnienia. :) Ostatni raz byłem tam w 2002 na Lecie Ludzikuff...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

21

Odp: Lato Ludzików

Ja to teraz głównie na pogrzeby jeżdżę...

Widzę, że Dyrektorstwo nie zmieniło auta i nadal na chodniku parkuje ;)

A parkingi to stare są... tj. chciałem tak powiedzieć, ale dopiero po chwili zajarzyłem z której strony jest to zdjęcie... Szok dla mnie.

22

Odp: Lato Ludzików

Do Opalenicy to i ja bym podjechał.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

23

Odp: Lato Ludzików

Mateoos: wciągające chodzenie po bagnach Ci się marzy? ;)

24

Odp: Lato Ludzików

Heh, Lato Ludzików 2002, moje pierwsze party, już 8 lat i dalej nie ma dema...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: Lato Ludzików

Mac: bagna jak bagna, ale fajnie byłoby z Tobą znowu wypić, z Dexem walczyć na krzesła, z Mikeyem "uciąć" pogawędkę, a na koniec kupić 30 pistoletów na kulki i zrobić regularną wojnę ;) Ale przez płotek skakać już nie zamierzam - dziura na nosie i w czole trzymała się wtedy dobre dwa tygodnie!

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001