1

Temat: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Hmm, każdy ma obok avatara swój status... A może by tak dodać specjalny, niezależny od ilości statsów, dla tych, co cały czas offtopikują albo piszą aby pisać, często w opozycji dla innych...?
Proponuję nazwy: Troller lub Trollix (tak, tak, ten drugi to wpływ Asterixa ;) ). Może także Statsman i Offitopik. Co wy na to ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

popieram ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Ja również, dodatkowo proponuję zmianę avatara rzeczonego delikwenta np. w trolla lub równie paskudną kreaturę! ;]

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Tylko kto miałby podejmować decyzję komu się należy taki status, a komu nie ? Kierownik ? Nabojka ? ;)

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Naród!!! Poprzez głosowanie przez SMSy ;P

6

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Trollix, buhahaha

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Ja jestem za. Osoba, ktora bedzie decydowac o tym, kto dostanie specjalny status bedzie Sikor. Ja zglaszam sie na chetnego zeby owe statusy ustawiac.

8

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Hmm, ja myślę, że takie osoby powinny być conajmniej trzy i status oczywiście na czas ograniczony. A dlaczego trzy? Brak stronniczości i zawsze nieparzysty wynik głosowania, za to na tyle mało, aby nie prowadzić do niczego nie prowadzących dysput.

Sikor umarł...

9

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

zglaszam sie na pierwszego! ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Dobry pomysł. Kolejny powód by tu nie zaglądać. Tak trzymać!

I'm not so bad, once you get to know me.

11

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Jeżeli wynik głosowania owych trzech osób ma być pozbawiony stronniczności, to w skład owej "komisji" powinien być obsadzony przez 2 osoby z "dwóch" stron kurtyny oraz przez osobę "obiektywną". Osobą "obiektywną" może być Kierownik. Osobą tropiącą trolli powinien być Sikor, to chyba nie budzi zastrzeżeń. Trzecią osobą dla równowagi powinien być jakiś megatroll (tylko równowaga sił gwarantuje ów "brak stronniczości"). Pytanie jak wyznaczyć owego trolla... jakiś plebiscyt.... albo niech hasło "największy troll na A-A" będzie tematem nowego konkursu Sikora ? :D :D :D

12

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Sezon ogórkowy w pełni :)

13

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Chciałbym delikatnie zasugerować, że dyskusja jest lekko bezcelowa ponieważ żadnych komisji tudzież notek względnie żółtych karteczek nie przewiduję.

Głupi ci rzymianie... (z Asterixa).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

na tełkatesa.

:) - Sikor. Za ten pomysł stawiam czteropak ;) - najważniejszy w życiu jest dobry humor.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Znany germański filozof powiedział kiedyś
  "It's nice to be important, but more important is to be nice".

Poza tym jak dla mnie od dobrego humoru lepsze jest dobre -poczucie- humoru....

I'm not so bad, once you get to know me.

16

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

piotrv: o ile się nie mylę, miałeś przez miesiąc być na wakacjach :]

KMK
? HEX$(6670358)

17

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

A może tam już jestem? haha
KMK, skoro tak się tym przejąłeś to podaj adres, to wyślę Ci kartkę ;-)

Ostatnio edytowany przez piotrv (2006-02-06 23:47:54)

I'm not so bad, once you get to know me.

18

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

a ja proponuje stary system nagradzania urlopami - przynajmniej nie ma gadania - jak ktos zniknie na tydzien lub dwa - i tyle; a nie jakieś trolo-avatary.. O - POSTULUJE O DODANIE EMOTY TROLLA - powinno wystarczyc w co_poniektórych przypadkach :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-02-07 00:31:00)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Jestem za!
Mamy za mało na AArea biurokracji!
Musimy dostosowywać się do trendów panujących w naszym pięknym kraju!
I jeszcze proponuję komisję 12 osób zaufania publicznego decydujących o szerokości strony głównej AArea w zakresie od 500 do 800 pixeli! Co wtorek!
...
porąbało Was :D

Ostatnio edytowany przez eru (2006-02-07 00:34:57)

: 404. Stopka not found

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Zgadzam sie z Eru. Bez sensu. Na trole jest tylko jedna metoda - nie dokaramiać i czekać aż zdechną z głodu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

21

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

...Adamie, nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Tobą ;) tak jak mawiał kiedyś Korwin-Mikke - zalegalizować sprzedaż narkotyków, niech się zaćpają na śmierć i problem narkomaństwa zniknie ;) (akurat tego poglądu nie podzielam... bo żeby nie było! ;)

Eh...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Dyskusja nie prowadząca do niczego - ale temacik luźny i trochę okrasił strone humorem. Pogląd Adama trafiony w dechę. Na głupoty nie odpowiadać i tyle

Żyję bo Bóg tak chciał.

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

TAAA!!! W ten sposób z może zbyt gadatliwego forum zrobilibyśmy rodzinny grobowiec, dostojny co prawda ale SMUTNY.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

24

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Forumowa Rada do Spraw Offtopikow I Trollowania
w skrocie FRSOT.
A teraz glosujemy roczny budzet, wynajecie siedziby, i terminy posiedzen cyklicznych.
Nastepnie rozpiszemy wybory do Rady. No i rzecz jasna kampania...

25

Odp: Skrytożernym Trollowiczom mówimy tak ;)

Pin napisał/a:

na tełkatesa.

:) - Sikor. Za ten pomysł stawiam czteropak ;)

Trzymam Cię za słowo ;) Czteropak to dobra rzecz, a jak jeszcze schłodzony to już... ;)

Sikor umarł...