Temat: Trzymajcie kciuki...

Otóż jutro(wtorek) i pojutrze (środa) piszę egzamin konczący gimnazjum. Jutro część humanistyczna, pojutrze - matematyczno-przyrodnicza. Jest to ważny egzamin - od niego głównie zalezy do jakiego liceum się dostanę. W związku z tym mam do was ogromną prośbę - życzcie mi powodzenia oraz jutro i pojutrze od godziny 9:00 do 11:00 trzymajcie za mnie kciuki! A jak dobrze pójdzie, to będziem świętować na Quaście (przy soczku marki Hortex of coz).
(ale będzie jutro widok-grzybson w garniturze :) )

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Trzymajcie kciuki...

Grzybson, powodzenia!!!

Masz zdać!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Trzymajcie kciuki...

powodzenia...liczymy na nastepne produkcje na Quascie...i żebys nie poprzestawiał faktów: CZERWONI TO ZARAZA... :)  :D  8)

gep/lamers^dial

4

Odp: Trzymajcie kciuki...

To znaczy egzamin zdajesz już w momencie przystąpienia do egzaminu. Trzeba tylko dużo punktów nabić (szkoda, że to nie river raid, było by łatwiej :) ).  A za prodkcje się wezmę najwcześniej we środę po napisaniu wszystkiego.

[ Dodano: Pon Kwi 25, 2005 19:19 ]
Idę sobie szykować wyprawkę na jutro. Najpóźniej w środe dam sprawozdanie.

grzybson/SSG^NG

5

Odp: Trzymajcie kciuki...

Powodzenia!

6

Odp: Trzymajcie kciuki...

Choć Cię chyba nigdy nie spotkałem to i tak życzę wszystkiego naj.... TRZYMAJ SIĘ CHŁOPIE !!!!!!!!!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

7

Odp: Trzymajcie kciuki...

twoje zdrowie wlpije (sok z hortexu, tyle ze lekko fermentowany :>) coby ci punkty stukaly i stukaly :)

a kciuki czymamy i na sprawozdanie czekamy

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Trzymajcie kciuki...

powodzenia ci zycze ;-) sam pamietam jak to bylo jak roq temu maturke zdawalem ;D myslalem ze mi pikawa wysiadzie ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Trzymajcie kciuki...

Powodzonka!!! Opijemy to Karmi ;) Wierzę w Ciebie, Maćku!!!

Sikor umarł...

10

Odp: Trzymajcie kciuki...

Tak jest. Good Luck! A potem piszemy demo na QuaSTa! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Trzymajcie kciuki...

grzybson: zastanow sie jeszcze czy faktycznie chesz do LO, a potem jeszce studia!!!!! ja bym np chcial do tekiego gimnazjum.......czlowiek sie niczym nie martwi... no i sie nie strarzeje :D.... ale powaznie, to POWODZENIA!!! szczegolnie na tym matematyczno-przyrodniczym (mam sentyment do biologi[czki?] )  :lol:

12

Odp: Trzymajcie kciuki...

Powodzenia Grzybson! A nie ma jakiegos trainera to tego egzaminu, co by nabic punktow? ;)

13

Odp: Trzymajcie kciuki...

Grzybson!!! - SSG trzyma za Ciebie kciuki!!!

mazi/ssg

Odp: Trzymajcie kciuki...

" Złam pióro" :D  :D  :D , a po tym zdaj wszystkie egzaminy.
RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

15

Odp: Trzymajcie kciuki...

3mam kciuka.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

16

Odp: Trzymajcie kciuki...

Nic sie nie martw, bedzie dobrze!

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

17

Odp: Trzymajcie kciuki...

hf & gl

nie idz do LO ... idz do TZN'u, najlepsza buda w czwie ... kilku niezlych koderow sie z niej wywodzi :D

a swietowac nie bedziemy przy hortexie  ;)  hortex damy tacie  ;)

18

Odp: Trzymajcie kciuki...

hortex damy tacie

Jako popite! ;)

19

Odp: Trzymajcie kciuki...

No co wy prosze wycieczki... Grzybson, nie moze pic etanolu, coby srednia spozywania w SSG nie przekraczala za bardzo sredniej ogolnoscenowej.

ps. Grzybson,  jak poszlo?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

20

Odp: Trzymajcie kciuki...

no spóźnione, ale powodzenia życzę (załapałam sie na 20 minut mat-fizu jak patrze na zegar).
budjet dobrzu! budjet pić!

rav

There's special place for me in hell. It's called the throne.

21

Odp: Trzymajcie kciuki...

No i...?

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: Trzymajcie kciuki...

No i gut kamanda (tak przynajmniej mi się zdaję :) ).
I trochę sprawozdania. Test humanistyczny nosił tytuł "Ludy Europy". Pytań było 33 (w tym 20 zamkniętych). Na dłuższą formę zapodali nam list (szczęście, że nie rozprawka). Poszło mi całkiem nieźle. Popełniłem parę byksów, ale mam nadzieję, że będzie ponad 40 pkt. A dzisiejsza część matematyczno-przyrodnicza też poszła mi dobrze, chyba lepiej niż humanistyczna. Zadań było też ok. 30 (w tym 25 zamkniętych). Z tego co dziś naskrobałem jestem zadowolony i sądzę, że będzie wysoki wynik ( i to bez trainera ;) ). Jestem pełny optymizmu!
Ale ładny był wczoraj i dziś wioczek-Grzybson w garniturze! Elegencik w kancik, chociaż można by też powiedzieć przystojny atarowiec w garniturze :).  Chodzenie w garniaku nawet mi spasowało. Jeżeli ktoś jest ciekaw wspomnianego widoku, to wrzucę zdjęcie na forum (trzeba tylko film wywołać).
A co do następnej szkoły: L.O. Sienkiewicza, TZN, a ostatni chyba Biegański (bo blisko i nawet szkoła jest nienajgorsza; we wszystich szkoła profil informatyczny).

a swietowac nie bedziemy przy hortexie

Masz rację. Karmi jest lepsze (a potem budziet: "koledzy skazali, że bawiłem się haraszo ;) ).

[ Dodano: Sro Kwi 27, 2005 18:18 ]
Wyniki egzaminu będą dostępne pod koniec maja. Wyniki zapodam w tym temacie od razu jak je poznam.

grzybson/SSG^NG

23

Odp: Trzymajcie kciuki...

No to git  :D !!!

24

Odp: Trzymajcie kciuki...

Tata zajefajny kancik zrobil?

25

Odp: Trzymajcie kciuki...

Jak tauś zrobi dziubek, to nie ma ... we wsi

:D
Ja tam do wszelkich egazaminów i matury podchodziłem w podkoszulku i też zdawałem. 8O

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.