1

Temat: Dział Programowanie?

Szanowna Dyrekcjo zacnego portalu, tak się zastanawiam (wiem, wiem, Sikor odwal/puknij się ;) ), czy nie byłoby sensownie założyć nowy dział tego szacownego dzieła: PROGRAMOWANIE, z podziałem na 8 bit (dla narzędzi tworzących prace dla 8-bitowego Atari) i więcej... Chodzi o to, że wielu użytkowników zajmujących się pisaniem swych większych tudzież mniejszych prac używa różnego typu platform, a pytanie o X-asma, debugera itp. nie zawsze pasuje do działu "software". Poza tym - prędzej możnaby było znaleźć interesujący nas wątek.
Oczywiście jest to tylko moja skromna sugestia, tymniemniej pragnąłbym poznać opinię Szanownego gremium, jak także zdanie mojej ulubionej kadry władającej portalem AA ( i wcale mi tu nie chodzi o anonimowych...). W związku z tym proszę o wyrażanie swojej opinii w formie wypełnienia ankiety, a zacny pan Kierownik Zamieszania zamknie ją, kiedy uzna za stosowne ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-10-27 07:54:14)

Sikor umarł...

2

Odp: Dział Programowanie?

Chodzi o dział na forum czy na stronie?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Dział Programowanie?

Na forum oczywiście.

Sikor umarł...

4

Odp: Dział Programowanie?

ze swojej strony dodam ze dzial ,,fabryka'' jest juz wlasnie namiastka takowego, ale chyba
lepiej by bylo dodac koleny - przejrzystosc...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Dział Programowanie?

dział fabryka jest dla programów niekomniecznie opensource - więc w znacznej części nie będzie miał niczego wspólnego z programowaniem. Jestem za nowym działem, można podzielić na 8/16 bit, języki niskiego / wysokiego poziomu i tyla. :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Dział Programowanie?

Pin napisał/a:

można podzielić na 8/16 bit, języki niskiego / wysokiego poziomu i tyla. :)

... i pytania zaczynające się na "A", na "B", ...., na "Ź". Bez przesady Panowie :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Dział Programowanie?

Proszę bardzo, zdecydowałem, że będzie tylko część dot. 8-bit, ponieważ jeśli przyjmiemy, że nowa produkcja na XL/XE powstaje raz na miesiąc to produkcje dla ST/E/Falcon powstają raz na 100 lat :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Dział Programowanie?

Oki. Dobre i to.
Pozdrawiam ;)

Sikor umarł...