1

Temat: Noworoczne porządki - zajrzyj BCM ;)

Z okazji nowego roku dokonałem inwentaryzacji niepotrzebnych mi rzeczy, które trafiły do mnie w ramach róznych (kwadratowych i podłuznych) tranzakcji wiązanych. Ponizej lista. Z pewnością kazdy znajdzie coś ciekawego:

- Konsola Sega Mega Drive BOX, z padem, foliami, papierami itp. + 2 gry BOX (F22 Interceptor, Donald)
- Gry Sega Game Gear BOX nieuzywane:
  - Space Harrier (2 sztuki)
  - Yaiba
  - Leaderboard Golf
  - Aerial Assault
- Gry Nintendo NES (originalne - nie pasują do Pegasusów ;) ):
  - Mario Bros + Duck Hunt
  - Rad Racer
  - Double Dragon III
  - Pro AM (BOX)

Nie chcę mi się wystawiać na allegro, a wiem, ze ludziki tutejsze równiez potrafią zbierać rózne rzeczy ;) W grę wchodzi wymiana na cosik atarowskiego, lub ogólnie 8-bitowego.

Niezwiązane posty kasuję.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Noworoczne porządki - zajrzyj BCM ;)

No, Sega Mega Drive  bym moze lyknal... Tylko co moge dac na wymiane na Atari? Carty zbierasz? ;)

3

Odp: Noworoczne porządki - zajrzyj BCM ;)

Nosty, Ty masz u mnie + :) Pokryjesz przesyłkę i jest Twoja. Zasadniczo mogę Ci wszystko wysłać, Ty masz akurat sporo znajomych zbieraczy to jakoś porozdzielasz. A jak Ci będzie coś zbywało to zawsze dasz znać :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Noworoczne porządki - zajrzyj BCM ;)

Nie smialbym prosic, tym bardziej, ze obiecanego zasilacza do XF wysle Ci dopiero jutro, bo jakos sie nie skladalo...
To daj na priva namiary do przelewu i ile kaski wyslac.
Duze dzieki :)

Odp: Noworoczne porządki - zajrzyj BCM ;)

yoo , ja bym sie pisal na gry GG

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014