1

Temat: Idiota v2.0

Czytam sobie wiadomości na wp; czytam że Monica Bellucci robi nowy film; ręka mi sie omckneła i mysz zjechała na komentarze internautów i aż mnie zamurowało.Szybko robie więc posta byście i Wy mieli radoche:

" ULTRA MEGA SUPER CUD BOSS (2005-07-24; 09:03:02)

Beznadziejna frajerka z niezłym ciałkiem zamiast mózgu-coś dla skonczonych matołów i ludzi parch.rany jak można słuchać takiego szajsu-przecież to kompletne atomowe obes***e g***o dla ludzi(pierdów ludzkich)bez studiów i matury(dla mnie ludzie bez matury to dna ludzkie i życiowe patałachy i skonczone zera-po prostu są zbyt głupi aby zdac maturę).bądzmy szczerzy kto słucha i zachwyca się tą prostaczką-dna -ludzkie dna ,spasione krzywusy,życiowe niezdary,pryszczate gróbasy,gnijący w domach frajerzy.od razu mówię spaslaków wyjątkowo nienawidzę i gardzę nimi całkowicie.najbardziej nielubię paskudnych spasionych zaswiniaczonych kobiet-są to maksymalne zera społeczne i dageneraty w jednym.dodam że kobiety uważam za pod gatunek człowieka-gardzę nimii uważam że jedyną ich rolą jest służyc mężczyznie-FACET to pan i władca kobiet-dlaczego-dlatego że kobiety śa głubszei bądzmy szczerzy nie są za bardzo inteligentne.(parę nędznych komplementów i ściem i jużjest twoja)-dlatego gardzę nimi.aha i jak ktos poczół się urażony to bardzo dobrze ,tak naprawdę to mkyślę o was jeszcze dwa razy gorzej wy patałachy ludzkie i degeneraty społeczne bez matury.dodam jeszcze że nie radzę mi podskakiwac bo wyciskaqm 177 kg na klatę a na przysiad biorę 220 kg-chybaq wszyscy frajerzy wiedzą co mogą zrobić takie łapy-no to nara życiowe nieudacznini i zera społeczne-aha nienawidzę także nijwiększego g***a i plagi swiata-zas***ych metalowców, fanów depesz mode i u2-metale to takie zera społeczne że szkoda słow na nich niech się lepiej utopią w smole -parchy jedne ,gardzę wami i pluję oraz sram na was metalowcynara ludzkie pomyje.-GARDZĘ WAMI.AHA I NA SAM KONIEC-pluję i szczam na wszystkich karateków i niby specjalistów od sztuk walki.machają tymi przeszczepami przed oczami(ciekawe po co),a wystarczy jeden strzał i po frajerach,mocniej takiemu ścisniesz rączkę i już płacze,jedno strzałowe patałachy-taka prawda frajerzy-można se tam coś umieć-ale dajcie spokój pchła nie załatwi niedzwiedzia,jeden cios z łap które wyciskają 177kg i już koniec walki wy nędzne patałachy,.,a więc na sam koniec przypomnę tylko ze gardzę całum plemieniem kobiet,tym podgatunkiem,zakałą świata,pomyłką natury.nara-GARDZĘ WAMI"

i tak sobie mysle że to miszczostwo świata! gośc dla mnie jest wymiataczem jakich mało

wersja oryginalna: http://tiny.pl/qmng

gep/lamers^dial

2

Odp: Idiota v2.0

LOL. Niezły kolo, jeden z lepszych tekstów, jakie ostatnio czytałem :D :D :D :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Idiota v2.0

szacuneczek...
inteligencja iscie porazajaca ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Idiota v2.0

"gardze wami..."

... lol. czuje sie wzgardzona ;D

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Idiota v2.0

kogoś trochę poniosło jak to pisał (!)

6

Odp: Idiota v2.0

gepard: Czemu v2.0 ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Idiota v2.0

Albo to ktoś napisał dla jaj... wierzcie mi... są tacy co potrafią takie rzeczy generować ;)

8

Odp: Idiota v2.0

Pewnie ze gardzi. Na osiedlu go bija, kobiety pluja, subkultury gnebia. co ma chlopak zrobic : -P zawsze moze rzucic sie w qpe :-P

9

Odp: Idiota v2.0

gRzEnIu napisał/a:

gepard: Czemu v2.0 ?

ponieważ kiedyś już postowałem o jakimś debilu z allegro ztcp...

gep/lamers^dial

10

Odp: Idiota v2.0

Koles to robi dla jaj. Widzialem juz prawie takie same wrzuty na innych stronach. Nawet wczoraj widzialem www.wislakrakow.com jego wpis. Tyle ze nieanwidzil Wisełki a reszta jest juz identyczna. Wiec nie ma sie czym podniecac bo koles sobie jaja robi.

11

Odp: Idiota v2.0

a mnie to przypomina jordana ... zajebista prowokacja ;)

12

Odp: Idiota v2.0

Jordan bierze na klatę 177kg ? no, no dobry jest :D :D :D

13

Odp: Idiota v2.0

Grunt to miec mocne argumenty.

14

Odp: Idiota v2.0

koleś znowu zaszalał;szkoda że monotematycznie http://tiny.pl/qt4z

gep/lamers^dial