Temat: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

Czy ktoś może wyrippować mi grafę z tej produkcji - chodzi mi o jednen obrazek Fujibaby - jest po prostu boski i koniecznie chce zrobić sobie z nim T-Shirt!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

Czy chodzi Ci o ten?

http://img226.imageshack.us/img226/7461/ataribaby6kx.th.png

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

Zina meczy? ;))))

4

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

Chodzi mi o grafike małego smoka - w dziale gfx - nazywa się to fujibaby. Ale potrzebuję oryginalny plik bo chcę mieć taką koszulkę!!!!!

http://83.16.164.130/~pigula/smok.jpg

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2005-12-17 15:02:19)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

oo fajne :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

ta zflaczała piłka jest fajna! lol

7

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

No grafa jest taka, że normalnie majty spadajo! :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

Piguła: jak będziesz robił, zrób i dla mnie... XXXL... A moze więcej chętnych się znajdzie?

Sikor umarł...

9

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

Piguła/Shpoon napisał/a:

Chodzi mi o grafike małego smoka - w dziale gfx - nazywa się to fujibaby. Ale potrzebuję oryginalny plik bo chcę mieć taką koszulkę!!!!!

A to sorry, zobaczyłem tamtq grafę jako pierwszą i mi się skojarzyło. :) Obawiam się, że oryginalna grafa może mieć niestety 320x200. Scena na ogół jak robi grafikę, to pod konkretne kryteria (rozdzielczość, ilość kolorów). Poza tym prosiłeś o wyripowanie, a więc w ST-Low. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: Potrzebna grafa z 20 years Atari ST megademo

wow !