Temat: Gdzie film ???

Lisu o ile dobrze pamiętam na foreverku uzbrojony był w kamerę, miał być po obróbce film dostępny gdzieś. Pytam więc czy coś mi umknęło? Jeśli tak to co zrobić by wejść w stan posiadania?

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Gdzie film ???

No, fakt Lisu coś tam kręcił. Ale jak widać pobił Laoo i mnie w terminie realizacji :) Warto uderzyć też do Xi, który też kamerował :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Gdzie film ???

taaaa.. Xi... ja nadal czekam na nagranie  z meczu rozegranego bodajze 3 lata temu w Trencinie .... chyba ze przegapilem..  w koncu krotkowidz jestem ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

4

Odp: Gdzie film ???

było przyjechać w maju na sztaba do mnie, kto był, ten widział surówkę :-)

a tak na serio, to film się robi.

5

Odp: Gdzie film ???

jaką kurde surówkę? ja widziałem ża-rówkę. :]
albo frytki i seriale. ale surówkę??!!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Gdzie film ???

tyl, bo mam problem znowu taki sam jak w maju - spaliła mi się żarówka i niechcący wyrwałem oprawkę z kablami z kostki i nie sięgnę sam - będziesz może jakoś w okolicy kiedyś? :-)

7

Odp: Gdzie film ???

po prostu zadzwoń, albo smsnij, to podejdę, bo ostatnio dość często bywam w szeroko pojętej okolicy. nawet chyba w poniedziałek przechodziłem pod Twoim oknem. :] tylko piwo masz mieć. I FILM. :]
[cały czas byłem przekonany że ten sztab był w czerwcu. i tak nawet na atariki napisałem. serio w maju?]

Ostatnio edytowany przez epi (2006-03-08 18:21:24)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Gdzie film ???

tak, z 28 na 29 maja, wedle danych z EXIFa zdjęć