Temat: "Big Ones" i parę innych rzeczy

Mam nadzieję, że nie zostanę posądzony o samouwielbienie ;-) Temat nadaje się zarówno do Scena jak i Software ;-)

Ostatnio organizuję swoje archiwa muzyczne, głównie na skutek ostatnio poruszanego tematu dotyczącego rzekomego upadku archiwum ASMA. Zaowocowało to na razie tym, że znalazłem kilka(naście) niepublikowanych utworków które już skonwerciłem do SAPów. Docelowo, każdy sap ma bardzo obszerny opis. W związku z powyższem mam jednak kilka pytań/próśb:

1. Znalazłem sobie takie ustrojstwo jak "Greg/Faith second music collection". To taka malutka kolekcja muzyczna (jeszcze PRZED serią Voice of Silence!!!), którą wydałem nieco przed wstąpieniem do Taquartu (4 utwory). Ok. Tylko czemu tam jest "second"???. Amnezja mnie dopadła - czy ktoś ma/widział moją "first" music collection?

2. Szukam sobie i szukam "Big Ones". Kolekcji, którą wypociłem na początku 1995 Roku - czy ma ją ktoś z czytających?.

3. Czy ktoś ma "pełną" wersję programu Midi Sequencer? Przez "Pełną" wersję rozumiem wersję wraz z Helpem (wiem, że taka istniała!) i przykładowym utworkami.

Z góry dziękuję!

2

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

hmm... coś mam w ten deseń :)

(xl-search powah)

[ Dodano: Pią, 06 Maj 2005 18:32:38 ]
...

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

Dzięki Miker... Pozostał mi tylko problem tej pierwszej muzycznej kolekcji. Chyba muszę przywieźć moje dyskietki z domu ;-)

4

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

to już 10 lat ... :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

UUUU jak to się stało że tej kolekcji nie miałem w swoich zbiorach ....
mniam.....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

Huh... No popełniło się taką kolekcję ;-) W zamyśle miała się składać z dwóch części (teraz coś sobie przypominam...) ale jakoś to nie wyszło, a zamiast tego pojawił się Voice of Silence I. Właśnie poskładałem wszystkie SAPy (no, prawie wszystkie...) i tylko z jednym mam problem - prawdopodobnie jest to MPT 2.0, ale nie dam sobie głowy uciąć i chyba sobie daruję konwersję.

7

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

to przyslij - spróbuję skonwersić na MPT 2.4xx, o ile nie używa sampli to będzie luzik. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: "Big Ones" i parę innych rzeczy

Kolekcja Greg'a do ściągnięcia tu:
http://www.igf.edu.pl/~gregus/special/g … ve-1.0.zip
lub
http://www.igf.edu.pl/~gregus/special/g … ive-1.0.7z

:-)

"wszystko się kiedyś kończy......."