1

Temat: USB Cart

Tak się zastanawiam czy ktoś zdolny i mający więcej pojęcia o lutowania ode mnie (to akurat nie trudno) niemógłby się zająć produkcją USBCartów. O takich. Przeciez wszystkie schematy takie jak schemat ideowy czy nawet projekt płytki są ogólnie dostępne i z pewnością znalazłoby się sporo chętnych (np. ja). Poza tym niegłupioby było mieć wersję wewnętrzną ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: USB Cart

tak z ciekawosci zapytam: do czego ci on?
softu do tego na palcach jednej reki (moze dwoch rak) da sie policzyc...
bedziesz developowal sterownik do pendrive? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: USB Cart

"Do mania". I tego, ze fajnie mieć kierownicę do Pole Position i stację dysków na USB. Przeciez mozliwości wykorzystania jest bardzo duzo, a autorzy projektu cały czas nad tym pracują i kto wie, co jeszcze wymyślą.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: USB Cart

mogliby jakies r0l0 API zrobic do tego...

5

Odp: USB Cart

przygladam sie tej ich pracy od dluzszego czasu i rzeczywiscie caly czas widac postepy
co do tego poleposition - pewien jestes ze ci zmodyfikowana binarke udostepnia? ;)

co do stacji dyskow na usb - z tego co tam wyczytalem to juz normalnie dostep
do sektorow jest!! takze teraz tylko dopisac ster do newdevice i jazda ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: USB Cart

Ja też bym za rozsądną cenę reflektował...

Sikor umarł...

7

Odp: USB Cart

jellonek napisał/a:

co do tego poleposition - pewien jestes ze ci zmodyfikowana binarke udostepnia? ;)

Tak, tak i jeszcze raz tak.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: USB Cart

BTW. Zauwazyliscie ze tam na zdjeciach  gdzie pokazuja poleposition z keirownica, maja chlopaki obrusy na stole ???
Heh, jak na wigilnie ;)

Tam chlopaki opisali jak i co aby sobie spatchowac gierce co by chodzila z kartem

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2005-09-14 09:34:16)

9

Odp: USB Cart

usb internal by sie przydalo, prawde mowiac mialem nadzieje ze MM po udanym sio2ide wezmie sie za usb do atari.. no ale skoro rodzi sie nowy standard... tez jestem chetny na usb do malucha

@jellonek
"tak z ciekawosci zapytam: do czego ci on?"

za dlugo trzezwy jestes.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

10

Odp: USB Cart

mysze przez USB mozna podlaczyc, i cos obilo mi sie o uszy ze bedzie szybszy i dokladniejszy jej odczyt niz probkowanie joya

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

11

Odp: USB Cart

wypowiedz CAS'a na AtariAge http://www.atariage.com/forums/index.ph … opic=75476

USB mice are sending back the x/y replacement in pixel. There is no need to poll. Just ask rthe USB mouse about the x/y replacement, add this to your x/y coordinates and move player or shape.

ERU, I can lent you an USB Cart for development. Send me your address on private e-mail.

Best regards

Carsten

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

12

Odp: USB Cart

jellonek napisał/a:

.. dopisac ster do newdevice i jazda ;)

hehe - chyba nie do NEWDEVICE ?? - rotfl :D:D

a tak z innej strony - to jak u nas pojawi się ten klon USB karta - to dopiero wtedy będzie na to "kupa" softu;- mam nadzieje jednakże, że nie będzie kosztował pół gigamega złotych :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: USB Cart

NO TO PRZECIEŻ PISZĘ DO CH**A WACŁAWA, ŻE WSZYSTKIE SCHEMATY SĄ DOSTĘPNE WYSTARCZY ZMONTOWAĆ TYLKO I PISAĆ COŚ (MOGĄ BYĆ DEMA).

Strasznie mnie denerwuje jak ktoś nie czyta co ma napisane wyżej. I nie offtopikować tu, tylko pisac mi na temat.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: USB Cart

nie jest to trudna do zmontowania zabawka.... szkoda tylko, że dokumentacja płytki jest w pdf'ie...
no i niewiem jak jest z dostępnościa usbn9603

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: USB Cart

Ten usbcart na usbn9603 to chyba jakiś stary projekt.  Nowy kart jest zbudowany w oparciu o sl811hs.

usbn9603 znalazłem tutaj: http://tiny.pl/qp89
sl811hs w Polsce chyba jest nie do kupienia. w USA można go kupić tutaj:http://tiny.pl/qp8c za jedyne $8.56

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

16

Odp: USB Cart

http://www.piekarz.pl/index.php?page=ar … ykul=11374
cena 44zeta za sztukę.... to już lepiej robić chyba w oparciu o 2 układy usbn9603 których koszt jest niższy o około 4-6zł (przy większym zamówieniu różnica byłaby pewnie jeszcze większa).

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim