1

Temat: RLT 2 Orneta!

Panowie i Panie!

Zostało niewiele ponad półtorej miesiąca do party, w związku z tym należy już powoli szykować się na RLT jadący do Ornety. Żeby za dużo nie kombinować proponuję tradycyjny obciąg:

28.07.2004:
Kraków Płaszów 11:56
Kraków Główny 12:02
Radom 15:15
Warszawa Zachodnia 16:50
Warszawa Centralna 17:00
Warszawa Wschodnia 17:12
Olsztyn Głowny 20:32

Tutaj nastąpi przesiadka do Bonanzy i przerwa w tankowaniu na zapiekanki (nie będący w stanie będą przeniesieni)

Olsztyn Główny 20:46
Orneta 21:47

Co wy na to?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: RLT 2 Orneta!

jestem 'za' :)

ps. wiesz ze to oznacza ze przyjezdzamy do ciebie z lewisem dzien wczesniej :) phear :)

3

Odp: RLT 2 Orneta!

lol - to kto was doniesie do RLT ?? :P -

My wyruszamy bandą rogala z Krakowa, wcześniej przybędzie do nas Święty z Trubem i Jadem, zbieramy oczywiście cholrów z Krakowa, dalej przez Katowice w kierunku Dracona__, i kto tam jeszcze będzie. Teoretycznie są 3 auta - licze po 4 osoby;- bo kilosów conieco jest. Jeśli będą jakieś miejsca - to chętnie w celu redukcji kosztów przejazdu przygarniemy zagubionych - szacowany koszt przejazdu w DWIE strony (Krak.-Olszt) = 70 zeta. Tanio okazja - skarpety polecam :).

Dracon__ - a Paskud ze Squardem jedzie ?? (i kiedy) - bo może zrobi się zorganizowaną kolumnę transportową - Katowice, -> Olsztyn, Orneta ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: RLT 2 Orneta!

Nie wiem kiedy i jak jedzie Paskud ze Sqwardem. U mnie prawdopodobnie jeszcze dolaczy Gustaw i ktos pewnie jeszcze. Miejsca troche sie znajdzie. Zrob osobny topik napisz co i jak i bedziemy czekali az sie pelna lista ludkow wyklaruje.

ślamk!

5

Odp: RLT 2 Orneta!

samochodziarze wypad z naszego topika :)

6

Odp: RLT 2 Orneta!

A ja mam dylemata... jechać bryką i brać sprzęt, czy jechać RTL-em ? ;)

7

Odp: RLT 2 Orneta!

no faktycznie dylemat, 50 km od domu :)

8

Odp: RLT 2 Orneta!

mikey: a co to ma wspólnego z odległością ?

9

Odp: RLT 2 Orneta!

no taka ze ja przy takiej odleglosci nie mialbym zadnego dylematu :)

10

Odp: RLT 2 Orneta!

hmm.. chyba już od 3lat próbuje pojechać libatronem...
na wschodni mam 5minut...
kiedyś to będzie niespodzianka jak "wlecę do jakiegoś libatrona"..


;)

-kiedyś na pewno mi się uda 8)   
*( mam jeszcze ulgę 50%procentową powertet by smirnoff  8)  )...

Może trzeba otworzyć odzielny topic dla "brum brumowcuuffff - czyli samochodziarzy".... :twisted:

11

Odp: RLT 2 Orneta!

Olsztyn Głowny 20:32

Tutaj nastąpi przesiadka do Bonanzy i przerwa w tankowaniu na zapiekanki (nie będący w stanie będą przeniesieni)

Olsztyn Główny 20:46

Kurde, znowu malo czasu na zapiekanki. Chyba, ze MacGyver zakupi tuz przed wjazdem RLT na dworzec i rozpracujemy stuff w Bonanzie. Znowu bedzie: 'dzien dobry. Poprosze 12 zapiekanek, ale musza byc w ciagu 5 minut' ;)

12

Odp: RLT 2 Orneta!

macgyver

A ja mam dylemata... jechać bryką i brać sprzęt, czy jechać RTL-em ?

Jak miałbym taką odległość to ze sprzętem doszedłbym pieszo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Żyję bo Bóg tak chciał.

13

Odp: RLT 2 Orneta!

Eeetam, Atarke pod pache i na stopa  :D

14

Odp: RLT 2 Orneta!

Jak miałbym taką odległość to ze sprzętem doszedłbym pieszo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Musiałbyś chodzić na raty :P Bo jedna osoba się z całością nie zabierze :P

15

Odp: RLT 2 Orneta!

Powiem Wam tyle za Paskud jedzie juz 17 lipca do Elblaga a dokladniej na urlop na Piaski....a potem na Zlot:)

16

Odp: RLT 2 Orneta!

Heh - czyli Sqward pewnie z Paskudem nie pojedzie. Sqw. - zapraszamy do waniajca Dracona__ :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: RLT 2 Orneta!

Nie obiecuję, ale na 90% jadę z Wami.Proszę o wygodne miejsce w pociągu :D i zimne piwko oczywiście.
Pozdrawiam Wszystkich. Kasia

8 bit rulez!!!

18

Odp: RLT 2 Orneta!

Cobra: nie martw sie. Nie znasz sposobu na zalatwienie sobie wolnych miejsc w pociagu? Wystarczy popasc w dyskusje o wyzszosci trybu Konopa nad 9++, wzglednie Windows 2000 na XP (yo Pigula & Dely), a jak to nie skutkuje  to napuscic Mikera na Pinokia z pytaniem 'Uaaazzzzaaaaaaa!!!' i juz darcie mordy powoduje, ze wszyscy zmieniaja przedziala... :)

19

Odp: RLT 2 Orneta!

LewiS napisał:" nie martw sie. Nie znasz sposobu na zalatwienie sobie wolnych miejsc w pociagu? ....juz darcie mordy powoduje, ze wszyscy zmieniaja przedziala"
Spoko,spoko.Taka kruszynka jak ja  :) zawsze znajdzie sobie miejsce w małym przedziale,gdzie będzie siedziało nawet kilkanaście osób.W końcu po alkoholu niektórzy stają się mniejsi :D a jak nie,to się jakoś wcisnę.

8 bit rulez!!!

20

Odp: RLT 2 Orneta!

W końcu po alkoholu niektórzy stają się mniejsi

Nie dotyczy lewiSa :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: RLT 2 Orneta!

A czy ja robie sie wiekszy?? ;)

22

Odp: RLT 2 Orneta!

Lewis nie rób się większy ani mniejszy,bo jeszcze bym miała problem z rozpoznaniem Ciebie na Party :)

8 bit rulez!!!

23

Odp: RLT 2 Orneta!

Jak ktoś lubi adrenalinę, to polecam spanie pomiędzy Lewisem i Grubshym po libacji.  :mrgreen:

24

Odp: RLT 2 Orneta!

Zgadza sie, niezly duecik  :D

25

Odp: RLT 2 Orneta!

Pomowienia. Jak sie ruszam to libacja jeszcze trwa. A po libacji (czyli jak sie juz nie ruszam) to w czym problem?: )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.