1

Temat: Draco030 vs 0xF ;)

Obserwując jeden z innych wątków widzę, że dochodzi do walki full kontakt nieomalże ;) Wobec tego o zwycięzcy zadecyduje... Ankieta ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

co to za bzdura?

3

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Prowokacja!

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

4

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Ale wodzu, co wódz?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

na gole cyce, na gole cyce :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Sikor: ale z cukrem! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

to moze zalozymy temat : Jellonek vs  Piotrv ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

imo to jest byzydura. obaj maja niepodwazalny autorytet i juz. a jak ktos chce porownywac do google fight.

9

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Poprosimy o wątek Miker vs reszta Świata :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Possdrafiam reschte schwiata

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

ale łoo soo chodzi?

12

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Miker: ale tartą ;)

jellonek napisał/a:

na gole cyce, na gole cyce big_smile

To już lepiej na rozebrane cykle ;)
AS: przejrzyj forum (mały hint: emulacja) ;)
W końcu: jak ring, to ring ;)

Sikor umarł...

13

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

sajkor: dobrze to ujales ;)

stryjq: dalbys mi szans ;) piotrv przynajmniej cos do atariki wnosi (i to sporo) a ja tam tylko za bota od skladni robie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

jellonek, ale jednak robisz...

co do konkursu popularności, to w drugiej turze proponuje:
a) Sikor vs Stryker
b) mikey vs miker

Zwycięzca przez miesiąc przegrywa taśmy na PC i ma możliwość opublikowania tego za friko na yahoo albo na szkolnej tablicy ogłoszeń :D

Żeby nie było, że sobie coś wycieram kimś, to wszelka zbieżność jest przypadkowa a nicki w tej historii zostały celowo zmienione.

I'm not so bad, once you get to know me.

15

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

jellonek + piotrv -> jazda demo pisać!!

:lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Gepard vs Vasco :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

jellonek napisał/a:

piotrv przynajmniej cos do atariki wnosi (i to sporo) a ja tam tylko za bota od skladni robie...

za trollbota.

piotrv napisał/a:

b) mikey vs miker

o, a myslalem ze nas mylisz.
ratuje cie disklejmer :P

18

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

mikey - ty przynajmniej jak zawsze na powaznie :)
co do trollbota: od veglina moje miano ("jellonek") roznioslo sie jako ten co kanal wkurza (widac zartu nie zczail) i sie roznioslo na cala siec - jelonek: ten co wkurwia, ale niczego nie czai.
to mialo miejsce dobrych pare lat temu (na 100% znacie znaczenie okreslenie "jelonek" ktore, nie wnikajac, odnosilo sie do zartu pod tytulem "slyszalem ze linux, jest lepszy od freebsd" zuconego na lagoonie) - ktore, zgadnijecie od kogo pochozi...

dalej co do trollbota - przyznaje z cala moja ułomnocia - widac na wiecej sie nie nadaje... jesli potrafisz cos wiecej --- "do something"... - ale nie chozi mi tu jeno o marne (i nic nie wnoszace) (bo innych od ciebie (tu mam na mysli: "mikey") nie kojarze)) komentarze :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

19

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

jeszcze powiedz ze na ziopcach siedziales :) - tak dla wiekszej lanserki.
a tak powaznie (tak, nie pije codziennie i nie mam takiej wymowki ;) : sluchaj Piotrze, mi naprawde nie zalezy na tym abys pisal z sensem skoro nie chcesz, ale na razie widze same mniej lub bardziej udane trollingi. Jesli piszesz ze jestes 'botem porzadkujacym' to porzadkuj, a nie czepiaj sie mnie ad personam. (juz kilka razy - na forum i w atariki) Jesli to nie jest trolling to ja sie pomylilem. Nie znasz mnie, ja nie znam ciebie, nie wiem czemu to wszystko ma sluzyc. I tak, brakuje mi poczucia humoru.

Ehhh ... i znowu sie  zdenerwowalem

20

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

ok. sorx - jesli kiedykolwiek na atariki dalo sie mnie odczujc jako "czepiajacego" sie mikey-a - oficjalnie przepraszam
jesli podobna sprawa miala misce w atariki, czy gdziekolwie indziej - (coby ktokowlwiek przytaczal:) jestem powalonym zlomasem - piszac inaczej - sorx - przerpaszam, nie to mialem na celu/mysli...

mikey - osobiscie uwazam Ciebie za najbarziej zasluzona na scenie atarowskiej (i nie tylko: ogolnie dla malego atari) osobe w regionie lubelskim - i jesli jakkolwiek, gdziekolwiek obrazilem Ciebie - moje pochylenie glowy ku samej ziemi) osobe ktorej (uwazam) wiele zawdzieczam...

jak tylko wytrzezwieje stawiam ci flache (preferencyjnie: dzis wieczorem w "stolarni" :D ) za twoj wklad, jak i za wszelkie (100%towo niezamierzone wzgledem Ciebie) niezrozumiale uchybialosci w moich wypowiedziach.

co rzeklem - czynem popre - jesli nie czynem, to krata plynnej wypowiedzi (w formie perly mocnej, ale to juz w konsumpcji ze man polaczonej :D )

- po pijaq to pisze/pisalem - ale w 100% popieram (dzisiaj wyplata :D) tak wiec pytam: czy moge Ciebie, (lub miker-a kotry tez sie na mnie obrazal (sorx - serio - nie kcialem - ale jesli kcecie, przyznaje sie do błędu - zle sformuowne wypowiedzi)) przeprosic/zadosc uczynic, za moje wszelkie niescislosci?

jesli nie - za wszystkie (odnosnie zarowno wobec mikeya, jak i mikera, czy tez drac030onusa) blady (niescislosci, zle slow obranie, krotko - pojebane p*.*) PRZEPRASZAM. tyle mojej wypowiedzi.

Ostatnio edytowany przez jellonek (2006-01-06 00:53:52)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Sikor... czy ty się nudzisz... już lepiej wymyślaj kolejne konkursy... albo napisz demo (c) miker :P

22

Odp: Draco030 vs 0xF ;)

Czy to się kiedyś skończy? Obrażanie, półsłówka i przeprosiny?
Za swoje kobitki się weźcie a na forum bardziej merytorycznie gadajcie to nie trzeba będzie tych krat piwa stawiać ciągle...

I'm not so bad, once you get to know me.