1

Temat: Amiga CDTV

Mam na zejściu zestaw Amiga CDTV składający się z:

- jednostka centralna (brak przycisku forward i reset - można wciskać zapałką :) )
- caddy (niezbędny do wkładania płytek CD)
- klawiatura
- stacja dysków
- pilot (bez baterii)

Całość działająca (mogę podesłać zdjęcie dla niedowiarków :P ), czyta płytki CD z muzą więc i inne też powinien. Amiga ma dodatkową wajchę przełączającą ją w tryb pracy Amigi 500, ponieważ sterownik CD w CDTV zabiera podobno jakiś kawałek ramu uniemożliwiający uruchamianie pewnej części programów - po przełączeniu CDTV staje się pełnoprawną Amigą 500 :)

Najchętniej zamienię się na coś fajnego ponieważ nie wiem ile takie cuś może być warte, na allegro ceny są różne, różniste i ciężko wyciągać średnią.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Amiga CDTV

może na ludzika z kasztanów? jest akurat sezon, a ludziki z kasztanów są fajoskie :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

3

Odp: Amiga CDTV

No to ja ide po zapalki do ludzikow. Przedwczoraj z psem nazbieralismy 2kg kasztanow do terrarium dla zolwia, ale nich tam - za amige oddam troche :D

4

Odp: Amiga CDTV

Tak się składa, ze mam małe dziecko i ludzików z kasztanów mam całe stado (a nawet zgraję) :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Amiga CDTV

dely : masz do tego joystick's interface ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Amiga CDTV

Niestety nie mam :/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Amiga CDTV

Ja moge dodać do tych ludzików takie małe białe robaczki co wychodzą ze środka, tak średnio po miesiącu trzymania w szufladzie (ale dopiero za jakis miesiac) ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Amiga CDTV

jakby tak przetresować te robaczki, to ludzik by się ruszał :) Podejrzewam Dely, że Twoje ludziki same nie spacerują?

Ostatnio edytowany przez sun (2005-10-06 09:03:33)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

9

Odp: Amiga CDTV

Same (jeszcze) nie :)

No dobra, pożartowaliśmy nieco, offtopik się zrobił, a teraz pytanie czy ktoś tego nie chce, bo jak nie to idzie na allegro.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Amiga CDTV

Ja bym chetnie wzial.. tak za dwa byki, moze byc?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Amiga CDTV

Dwa Byxy po raz pierwszy!

Ostatni raz proszę o nieofftopikwanie. Teraz już nie będę taki dobry i będę banować.

MM: Te, nie badz taki chojrak, bo sam bana dostaniesz ;) :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Amiga CDTV

yoo , zamienie na 4 nowe gry na Jaguara  ;)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2005-10-07 20:35:07)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

13

Odp: Amiga CDTV

te same co jakiś czas od Ciebie kupiłem? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Amiga CDTV

tak , te same ( doplace za przesylke jak trzeba )

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2005-10-09 21:53:12)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014