1

Temat: Błotowisko... ;(

Panowie, czy wszyscy naprawdę tak nisko upadliśmy?! To jest przerażające, w dodatku przeciw regulaminowi, ale widocznie każdy ma to gdzieś:

regulamin napisał/a:

Wszelkie bluzgi, wulgaryzmy, wyzywanie innych jest zabronione. Pamiętaj poza tym, że twoje wypowiedzi świadczą o Tobie i Twojej kulturze.

Nie offtopikujemy w tematach oraz nie dopisujemy głupich komentarzy ponieważ moderator może je skasować oraz nagrodzić urlopem.

niektórych wypowiedzi wyrwane z kontekstu napisał/a:

zamknij jadaczke po kiego huja sie wcinasz nie wnosząc nic do tematu ?

w dodatku z błędem ortograficznym

A co to ma do rzeczy? Łamiesz regulamin.

o tym chyba powinni decydować admini, a nie forumowicze ;(

cnotka niewydymka...

Nie chce mi się dalej nawet wyciągać... Nie rażą mnie już nawet wypowiedzi z przecinkami, ale jawne jechanie po kimś na łamach forum świadczy o WYSOKIM STOPNIU KULTURY FORUMOWICZA.
Pozostawiam niektórym do rozmyślań... Może po prostu brak urlopów na aa ostatnio...?

Sikor umarł...

2

Odp: Błotowisko... ;(

Warny rozdzielone, posty skasowane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Błotowisko... ;(

Dzięki Dely i przepraszam, ale naprawdę niektórych postów nie da się normalnie przeczytać. Może to co napisałem da niektórym do myślenia...
Pozdrawiam

Sikor umarł...

4

Odp: Błotowisko... ;(

Sikor napisał/a:

A co to ma do rzeczy? Łamiesz regulamin.

Widze tu moj cytat. No sorka, nikogo nie obrazilem ani nie wulgaryzowalem. Napisalem co napisalem ale juz po rozwiazaniu problemu w temacie. Wiec mnie w to nie mieszaj. Reszty nawet nie zdazylem przeczytac.

5

Odp: Błotowisko... ;(

Celowo nikogo tutaj nie podawałem, a że trafiło na Ciebie akurat - pech, nie ma się co obrażać. Jest to niestety ostatnio ogólny poziom dysput na atariarea, nad czym głęboko ubolewam - w ten sposób portal schodzi na psy. Ale może jak niektórzy conieco przemyślą nieco się poprafi, czego życzę sobie, Delemu i reszcie ludzików zaglądających na aa.

Sikor umarł...

6

Odp: Błotowisko... ;(

Ja sie nie obrazam bo z natury pogodny ze mnie czlowiek. Pozdrawiam i zycze jak najmniej offtopicow i nietresciwych postow :)

Odp: Błotowisko... ;(

POPIERAM!!! Pierwszy post który przeczytałem 1 stycznia był dokładnie w cytowanym stylu.Nasi koledzy "europejczycy" mają maniery mocno wschodnie, niestety.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: Błotowisko... ;(

Sikor, weź się i przegalopuj dookoła bloku. Trafi się jedna wypowiedź na 1000 bo ktoś źle się poczuł, a tu całe forum,  vortal i w ogóle cały świat schodzą na psy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Błotowisko... ;(

Problem z tym wszystkim to jest jeden: who cares? To tylko internet. Poza tym, atari area jest naprawde swietnym community w porownaniu z innymi. To ze od czasu do czasu zdarzy sie jakis flejmik albo wrzuta, nie oznacza zaraz ze swiat sie konczy a nasze 'wschodnie' maniery gdzies galopuja do 'jewropy' W glowach wam sie przewraca od tego babilonu.

ps: czyj to tekst z 'cnotka niewydymka' w cytacie sajkora?

Ostatnio edytowany przez mikey (2006-01-10 14:54:15)

10

Odp: Błotowisko... ;(

jak komus cos nie pasowalo z mojej odpowiedzi to sorki ale mam to w d..... i prosze o bana przynajmniej bede mial swiety spokoj i nie bede czytal postow niektorych trolow ;] narqa :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Błotowisko... ;(

Nie wiem czy to w ogóle warto komentować...

Wielu, naprawdę wielu ludzi pisze na forach nie na temat, lub pół żartem. Ale to chyba nie powód, aby kogoś obrażać? I to w taki sposób? Wieźcie pod uwagę, że internet to idealne miejsce do rzucania bluzgami i dlatego właśnie ja osobiście tego nie robie.

Co do "who cares?" to odpowiedź brzmi: ja - czyli osobnik atakowany. Jesli chcecie żyć w swoim światku olewając wszystkich dookoła, to ja przepraszam, możecie mnie wypisać...

A co do kultury wschodniej, to w Rosji nie byłem, więc osobiście nic do nich nie mam. Natomiast mam obraz tego co się dzieje na forum bez siedzącego non-stop admina.

I'm not so bad, once you get to know me.

12

Odp: Błotowisko... ;(

piotrv napisał/a:

Co do "who cares?" to odpowiedź brzmi: ja - czyli osobnik atakowany. Jesli chcecie żyć w swoim światku olewając wszystkich dookoła, to ja przepraszam, możecie mnie wypisać...

Jesli ktos cie atakuje to sie bron. Masz 3 opcje: zabranie glosu w watku/przycisk 'raportuj' pod postem/mail do lewisa albo delego. Masz wystarczajaco wiele wiosen na karku (spojrzalem na twoja strone w atariki), aby doprawdy nie podnosic rabanu 'jako osobnik atakowany' bo ktos napisal ci pod wypowiedzia jakis niewinny bluzg ;) (polzartem to pisze troche) Nie wiem tez co znaczy 'wy' w twojej wypowiedzi. W przypadku gdybys potraktowal ten post jako atak na ciebie, od razu przeprosze, bo nim nie jest :)

13

Odp: Błotowisko... ;(

ale macie smieszne problemy :)

14

Odp: Błotowisko... ;(

kto ma ten ma. dontcare mode.

15

Odp: Błotowisko... ;(

stany depresyjne ciąg dalszy ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Błotowisko... ;(

ayy... chlopaki co bierzecie?

17

Odp: Błotowisko... ;(

Eeech... najprostszą metodą jest ograniczenie do minimum czytania tego forum (Sikor, czyżbyś nie miał innych rozrywek?! ;)), a inną to pewnie nieodpisywanie tym, co tak *prawdziwie* trollują.... :lol:  :D

18

Odp: Błotowisko... ;(

na przyklad komu? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

19

Odp: Błotowisko... ;(

np. tobie :P

"wszystko się kiedyś kończy......."

20

Odp: Błotowisko... ;(

No i od nowa flejmy. A chyba Sikor chcial ten temat zrobic flame free :)

21

Odp: Błotowisko... ;(

zauwaz po czyim poscie sie zaczely ;)

22

Odp: Błotowisko... ;(

eee ... mikey Ty cos sugerowujesz ? :)