1

Temat: 24H Compo "Powiedz"

Rozpoczynamy kolejne 24h compo.

Temat: remake znanego (szczególnie na scenie Atari) utworu grupy Ich Troje - Powiedz

Rules: Wymagany jest plik CMC/MPT/TMC/TM8/TM2/RMT/FC/ST, oprócz tego można podesłać SAP`a.

Deadline: 25.09.2005 18:00

Nagroda: czteropak piwa przy najbliższym spotkaniu.

Ułatwienie: plik z oryginalną wersją (prawy klik - zapisz jako, po ściągnięciu nalezy zmienić rozszerzenie na poprawne).

-----------------------------------------------------------

So we can start next 24h compo.

Subject: remake of well known (especially on Atari scene) chartbreaker of Ich Troje group - Powiedz.

Rules: CMC/MPT/TMC/TM8/TM2/RMT/FC/ST file is required, You can send SAP file too.

Deadline: 25.09.2005 6PM CET

Prize: 4 beers at nearest Atari meeting / party.

Trainer: original version (right click, save as, change extension after download)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: 24H Compo "Powiedz"

Tym razem do konkursu zgłoszono 2 prace, w związku z tym nagrody nie zostaną przyznane.

Prace:

Saywhy - Pode3jdupe.com plik .TMC
Cherry-Rave-Experimental - Miker / Blowjobb / NG

----------------------------------------------------------------------------------------

This time we have 2 entries in 24h compo, thus, awards will not be conceded.

Entries:

Saywhy - Pode3jdupe.com
Cherry-Rave-Experimental - Miker / Blowjobb / NG

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?

3

sapa pliz

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

W sumie oba niezle choc ten pod3jdupe.com to imho ktos z grayscale, x albo bewu. Jak nie to trudno wink hehe

5

też tak myślałem, ale coś (ktoś smile ) mi mówi że niekoniecznie (aczkolwiek zawsze mogę być ofiarą przemyślnej intrygi).

Obstawiałem jeszcze Epiego...

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2005-09-26 20:14:47)

All I hear is the sound of me falling on the ground

6

A moze i Epi bo ta xywka jakas taka zaniegrzeczna jak na tych panow z grayscale tongue

7

eee ladne są wink

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Nagrod nie ma, ale aniekte w sumie mozna bylo dac. A tak poza tym oba kawalki sa rulu! tylko przyznac sie, ktory w TMCu szalal?

naj***ny, ale zawsze elegancki.

9

brzmi jak epij

10

"buhahahaha lol rotfl"

jak wroce do domu to sobie poslucham, kto tak namodzil, ze wszyscy mysla ze to ja. wink
dziekuje Ci, kierowniku, ze zorganizowales compo wtedy, kiedy nie mialem dostepu nie tylko do Atary, ale nawet do zadnego zasranego emulatora. masz u mnie butelke po byxie. wink

"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." (Richard Feynman)
and... "Physics is to mathematics as sex is to masturbation." (podobno również R.F.)

11

Świetne kawałki. Nie ma to tamto. Ale ta TeeMCa nie brzmi na Epiego... Ech "Wstań powiedz teraz już wiem kto zrobił ten teem". A może konkurs kto zrobił ten coverek?

grzybson/SSG

12

Co do "Say Why" to obstawiam BeWu bądź innych ludków z Grayscale (w dowolnej konfiguracji), choć liczę na (nie)miłe zaskoczenie... wink

Btw. milusi kawałek. big_smile

Szkoda, że CePe zapił, byłoby quorum ;]

I Ty zostaniesz big endianem...

13

szkoda, że w kołchozie napi*łem w tym czasie - kurna; temat zajefajny. może następnym reazem smile. A następną edycję proponuje nazwać: "keine ręce" - i utwory wystawić na buc kompo big_smile:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Przecież możecie napisać, wstawi się i zagłosuje. W czym problem.