Temat: Symphony 2005

http://amiscena.org/symphony/

serdecznie zapraszamy 'konkurencje'! ;>

2

Odp: Symphony 2005

my zapraszamy na quasta wczesniej: http://www.quast.orneta.net

3

Odp: Symphony 2005

też pewnie będziemy rzygać w pociągu :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Symphony 2005

zalatwisz plastikowa noge? :)

5

Odp: Symphony 2005

Na centralnym napewno są jakieś sklepy z odzieżą, nie będziemy gorsi, weźmiemy całego manekina ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Symphony 2005

I bedziemy z nim uprawiac seks 'w cyce' :)

7

Odp: Symphony 2005

Głodnemu zawsze chleb na myśli... ;) Ja tam wolę naturalne kobiety niż jakiegoś manekina... :)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-07-22 09:25:34)

Sikor umarł...

8

Odp: Symphony 2005

syphony ? na zlotach inych niż atarowskie (poza zlotami C-64) z reguły panuje atmosfera, której nie lubię... i pewnie nie będzie tam ziomalskiej ekipy atarowców...

9

Odp: Symphony 2005

eeeee Mac starzejesz sie; multi z reguły są OK; no chyba że dzieciaki z Gorzała Kru zaczną trollować; ewentualnie Deadman ubierze monitor;)

gep/lamers^dial

10

Odp: Symphony 2005

albo pokaże dupe. to ten ?? ;)

Lewis - to ja biore maść na obtarcia :D ...heh; w sumie drewnem to i manekina zniszczyć mo(sz)na. hehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Symphony 2005

Gepard: ja jeżeli chodzi o zloty multi nie mam najlepszych wspomnień, no może poza Intel Outside 97, było na fajne ... ale i tak kucało do miecza wszelkim QuaST-om w Ornecie i zlotom w Opalenicy ;)

12

Odp: Symphony 2005

ja nie chce was martwic ale Azarro i spolka sie zapisali na quasta  :) (aka, pijemy wódke i drzemy mordy) :)

13

Odp: Symphony 2005

Moze lepiej, zeby ich nie bylo. Czlowiek sie chce w spokoju zdoic, a tu lata taki i drze morde... ;)

14

Odp: Symphony 2005

Lewis: weźmiemy Grubshego i w razie czego wspólnie "uciszymy" krzykaczy ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-07-23 17:46:58)

15

Odp: Symphony 2005

cyt. "Grubszy odprowadź Pana"