1

Temat: Zasilacz do 1050 oraz XF551

Zakupię (moze być nieoryginalny) zasilacz do Atari 1050 oraz Atari XF551. Lojalnie uprzedzam, ze wpisy typu zlutuj se / przerób se z .... będę kasował.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Zasilacz do 1050 oraz XF551

Dely - bedac trendy na tym forum powinienem Cie zmieszac z blotem za lenistwo (bo przerobka z C64 ogranicza sie do wymiany wtyczki), ale skoro chcesz zaplacic to juz Twoja wola. Wolny rynek.
Jesli kabel AV do jaga, ktory Ci zlutowalem dziala, to moge Ci zrobic taki zasilacz (ale gdzies ze 2-3 tygodnie mi zejdzie bo musze wyszukac na rynku zasilacz od C64 - bedzie Cie to kosztowalo jakiegos browara + drugi za wysylke)?  Ale jesli kabel do jaga nie zadzialal, czyli stracilem umiejetnosc zlutowania paru kabli do kupy, to nie bede ryzykowal porazenia Kierownika prundem... :/
Takze jak nikt sie nie zglosi z gotowym to mozesz na mnie liczyc w rezerwie.

3

Odp: Zasilacz do 1050 oraz XF551

Nosty, jesteś moim najlepszym kolegą :) Kabel, który mi zrobiłeś oczywiście działa i absolutnie nie uchylam się od przekazania Tobie cieżko zapracowanej nagrody w formie płynnej. Zasilacz od C64 posiadam, tylko nie mam wtyczki. Jeśli w moim sklepie nie będzie odpowiednich wtyczek to się do Ciebie zgłoszę ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Zasilacz do 1050 oraz XF551

dely dam ci nieoryginalny zasilacz do 1050 + inne dodatki (stacje.... do c64 :P ) za zrobienie pewnej stronki....
jak sie na to piszesz daj znac :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Zasilacz do 1050 oraz XF551

Dely - znalazlem zapasowy zasilacz do C64. Nabede wtyczke jak bede na miscie i do konca tygodnia Ci jakos wysle.

6

Odp: Zasilacz do 1050 oraz XF551

Okej, piwa / wina się mrożą do czasu spotkania :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.