1

Temat: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Wszedłem wczoraj w posiadanie kontrolera IDEa made in Piguła. Poza tym posiadam zasilator AT i obudowę od 1050, przymierzając wszystko włazi elegancko do środka. Niestety moje umiejętności manualne ograniczają się jedynie do otwierania wina / piwa i z pewnością nie dam sobie z tym rady. W związku (radzieckim) z tym poszukuję chętnego, który by mi to wszystko ładnie złożył. Kontroler działa i buczy, pozostaje tylko zamocowanie tego wszystkiego w środku 1050-tki. Dziękuję za uwagę. Przypominam nieśmiało, że piszemy tylko na temat.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Dely - prasuj skarpety - i zapraszam :) (na wino)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Dely kiedy oddasz mi pieniądze !!!

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Dely jedzie bez biletu - :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Pin a może jakiś sztab w Crackowie?
Dely przytargał by stację...

6

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

poslij to do lotharka :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

dobre ;)

poprostu mocne :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Atenszyn uwaga!

Sprawa nieaktualna, wczoraj w późnych godzinach wieczornych (4:00 nad ranem) oraz dziś rano mission została akompliszd. Za pomocą młotka, Bosch-a i wiertarki udarowej mam elegancki zewnętrzny twardy dysk w obudowie od 1050.

Wiercenie udarem o 3:00 0wnz :) Spotkanie powered by wino rocznik bieżący prosto z gąsiora + kawa z mazutem i głazami narzutowymi :)

Zdjęcia jak Pin wrzuci na sieć :) Wrzucę je na AA. Momentami podczas pracy wyglądaliśmy jak Sąsiedzi :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

nie prosciej bylo zadzwonic do MTV i zalapac sie do programu "pimp my atari"?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

10

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Ech naogładali się "Pimg my bike"  i teraz w głowie Pin my Atari  ...
A przecież nie od dawna wiadomo że najlepszy jest Pin i moje ognisko ......

Ostatnio edytowany przez AS... (2005-12-12 22:32:05)

11

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

yhy,..... yhy - :) - tylko qurwa bez ognia :). polowa fotek jest - jutro zrobie reszte. Kiero - bo nie chce tu linka zapodawac na razie - Miker ma namiar do prostaty - ześśijcie :D part one. Tylko - bez cenzury :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: KMK/JŻ aka IDEa w 1050

Dajcie te fotki! Mam organiczna awersje do wszelkich rozszerzen, ktore nie mieszcza sie pod maska zwyklego szarego Atari. Tylko SIO2IDE w magnecie (Strykera?) mialo swoj urok bo powalalo nieprzgotowanego widza :D