1

Temat: kupie procek

może ma ktoś z was do sprzedania tanio procek 6502

2

Odp: kupie procek

Przyjedź na Quasta to Ci dam. A ty mi kupisz winiacza (nie droższego niż 4.00PLN). Może być?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: kupie procek

Oj Dely Dely - chyba masz bardzo duże ciśnienie na winiacze.. ciągle tylko o jednym..
Ale przecież już niedługo (!)

4

Odp: kupie procek

niestety niedam rady pojechac poprostu stan urlopu jest u mnie zerowy co najwyżej moge ci wysłać kase plus koperte zwrotną

ps napewno 6502 a nie żaden mutant typu 6510 lub 6522

Ostatnio edytowany przez tol2di (2005-07-25 13:06:09)

5

Odp: kupie procek

6502 wyjęty z 65XE. Wyślij do Candla list z kopertą zwrotną z naklejonym znaczkiem, ja mu powiem, żeby Ci odesłał procek. Jak masz jakieś niepotrzebne stare, *klasyczne* czasopisma komputerowe, które i tak chcesz wyrzucić to chętnie przyjmę ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: kupie procek

a możesz mi wysłać na maila adres gdzie wysłać kopete zwrotną plus 4 zł
tol2di@poczta.onet.pl

7

Odp: kupie procek

Jasne. Jak wrócę z kołchozu (koło 16:00).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: kupie procek

dobra dzięki czekam na maila z adresem niestety czasopism to sie zażadne skarby niepozbede predzej mnie z nimi wywioza taczkami na śmietnisko

9

Odp: kupie procek

niestety czasopism to sie zażadne skarby niepozbede predzej mnie z nimi wywioza taczkami na śmietnisko

Hehe, skąd ja to znam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: kupie procek

Wynikło małe nieporozumienie. Niestety nie będę w stanie dać Ci tego procka, po prostu przeliczyłem się ze stanami. Jeszcze raz przepraszam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: kupie procek

nic sie w sumie nie stało a moze ktoś inny ma do sprzedania chodzi o procek 6502

Ostatnio edytowany przez tol2di (2005-07-26 06:51:39)

12

Odp: kupie procek

jezeli chcesz procek z ATARI to mam moge ci dac.. ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: kupie procek

a jakie koszty i napewno 6502 bo taki mi potzrebny a nie jego mutanty

14

Odp: kupie procek

stryker zyjesz tam noj co z tym prockiem