1

Temat: NOISE Party Announce

Dear sceners and friends of demoscene!

We are happy to announce you the official Easter Atari Demoparty 2006 called "Noise" which will held, very untraditionally, in Slovakia (Slovak Republic) !

Our goal is to finally join both 8bit- and ST/Falcon-scene in one big party and support each competition with decent prizes like in the past...

More information you can find at our website, http://noise.atari.org, where you can tell us your interest, opinions and where you can find some basic facts about the party itself.

The website will be regular updated, we're going to bring you information about each competition, party program, prizes for winners, travel maps etc...

So, stay tuned and tell us what do you think!

Your Noisy team.

2

Odp: NOISE Party Announce

i co o tym myślicie ??

ATARI 800XE, XF 551 DISK DRIVE, 3 x Quick Shot, Dos własnej produkcji z muzyką robioną na CHAOS MUSIC COMPOSER by L.K. AVALON - Tak było kiedyś ... Teraz ATARI800WIN 4.0 ... I UWAGA MAM JUŻ 800XE i 65XE, 130XE, XC 12 z KSO Turbo, CA 12, zasilacz oraz kabel AV :P ostatnio doszło 1040STe :D

3

Odp: NOISE Party Announce

A co z Foreverem?

4

Odp: NOISE Party Announce

60 zeta za wjazd + koszty dojazdu hmmmm zaczyna robić się drogo na tej Słowacji... UE to głowy im chyba uderzyła....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: NOISE Party Announce

ta z Gdańska na dodatek 15-16 godzin samego dojazdu.... :( ciopągiem ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: NOISE Party Announce

a Vasco im zniżki robił na własnym party.... szkoda gadać.....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: NOISE Party Announce

Proponuje co następuje: totalna olewka a wysłać im same fejki :D

i fucki w greetzach ofkorz :lol:

Ostatnio edytowany przez miker (2005-09-12 21:18:33)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: NOISE Party Announce

W sumie można się pokusić o proste demko typu techno z fajnymi grafami w gr8 (coś na wzór mayday - tylko grafika podpasowana pod tytuł 60Euro....  i tekst przewodni zbieram na wejściówke Noise Party :))

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-09-12 21:53:29)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: NOISE Party Announce

Quast kosztowal 40 i byl w Polsce.
Tu jest raptem 20 zl wiecej  i raban podnosicie :)
Nie mowiac juz o tych co sie wymigali od placenia na foreverze :) (spokojnie zaoszczedzili na Noise'a) :>

Pozdr

10

Odp: NOISE Party Announce

Moim zdaniem nie ma co robic rabanu o wejsciowke. Mysle, ze POLAND! powinien sie pojawic na tym party. Jednak osobiscie, jezeli bedzi i Forever i Noise party to chyba bede musial wybrac jedna z tych imprez. Gdyby jeszcze byl wiekszy odstep pomiedzy owymi imprezami a to bedzie cos w okolicach miesiaca...

I jeszcze jedno: organizatorzy napisali, ze zamierzaja wylozyc na organizacje imprezy 2500 euro. To jest kupa forsy, mysle parokrotnie przekraczajaca budzet Quasta (nie wspominajac o Lascie ;) ). Dlatego impra bedzie chyba full pro, a jak sie pojawi nawet 100 osob to i tak organizerzy sa 1000 ojro w plery...

11

Odp: NOISE Party Announce

mikey napisał/a:

Nie mowiac juz o tych co sie wymigali od placenia na foreverze :) (spokojnie zaoszczedzili na Noise'a) :>

Fakt parę osób się wymigało (część celowo, inna nie) - co nie zmienia faktu że na Quast Party wejściówka 40zeta obowiązuje tylko i wyłącznie dla facetów a tutaj buli każdy co np. w moim przypadku wiąże się już nie z 15E a 30E czyli poniekąd koszty zamego wejścia na imprezę 3 razy droższe... Doliczając do tego jeszcze dodatkowo większą ilość km (przy obecnie galopującej benzynce) daje do myślenia... Na pewno jeżeli będa dwie imprezy obok siebie Noise i Forever - ja wybiore tą drugą...

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-09-13 18:10:42)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: NOISE Party Announce

A ja chyba już jestem za stary na zloty.... chyba czas pomyślec o żeniaczce i założeniu rodziny, a nie o jeżdżeniu na zloty ;)

13

Odp: NOISE Party Announce

A ile teraz kosztuje miejsce hotelowe w Koszycach? Bo jak tam byłem trzy lata temu, to cena dwuosobowego pokoju z łazienką wynosiła 20 złotych.

KMK
? HEX$(6670358)

14

Odp: NOISE Party Announce

Na foreverze  za nocleg w akademiku płaciłem 200 koron za dobe od osoby. Cena raczej nie powinna ulec zmianie..

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: NOISE Party Announce

Przypominam sobie, że w Koszycach jest knajpa, w której sprzedają świeżo uwarzone piwo. Knajpa nazywa się Golem i jest zaraz przy rynku. Adres Dominikańskie namesti 15.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2005-09-12 23:03:18)

KMK
? HEX$(6670358)

16

Odp: NOISE Party Announce

macgyver napisał/a:

A ja chyba już jestem za stary na zloty.... chyba czas pomyślec o żeniaczce i założeniu rodziny, a nie o jeżdżeniu na zloty ;)

Hehehe, To bedzie Ciebie kosztowalo wiecej niz za wejsciowke ;)

17

Odp: NOISE Party Announce

drac030 napisał/a:

A ile teraz kosztuje miejsce hotelowe w Koszycach?

