Temat: ebay.pl

ponoc mjal byc start today
ktos cos wie na temat ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: ebay.pl

8O  mówisz serio ? Pewnie trzeba będzie płacić w dolarach ale w sumie to i tak lepiej niż w euro ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: ebay.pl

http://www.idg.pl/news/77012.html

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: ebay.pl

no działa cuś - tera kto zna hasło...

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: ebay.pl

login: root
pass: ******
8)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: ebay.pl

ebay.pl startuje w piatek 22.04 bedzie tez paypal polska  :idea:  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: ebay.pl

bedzie tez paypal polska

No to w takim razie jest po prostu wypas nad wypasy. Chyba wszystkie firmy, ktore zarabiaja na przesylaniu pieniedzy do Polski (np. z UK), beda mialy ciezki orzech do zgryzienia...

Odp: ebay.pl

jak robie przelew bankowy " iban/swift " w strefie euro place 0 ( zero ) za operacje  ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: ebay.pl

Bitman: moze mi nie uwierzysz, ale rozmowa w moim banku przebiegala nastepujaco:

Ja: dzien dobry chcialbym zapytac ile bedzie kosztowal przelew pieniedzy do Polski
Pani: Chwileczke, musze poszukac ... 20 funtow
Ja: To ciekawe, bo na stronie Panstwa banku przeczytalem, ze przelew do krajow UE kosztuje 10 funtow
Pani: Ale do Polski kosztuje 20 funtow
Ja: Ale przeciez to kraj UE.... :S
Pani: no tak, ale u nas przelew do Polski kosztuje 20 funtow...

Itd, itp.

W sumie sa firmy ktore za piec funtow przesylaja kase do Polski, ale teraz jak bedzie Paypal, to chyba bede mial darmowe przelewy :)

10

Odp: ebay.pl

Ja uzywam BidPaya do USA a ostatnio do UK tez doszlo...

11

Odp: ebay.pl

Nosty: chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Ja nie chce placic za aukcje, tylko wysylac sobie pieniadze do Polski.

12

Odp: ebay.pl

lewiS - to wysli w "registered letter". Wysylalem tak kiedys do Niemiec i Francji. Prymitywne ale dziala. Jak zginie kasa albo list dojdzie uszkodzony, poczta oddaje Ci cala zadeklarowana sume.

[ Dodano: Sro Kwi 20, 2005 8:52 am ]
Myslalem co zmieni ebay.pl dla nas (Atarowcow i kolekcjonerow gier/kompow).
Mysle ze spadna ceny na sprzet/gry, bo ludzie beda chetniej kupowac za granica - zwiekszy sie ilosc sprzetu. Ale spadna niewiele, bo jednak transport, ryzyko...
Co wazniejsze, dzieki paypal.pl bedzie duzo latwiejsza sprzedaz za granica! (odbior pieniedzy i zaufanie klienta zagranicznego).
Dojdzie tez konkurencja dla Allegro, czyli moze spadna prowizje aukcji.
Ogolnie - bedzie duzo fajniej i ciekawiej :D

13

Odp: ebay.pl

Ja najbardziej cieszę się z PayPala, nareszcie będzie można bez problemów kupować na ebay.com (i ebay.de).
Amerykańce się tak rozbestwiły że już praktycznie nie chcą inaczej przyjmować opłat.

Tomasz Wojtkowiak
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB

14

Odp: ebay.pl

No, mamy juz przetarte szlaki!
http://www.ebay.pl/listResults?browse=0 … orldWide=0

Swoja droga nie moge sie doczytac nigdzie o prowizjach od sprzedazy... Adres maja w Szwajcarii. O Paypalu tez jakos nic nie widze.

[ Dodano: Pią Kwi 22, 2005 7:32 am ]
Ale porazka!
Zobaczcie kategorie Komputery - ile jest podkategorii.
O PayPal'u slowa nie ma.
Mieli tyle czasu na przygotowania a tak sp...li sprawe.

