1

Temat: Kabelek Jaguar - Monitor

Otóż po zakończeniu w dniu dzisiejszym wielkich porządków zaobserwowałem fakt zaginięcia kabelka Jaguar - 3x chinch. W związku z tym bardzo chętnie nabędę takowy - krawędziówka jaga - 3x chinch (audio L, audio R, Video). Bardzo dziękuję za uwagę. Odwdzięczę się w postaci namacalno-szeleszczącej (brzęczącej) lub w innych itemach.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

jak bedzie brzeczalo to malo atrakcyjne (chyba ze bedzie ,,niezle'' wazylo)
jakby mialo slicznie szelescić to zaczynam szukac opisu krawedziowki Jaga...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

Hmm, Dely, a nie możesz sobie lutnąć...? Nosty ma opis ponoć... W Sumie to i ja powinienem się zaopatrzyć... ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

http://www.gamesx.com/avpinouts/jagav.htm

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

Dely: dowcip w sygnaturce ci sie zestarzał ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

Jakbym mógł sobie lutnąć to bym tu nie pisał. Adam, na temat proszę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

hehehe, admin zalozyl topica to i offtopicowac nie wolno ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

dely - bede jechal jutro do sklepu elektronicznego po pamieci do ramcarta to nabede odpowiednie zlacza i Ci lutne. Sobie zrobilem na RGB (do C1084). Na chinche bedzie latwiej.
Podaj dlugosc kabla i adres na priva.
Oddzwieczac sie nie musisz bo koszt bedzie znikomy.
A! Tyle ze estetyczne to nie bedzie za bardzo bo nie moge kupic nigdzie w miescie Lodzi zlacza krawedziowego z obudowa :/ Moze z izolacji cos ulepic...?

9

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

Jesli znajdziesz krawedziowe z obudowa to daj znac, chetnie lykne jedna sztuke. Ja radzilem sobie obudowa od LPTka, tu naciac tam przykleic o a obok przypilowac i jakos spasowalo mi do jaga.

ślamk!

10

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

a z kawałka złącza ISA nie da się tego zrobić? ew. od złącza do napędu 5,25"...

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Kabelek Jaguar - Monitor

Temat, w związku z ofertą nosty-ego, zakończył żywot. Dziękuję (bany za offtopiki rozdzielone ;) )

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.