Ja spałem w Trencinie pod kaloryferem, cena wliczona w bilet wstępu na party :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: NOISE Party Announce

Piguła/Shpoon napisał/a:

W sumie można się pokusić o proste demko typu techno z fajnymi grafami w gr8 (coś na wzór mayday - tylko grafika podpasowana pod tytuł 60Euro....  i tekst przewodni zbieram na wejściówke Noise Party :))

Piguła - a skąd wziąłeś te 60 łojro? Ja doczytałem o 15-stu, no, chyba że z kosztami przejazdu... ;)

Miker napisał/a:

Proponuje co następuje: totalna olewka a wysłać im same fejki big_smile

i fucki w greetzach ofkorz lol

Ale dlaczego, Mikuś...? Dlatego, że 15 euro, a nie koron...? Skąd takie podejście u Ciebie?
Panowie, powaga - cena może nie najmniejsza, ale nie powala.  Zobaczcie sami:

Noise napisał/a:

Entire party (Thursday to Monday):     15.00 ?
Single day:    7.50 ?

To są praktycznie 4 dni!!! 15/4=3,75 euro/dzień...
Widzę także:

Noise napisał/a:

- social facilities (showers, WCs - for men and women)

Czyli są też prysznice... Chociaż napisali, że 4men i 4women, a lepsze by były koedukacyjne ;)
Co do dema lub faka - pewnie, można by sklecić, czemu nie...
Co do ceny - niepotrzebnie się tak zagotowaliście... Trza czytać, czytać i jeszcze raz czytać... Chyba, że coś przeoczyłem ;)

Sikor umarł...

19

Odp: NOISE Party Announce

Moje szanse na przyjazd sa takie jak wygrana z Anglia 4:0.

#1: Wielkanoc
#2: Cholernie duza odleglosc
#3: Wielkanoc
...

A szkoda, bo chetnie przejechalbym sie na party organizowane przez -XI-, chocby jako rewanz za to, ze wielokrotnie pojawial sie u mnie (a mial tak samo daleko ;)

60 zet to faktycznie drogo, ale jezeli na nagrody przeznaczone jest ok 2500 euro, to mozna to zniesc. Wszelkie marudy mowiace, ze moge dac duzo jak beda dobre nagrody moga sie wykazac ;p

No moze faktycznie szkoda, ze kobitki placa, ale coz. Prawo organizera.

Znizki braciom Slowakom i Czechom, owszem, robilem - a wlasciwie wejsciowki za free - wlasnie ze wzgledu na odleglosc. Ja sie i tak im dziwilem, ze im sie chce w te zaspy jechac - nadal jestem im za te wyprawy WDZIECZNY! Mysle, ze jakbysmy na Noise mieli miec znizki, to malo kto by w ogole placil. Zwroccie uwage, ze tak naprawde to Polacy maja najblizej ;) [no, moze poza Czechami] Pewnie Niemcy, Holendrzy czy Skandynawowie przyjada!

Dlaczego im fucki posylac? Zwlaszcza jak sie samemu nie chce jechac? ;P

Jako ten, ktory wymigal sie od placenia za Forevera - oswiadczam, ze rabanu nie podnosze ;) Obiecuje tez publicznie, ze w przyszlym roku zaplace w podwojnej wysokosci! No i o jakim nieswiadomym wymiganiu piszecie??? Jak mozna sie nieswiadomie wymigac? Zawsze mozna podejsc i zaplacic, nie? ;)

Last/Lato nigdy nie mialo sponsora z prawdziwego zdarzenia. Budzet tworzyly wejsciowki. Oczywiscie zdarzylo sie pare razy, ze ktos cos podarowal na nagrody (thx Sikor i Jet!), czy dorzucali sie do big screena (POKLONY!!!) ale byly to przypadki incydentalne + raczej nie przekraczajace kwot symbolicznych (jak na slowo sponsor) ;) - ale i tak jestem wdzieczny!

Podloga na party - bezcenne! ;)

Odp: NOISE Party Announce

chetnie bym wpadl na forevera lub noise , postaram sie namowic R.Czube na przyjazd ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

21

Odp: NOISE Party Announce

Był by czad!

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

22

Odp: NOISE Party Announce

Cena jest cena albo ja akceptuje i sie stawiam na zlocie albo nie i nie jade.
jak czytam komentarze typu "czy ich pojebalo" to mi sie normalnie słabo robi.
potem taki jeden z drugim jedzie i sciemnia, chowa sie przed orgami, nie chce placic i inne kichy odstawia.
Postarałby sie jeden z drugim, zrobil jakas porzadna produkcje i wygral fajne nagrody to by mu sie zwrocilo.

Inicjatywe uwazam za fajną i mam nadzieje, ze uda mi sie tam dotrzec.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: NOISE Party Announce

xray napisał/a:

potem taki jeden z drugim jedzie i sciemnia, chowa sie przed orgami, nie chce placic i inne kichy odstawia.

no widzisz jeden nasra i pozniej mowia ze polak to swinia :(

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

24

Odp: NOISE Party Announce

- sikor - myślałem o złotówkach a klepałem Euro (już poprawiłem)
- X-ray w woli ścisłości przed nikim nigdy się nie chowałem

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-09-13 18:11:54)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

25

Odp: NOISE Party Announce

co by jak to planujemy uderzyc z gdanska busem, tak wiec ew. jesli ktos reflektuje to koszta rozlaza sie na wiecej osob. jak narazie to jest 7 miejsc jesli sie nie myle. info beda naplywac z czasem.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///