1

Temat: Konsole fajowsko mieć

tak konsola to jedno a soft to co innego... :?


Grand Turismo 4..
-Znam parę osób które kupiło Ps2 + kierę i wspomniane Gt4..

Ta gra "ożywiła" sprzedaż ps2 ..
Przecież ps2 to obecnie jest stara wolna są lepsze niedługo ps3 z niebieskim...
ale dalej się sprzedaje dla gt4 8O


Jest to coś czego Atari Jaguar nie miał wg. mnie  8)

2

Odp: Konsole fajowsko mieć

Dokładnie to samo miało miejsce z moją ulubioną Sega Dreamcast - pierwszego dnia sprzedaży sprzedano w Japonii 300tys egzemplarzy tylko dlatego że wyszła na nią ulubiona gra japończyków - Sonic.

Przez jakiś czas produkcja gier była zadowalająca, i konsola sprzedawała się rewelacyjnie - później jednak (częściowo z uwagi na piractwo znacznie łatwiejsze na DC niż na PSX) sprzedaż gier a za tym produkcja spadła i w 2002 roku konsole wycofano z rynku.

Tomasz Wojtkowiak
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB

3

Odp: Konsole fajowsko mieć

NIE WIERZĘ!!! Jak wyskoczyłem na SV 2k+4 z GBA to myslałem, że się pod zmiemię pownienem schować a tu prosze - dely ma X - pudło i starego poczciwego DeCka, AS... bawił się czarunlką i GT4, a G'Kar wspomina DreamCasta... wy może nie wiecie, ale obudziliście konsolwego kotwora!!! Ja życie, oczy, mózg, duszę i dziewictwo przetrawiłem na konsolach - pad od PS to przedłużenie mojej ręki, to dzięki nim zainteresowałem się też JIL... boshe no to się zaczęło MUAHAHAHAHAHAHAHA <wariat>

Otaku

PS zna ktoś może mazura / mazur_sana / mazziego, albo HIVa?

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

4

Odp: Konsole fajowsko mieć

dely - to Ty jestes konsolowcem zatwardzialym  8O
Tak na zdrowy rozum to producent konsol powinien wrecz zamowic (lub dosponsorowac) kilkanascie pierwszych rewelacyjnych tytulow a nie jeszcze sprzedawac kity developerskie.
A propos. Niedawno widzialem na eBayu plytke developerska jaga do... Falcona. Nie pomne za ile poszla.

Hmmm... OFFT: Zastanawialem sie czy nie nabyc PSX2 - jest w cenie sredniej karty graficznej na PC. Ale nigdy nie bawilem sie takimi konsolami (zakonczylem edukacje na SNES i Jagu) i jestem strasznie zniechecony tym ze dzialaja na TV. Przeciez to jakies 800x575 realnej rozdzielczosci!!! Ja rozumiem ze mozna pograc w strzelanke (choc i tak celuje sie chyba trudno?) ale juz strategii na takiej rozdzielce sobie nie wyobrazam. Jak to jest naprawde?

5

Odp: Konsole fajowsko mieć

nosty - trafiłeś na wariata - normalnie - wpadnę kiedyś z PSXem, GBA i jak nabędę to resztą i Ci pokarzę jak to działa live. A tak w ogóle to o strategiach zapomnij! Co prawda był jakiś C&C na PSXa i nawet myszka do tego była ale grało się do pupy ;P Jeśli chcesz nabyć PS2 to gorąco polecam - ja jestem wielkim fanem eRPeGów, zwłaszcza tych skośnych. I uwierz mi - grafa jest super bo może to i żałosna rozdziałka, ale gierki są tak zrobione, że w ogóle tego nie widać poza tym zastanów się najpierw jakich gier oczekujesz i ile możesz wydać, bo masz spory wybór - jeśli lubisz jarać się grafą to kup X - Pudło i np DOA: XBV (Kasumi bez bikini RLZ ^_^), jeśli chcesz mieć masę tytułów, duży wybór akcesoriów i niskie ceny, a nie przeszkadza Ci średnia (jak na konsolę next - gen) grafa to PS2 naleźy do Ciebie, a jeśli jesteś zboczuchem (takim jak ja) to polecam zakup sprzętu ze stajni szalonego hydraulika.