[ Dodano: Pią Kwi 22, 2005 7:33 am ]
No nawet nie ma jak sprzedawac w tak podzielonych kategoriach...

15

Odp: ebay.pl

a działa jak krew z nosa lub inne zatwardzenie

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: ebay.pl

Faktycznie działa tragicznie wolno :|, do tego faktycznie o PayPalu jest cicho :|

Tomasz Wojtkowiak
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB

17

Odp: ebay.pl

... i cuś nie mogę się zarejestrować :/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: ebay.pl

ja sie zarejestrowalem od razu rano o 9, ale mejla za linkiem nie dostałem do tej pory .... a teraz to w ogole nie dziabie.

All I hear is the sound of me falling on the ground

19

Odp: ebay.pl

Jak na razie to większą konkurencją dla Allegro jest Legano niz ebay.
Chyba muszą mieć wyjątkowo kiepskie rozeznanie rynku jeżeli uważają że tak niedopracowanym badziewiem wykurzą konkurencje.
Ja jako kupujący i tak będę korzystał z ebay.com i Allegro, a jako sprzedający z Allegro, żałuję tylko że z zapowiedzi PayPal nic nie wyszło :(

Tomasz Wojtkowiak
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB

20

Odp: ebay.pl

To co zrobili to ZENADA do kwadratu.
Obejrzyjcie kategorie - w dziale "komputery" sa 4 na krzyz.
Jak na razie nie ma paypala, co mialo byc najlepszym plusem tej imprezy.
Od rana sie wiesza albo wywala bledy podczas rejestracji.
Nie ma zabezpieczen przeciwko nieuczciwym sprzedajacym (mozna sie zarejestrowac i od razu sprzedawac - bez weryfikacji listem jak na allegro).
Adres do korespondencji jest w... Szwajcararii :)
Jestem ciekawy czy wogole maja zarejestrowana firme w Polsce. Pal licho podatki, ale w razie scigania jakiegos oszusta wspolpraca naszej policji z firma w Szwajcarii moze byc utrudniona...

Ogolnie: majac tyle czasu na przygotowania i gotowe wzorce odwalili straszna kiche jak na razie.

21

Odp: ebay.pl

Też to zauważyłem. Więcej szumu wokół ebay.pl niż efektów (na razie). Albo się rozwinie albo będzie klapa.

22

Odp: ebay.pl

Warto poczytac zarzuty i odpowiedzi "PomocnegoAndrzeja' ;)
http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threa … 4334080732

23

Odp: ebay.pl

Swoja droga nie moge sie doczytac nigdzie o prowizjach od sprzedazy...

Prowizji nie ma, eBay.pl jest darmowy. I ma jakość jak każda darmocha  :D

KMK
? HEX$(6670358)

24

Odp: ebay.pl

Wiele jeszcze wody uplynie w klozecie zanim eBay.pl stanie sie konkurencja dla Allegro albo jakiegokolwiek innego serwisu. Mnie dziwi calkowity brak weryfikacji nowych userow. Nie dosc, ze jest to prosta droga do oszustw, to jeszcze nie daj boze jak sie okaze, ze konto zarejestrowane w Polsce ma pelna funkcjonalnosc w zagranicznych eBayach. Patrzac na wymagania nowych userow np. w UK, gdzie trzeba posiadac co najmniej konto w banku i karte debetowa/kredytowa (a zeby zalozyc konto trzeba miec potwierdzenie adresu swojego, czyli np. jakis rachunek za prad czy wode z wlasnym nazwiskiem, albo prawo jazdy z adresem w UK, do tej pory jest to duzy problem dla obcokrajowcow [jesli ktos jest spoza UE, to wyrobienie prawa jazdy jest wrecz nieosiagalne, nie liczac kosztow kursu nauki jazdy - jakies 20 funtow za godzine jazdy z instruktorem]), to to co jest w eBay.pl jest po prostu makabrycznym zartem.

25

Odp: ebay.pl

Oraz warto wspomnieć o kilkunastu aukcjach, na których można sobie nabyć drogą kupna komentarze :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.