1

Temat: Krótka bibka...

Jest taki lokalik w Ursusie co sie Semafor zowie... Można tam sztaba zrobić i frytasy wszamać, a pifko da się załatwić po trzy złocisze... Jeden warunek - aby było po trzy złocisze trza wypić sto literków ;) Lokalik można zamknąć dla nas lub otworzyć dla publiczności. Normalnie pifko coś kolo 4,5zeta... Sprzęcior można wstawić, mam tylko pytanko, czy siem pewni chętni znajdą, coby można było z bar(a)manem pogadać...?
Jak coś chcecie, to napiszcie jeszcze, w jakim terminie, bo ja już nie zamierzam tego ustalać...

Sikor umarł...

2

Odp: Krótka bibka...

Mysle, ze 100literkow to nie problem nawet przy przecietnej frekwencji ;)

3

Odp: Krótka bibka...

ja jestem chetny ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Krótka bibka...

ja też jestem chętny 8)

5

Odp: Krótka bibka...

no no - kto wie. Zależy jeszcze od terminu :) - i częściowo kasy. Jeśli pojade - to kompa zabieram :):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Krótka bibka...

zależy kiedy. jak mi termin spasuje (i zawartość portfela), to może i pojadę!

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Krótka bibka...

Sto litrów powiadasz? Żeby do tego doszło, musisz zebrać 20 tęgich piwoszy, co to za jednym posiedzeniem mogą wypić 5 litrów piwa każdy. 5 litrów to jest 10 kufli, czyli niemało. Ja znam jednego takiego  :mrgreen:

Ale po 4,50 też przyzwoicie, jestem za.

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: Krótka bibka...

poza tym rozmawiamy o polskim piwie, a nie slowackim. slowackiego to ja wypije 5 litrow, polskiego nie. :)

--
= krap.pl =

9

Odp: Krótka bibka...

Znaczy: 2 osoby chętne, 2 nie wiadomo, a dwie z daleka... Trochę marnie to widzę...

Sikor umarł...

10

Odp: Krótka bibka...

ja chetny, tylko nie wypije 10 browarow :)

--
= krap.pl =

11

Odp: Krótka bibka...

Nie takie rzeczy ze szwagrem w wojsku... ;)

Poza tym czy Semafor się jakoś ukulturalnił? Bo jak bywałem tam (dosyć często) w czasach gdy mieszkałem niedaleko to była niezła spędzalnia dresów :)

Szybki cytat ze strony http://www.ursus-gmina.pl/ :

"W Ursusie czas wolny spedza sie na ogół w parkach lub barach i pubach.
Jednym z czesciej wymienianych, choc nie budzacych wiekszej aprobaty, jest bar "Semafor". Ursuscy licealisci zdecydowanie postrzegaja to miejsce jako "spelune" i wola pojechac do pubu, kina czy na basen do Warszawy."

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Krótka bibka...

no to jedźby na basen ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Krótka bibka...

Idzcie lepiej nad Wisle do Pani Tereski. Knajpa znajduje sie nieopodal mostu poniatowskiego, kolo nowej biblioteki uniwersyteckiej. Lokal przypomina troche przybytki za czasow komuny ale jest to mylace bo atmosfera jest wyborna  :D . Piwko tanie ponizej 4 zika a jak ktos chce to sobie kupi browara w konserwie za 4 pln. Zarcie niedrogie i bardzo dobre. Naprawde polecam.

14

Odp: Krótka bibka...

Dely - czy ja wiem chiba się nie ukulturalnił ;) Ale można tam go tanio wynająć... A poza tym - jest z boku, więc nikt na pijaków nie zwraca uwagi ;) A sam tam byłem, piwo piłem;)
Ale i tak sprawa się rypła - dla 2-3 osób nie ma nawet co rozmawiać.

Sikor umarł...

15

Odp: Krótka bibka...

Sikorku:
jest parę chętnych osób..

-Więc w czym problem pójść do knajpki i przechylić parę qfli pifka? :idea:

16

Odp: Krótka bibka...

Ja się nie zjawię- w kwietniu (26-27) mam egzamin gimnazjalny...

grzybson/SSG^NG

17

Odp: Krótka bibka...

A ja chętnie się pojawię,jeżeli termin dopisze i parę piwek też chętnie chlapnę z Wami.
Pozdrawiam
Kasia vel Cobra/Samar

8 bit rulez!!!

18

Odp: Krótka bibka...

to kiedy?????

skoro już nawet Cobra chce coś z nami chlapnąć,.... 8)

Sobota godzina 16  ul. Wilcza Gorączka Złota?
kto będzie? 8)

Mały może być (!)

wiem kogo nie będzie:
Wilsona, Tatq-a, Mikera( może przybędzie! ), Delego..., jedziemy dalej
X-raya, Cedyń ( po północy )

hmmm sztab w Wawie chyba całkiem umarł ... :(

19

Odp: Krótka bibka...

A ja chętnie się pojawię,jeżeli termin dopisze i parę piwek też chętnie chlapnę z Wami.

Aaaa! Cobra jest z nami! Mamo, nawet nie wiedziałem o tym :-)))