Temat: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Hejka,

Poszukuję chętnych do samochodu, udaję się na Quasta 2005 z Wawy, Wyjazd ze standardową ekipą SWORD, czyli ja (Peugeot 206), AS i Mały (VV Polo czy GolF nie pamietam dokładnie). Więc lekko licząc dysponujemy w sumie 5 miejscami wolnymi. W razie pytań zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail do pracy ...

mariusz_zajac@netia.pl  ... Lepsza perspektywa :)

pozdrófka.

Zajec/sword ;)

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

A dlaczego nie jedziecie jednym???

3

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

To proste - samochód ma tylko jedną kierownicę... :D

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Vasco/Tristesse napisał/a:

A dlaczego nie jedziecie jednym???

Bo przeca na jedna fure sie lasek rwac nie da... ;)

5

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Lewis - bo kilka samochodów jest trudniej przenieść :):) - "ej, ziomy - dajemy!" - hehe; ale gag z przenoszeniem samochodu Zajca był megarolo :):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Nastepnym razem trzeba sie wziac za samochod, gdzie nie jest zaciagniety reczny... Ciekawe co by opwiedzial Zajec jakby znalazl swoj pojazd na trawniku, albo np. gdzies kolo rzeczki (lub w niej :P)... ;)

7

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Hmm, pewnie i tak jedziecie w czwartek... ;( Ja, jeśli pojadę, to dopiero w sobotę... ;( Po prostu brak kaski, a na razie lipa totalna wręcz... No, ale jeszcze 3 tygodnie do QuaSTa...

Sikor umarł...

8

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

lewiS napisał/a:

Nastepnym razem trzeba sie wziac za samochod, gdzie nie jest zaciagniety reczny... Ciekawe co by opwiedzial Zajec jakby znalazl swoj pojazd na trawniku, albo np. gdzies kolo rzeczki (lub w niej :P)... ;)

ech naprawdę można się przestraszyć jak się widzi swój samochód spory kawał dalej pod jakimś drzewkiem...
zakładając że się kłado na granicy urwania się filmu...

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-07-07 16:56:31)

9

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

UWAGA ZMIANA PLANÓW!,

Ponieważ nie ma chętnych, przemówił aspekt ekonomiczny , wybieramy się jednym samochodem AS'a. Tak więc jeśli ktoś jednak będzie chętny (tylko 1 wolne miejsce), to niech się kontaktuje z Adamem.

ps. No cóż nie będzie w tym roku przenoszenia mojego "CZARNEGO PUGA" w pijackim zwidzie :) na drugi koniec trawnika :)...

pozdrawiam i do zobaczenia w MDK'u :)

Zajec/sword ;)

10

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Przeniesiecie? Przeniesiemy! Polo tez moze byc! ;)

11

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

juz to widze oczami wyobraźni ... Polo na polu... ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Kiedy szanowna ekipa się wybiera...? Jak w piątek wieczorem/sobota rano, to może ja, biedny jedny, się z Wami zabiorę...?

Sikor umarł...

13

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Mariusz, jeśli zdecydowałbys się pojechac w piątek o 17:00 to ja i Seban bylibyśmy chętni.

Alex/BB

14

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Alex
-Swordzi (reaktywacja) zawsze jeździli w czwartek..
parę razy byliśmy przed organizatorami a w tamtym roku w Ornecie prawie załapaliśmy się na jakieś zebranie samorządu..
a może pojedziecie w Czwartek?
-Zajączek pewnie odpalil by swojego Pug-a ( ciekawe czy ma oc )..

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-07-13 17:38:11)

15

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Potwierdzam to co napisał AS!
Panowie, Quast jest raz w roku a wam szkoda 1 dnia urlopu ?!? WSTYD !?!
Ja i Adam po ogłoszeniu przez EIJKA oficjalnego terminu zlotu od razu wystawiliśmy wnioski urlopowe.
Jedziemy w czwartek, i to na dodatek około g.9.00-10.00 rano, żeby być przed oficjalnym otwarciem.
W tym roku, SWORD nadal w odchudzonym wymiarze, MARCYŚ żyje, bo go niedawno na STATOILU przypadkiem spotkałem jak kupował HOT DOGA :), karmi syna cycem :) i nie ma czasu na pierdoły :(((, podobnie ROBU$, też niańczy JUNIORA i chyba mu zresztą żona nie pozwoli ją opuścić na 3 dni!. A Z ostatnim debeściakiem MIETKIEM, słuch zaginął. NO właśnie może ktoś go widział, może ma jakiegoś e-mail'a ?? He ???
Mieciu żyjesz ty chłopaku ?!? Ostatnio go widziałem w Opalenicy w 2001, a potem już lipa..... ehhhh
Oooo może go w bazie znajde :)... he he to jest myśl.... AHA I INFORMUJĘ ZE MAŁY JEST CAŁY I ZDROWY, ADAŚ NIEPOTRZEBNIE ZASIAŁEŚ PANIKĘ W MOICH OCZACH TYM ALLEGRO ;-)

Zajec/sword ;)

16

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Zajec: niew każdy może dostać urlop... ;( Jakbym miał taką możliwość - to pewnie, a u mnie w tej chwili ani kaski, a ni urlopu... ;(

Sikor umarł...

17

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Ja nawet mógłbym i w czwartek, ale Seban może tylko w piątek.

18

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Zajczyk podaj mi namiary na Małego albo Mały niech się odezwie!

19

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

AS, ta komórka którą masz do Małego JEST OK!, jak się nie możesz dodzwonić próbój wieczorkiem... ot co...

Zajec/sword ;)

20

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Ja mogę zabrać się w czwartek o ile znajdzie się trochę GAZU dla potrzebującego. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

21

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Lizard, jeśli byś chciał jechać RLT w składzie mikey, lewiS, ja i prawdopodobnie Draco i Krap w czwartek to daj znać, myślę, że zrzuta na bilecior jest do załatwienia (a i jakiś winiacz może zostanie jeszcze - no chyba że wypijemy wszystkie zapasy na odcinku Radom-Wwa)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Ja wam wypiję, bez ekipy warszafskiej, ja wam wybiję! :D

Spoko, na bilet w jedną stronę będę miał, ale potem bez waszej pomocy pewnie przyjdzie poczekać mi na następny zlot w Ornecie w Ornecie. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

23

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

-Obecnie chyba jedziemy autem Zajca

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-07-25 11:54:15)

24

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

RADI daje cynk ze z legionowa/warszawy jest jakis bus do wynajecia czy czegos tam, ogolnie fajny transport ;) jakby co to radi@klosz.art.pl or   GG: 1236895

25

Odp: Transport: WARSZAWA -> QUAST 2005 -> WARSZAWA !!!

Kto jedzie w piątek po 16-tej...? Jakby się ze cztery osoby zebrały to można by się jakoś zorganizować...?

Sikor umarł...