Otaku

PS jak chcesz więcej konkretnych info to zapraszam na GyGy

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

6

Odp: Konsole fajowsko mieć

PSX rolo sam mam ze 400 plytek ..zreszta gep tez ;-) gralo sie kiedys na tej konsolce :) oj gralo :)

co do ps2 tez fajna sprawa dokupujesz se modul i mozesz se HD'ka wsadzic i zgrywac pozniej ISO na niego i grac , grac grac ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Konsole fajowsko mieć

HDek to jeszcze pikuś - zapomniałeś o grze w sieci (karta sieciowa) niestety oba te rozszerzenia są w Polszcze ciężko dostępne (kiedyś było lepiej, ale teraz bliża się premiera nex - next - genów: XB360, PS3 i cholera wie jaki będzie NGC2, wyskoczyło NDS i PSP), więc możesz o nich zapomnieć chyba, że skąbinujesz w jakiś inny sposób (tylko czy warto?) Polecam zestawik PS2 + EyeToy.
stryker - to musimy się kiedyś zgadać na najbliższym zlocie - będzie o czym pogadać przy piwku, oj będzie ;-))

Otaku

PS dely - masz jakieś modyfikacje w swoim XPudle? EVOX + HD np?

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

8

Odp: Konsole fajowsko mieć

heeh, nie ma to jednak jak stare dobre CPS2...
hadouken! shoryuken!

btw. sa juz jakies sensowne emulatory PS2, bo daawno juz w tej sprawie nie guglalem?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

9

Odp: Konsole fajowsko mieć

AXE/SSG - takich to nigdy nie będzie ;-)) Ale proszę - może to Cię przekona.

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

10

Odp: Konsole fajowsko mieć

dely - masz jakieś modyfikacje w swoim XPudle? EVOX + HD np?

Jako, ze mój XBOX słuzy głównie jako odtwarzacz DVD / DiVX oraz M.A.M.E to posiadam evox'a. Dysk mam standardowy - 8GB.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Konsole fajowsko mieć

eee.. najlepszy jest xbox. twardy dysk w komplecie. mozna zgrywac gry na dysk z plyt. mozna takze go wpiac do lanu i z pc obrazy wgrywac. nie mowiac juz o xbox media center ktory zamienia xa w multimedialnego potwora :) lyka wszystko, divxy, xvidy, rmvb i inne dziewactwa. co wiecej filmy mozna takze sobie odtwarzac po lanie z peceta na przyklad albo mozna zgrac na dysk i z dysku. dodatkowo jest mnogo emulatorow roznych rzeczy. to tak po krotce.  8)

12

Odp: Konsole fajowsko mieć

elkabato: może i tak jesli chodzi o media, ale co z tego jak nie pograsz sobie na Xie w swoje ukochane gierki (przynajmniej ja nie pogram)... sam pownienieś wiedzieć najlepiej jako JILowiec, że to chodzi o coś więćej niż funkcjonalność i ładna grafika.

Otaku

PS dely a w DOA: XBV grałeś? Jaką masz wersję BIOSu? Odpalałeś linucha na swoim pudle?

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

13

Odp: Konsole fajowsko mieć

no wlasnie dzieki temu ze jest pelno emulatorow to pogram sobie w moje ulubione gierki 8) i tak sie sklada ze funkcjonalnosc jest dla mnie dosyc istotna.

14

Odp: Konsole fajowsko mieć

"De gustibus non est disputandum" - ja jestem wiernym fanem PS2 i Mariana - nie mam zamiru toczyć o nic wojen ;-)) Z resztą wcale Ci się nie dziwię - XBox ma w końcu najbardziej rozwiniętą scenę i underground ze wszystkich konsol (głównie dzięki Bunny`emu).

