1

Temat: System glosowania na Quast Party 2005

Poniewaz pare osob sie wypowiedzialo w sposob nieprzychylny na temat systemu glosowania na konkursach quastowych z uzyciem kubkow mysle, ze warto sprawe przeglosowac. W topiku tym jest ankieta, w ktorej mozna wyrazic swoje zdanie na ten temat. Prosze osoby glosujace na druga opcje (chcace pomoc w liczeniu glosow) o napisanie posta, ze glosowaly w taki a nie inny sposob. Prosze takze o nie dyskutowanie na ten temat w tym watku (posty takie beda usuwane bez ostrzezenia). Od tego jest odpowiednie miejsce.

2

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

Pomogę w liczeniu głosów.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

Jesli bede trzezwy, moge pomoc przy liczeniu.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

4

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

iiiija!

: 404. Stopka not found

5

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

No ja tez sie deklaruje...

6

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

Jak będzie trzeba to pomogę. Na moje pofo też możecie liczyć.

grzybson/SSG^NG

7

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

też chętnie pomogę jeśli jeszcze będę w stanie coś zliczyć 8)

8

Odp: System glosowania na Quast Party 2005

Ja nic nie deklaruję... nie wiem w jakim będę stanie... jak w stanie względnie dobrej dyspozycji, to niczego nie wykluczam... ale nie obiecuję z przyczyn formalnych, żeby ktoś potem mi nie wypominał: "a miałeś pomóc, przecież obiecałeś :P"