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

15

Odp: Konsole fajowsko mieć

otaku: czyli tak jak myslalem. emuluja intro, filmik, 2d i lipa...
dely: z tymi divx'ami to mnie zabiles.  8O  nie sadzilem ze xbox potrafi  :P
gdyby tak jeszcze mozna by go wyjac za troche mniej talarow...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

16

Odp: Konsole fajowsko mieć

Raczej tak - mam zbyt słabego kompa, żeby móc cokolwiek o tym powiedzieć w praktycznym ujęciu. DivXy to jeszcze pikuś - spróbuj odpalić Linuxa na X - Boxie, pisać posty na AA i oczywiście gadać ze znajomymi tak jak na Skype(r) - ta zabaweczka jeszcze nie jednego zaskoczy - no i ma fajne madia playery - tego akurat nie można mu ująć, bo jesli chodzi o MultiMedia to XPudło RLZ i tyle ;-)

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

17

Odp: Konsole fajowsko mieć

a z zupelnie innej beczki.
odpalilem p_tempesta i nawet smiga  8)
czy 'fachowcy' moga polecic jakies tytuly?

po czasie: pitfall roxor!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

18

Odp: Konsole fajowsko mieć

ciekawi mnie ile sONY dopłaciło aby powstało gt4 ( :D )...
i czemu nigdy ta seria nie powstało na nasze blacharki które mają po 2gb ramu itd....


*szczerze konsole dla mnie to dno
-ale ich soft jest niesamowity :P

19

Odp: Konsole fajowsko mieć

a mnie dely też namówił na xboxa, i żeby było śmiesznie to zapodaje teraz głównie NFSU2 i NBA live 2003 :)

XBOX jest wporzo jak mówią na florydzie.

Uprzedzając pytania Otaku: Tak, na Xboxie da sie grać w szachy,

no i mam evoxa, nie odpalałem linuxa, ale demka z c-64 odpalam (te które chodza :))

Przymierzam się do spróbowania www na x

All I hear is the sound of me falling on the ground

20

Odp: Konsole fajowsko mieć

hehe- Dely - przenieś może topic z bałaganu do działu RING ?? -

"Otaku gks PS (2) vs X-Pudło i reszta świata"

PS. Elkabato - schudłeś coś ostatnio ??
PS.2 - i tak najlepsze jest 2600. w X-Box nie ma przełącznika "channel 2-3"  :P  :twisted:  :twisted: Są szachy na Atari 2600 ??

dema pisac na kompo, a nie ****(tralala) o konsolach. :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Konsole fajowsko mieć

Pinek dobrze gada, dać muuuu wódki! :D

A na 2600 SĄ szachy - ja mam np. Video Chess (fajny tryb - taka 15stka co 2gą linie, także nie bloki pixelozy na pół ekranu - poniżej zrzuta dałem)

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: Konsole fajowsko mieć

A ja właśnie gram w Wipeout'a na PSP :-D

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

23

Odp: Konsole fajowsko mieć

sqward masz PSP? NICE ^___^

tatqoo ten tekst w podpisie to niby "jakieś alibi" do mnie? ;-))

Pin czemu nie, ale zawsze myślałem, że to Vasco jest od pojedynkow one vs reszta świata ;>>

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

24

Odp: Konsole fajowsko mieć

A ja właśnie gram w Wipeout'a na PSP

Nie lansuj się ;) Ile masz badpixeli? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Konsole fajowsko mieć

AXE/SSG napisał/a:

heeh, nie ma to jednak jak stare dobre CPS2...
hadouken! shoryuken!
/quote]

yoga fire!!! Street Fightery RULEZ!!! konsolki fajne są ale ja z braku miejsca wole ostatnio MAME: absolutny roxxor!!! Lecz gdybym miał wybierać między ps2 a xbox; bez zmrużenia oka wybrałbym ps2 bo...więcej klimatycznych tytułów.

otaku: marzy Ci sie zostac motorniczym w Japonii? ;)

gep/lamers^dial

Posty [ 1 do 25 z 45 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź