1

Temat: Kmk Hdd - Help...

... i powstal problem. kabel audio od Atarki spadl (sam :) ) na obudowe innego urzadzenia zasilanego pradem - byc moze nie najlepiej uziemionego - .... niebieski screen generowany przez wlączony komputer stal sie czerwony... po chwili kolory powrocily do pierwotnego stanu. Lecz nie na tym sie skonczylo - bo jak sie po chwili okazalo - pozbylem sie pierwszych sektorow partycji D2:, oraz calej tablicy partycji. Nie bylo by niczego w tym zlego, gdyby nie to, ze DYSK nie przyjmuje zapisu zadnej tablicy, (fdisk2/KMK), a w przypadku starego programu FDISK - po zapisaniu tablicy zostaje wylącznie jej kopia w RAM - czyli po pierwszym resecie partycje znikaja... sprawdzalem inne dyski - wszystko dziala normalnie -

czy ktos sie z czyms takim spotkal ???

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Kmk Hdd - Help...

Uwaliłeś dysk. Masz szczęście, że w ogóle pozwala ci coś przeczytać.

Raczej mało prawdopodobne jest, żeby to było uszkodzenie napędu albo nośnika, raczej padł kontroler. Spórbuj zdobyć taki sam dysk i zamienić w nich elektronikę, powinno pomóc.

KMK
? HEX$(6670358)

3

Odp: Kmk Hdd - Help...

Pin, spróbuj BOSCH-em.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Kmk Hdd - Help...

lub crazy my ide

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

5

Odp: Kmk Hdd - Help...

no to mam przynajmniej jasność. Raczej nie będę się bawił w szukanie elektroniki - bo graniczy to raczej z cudem. Zastanawiam się jednak nad przejściem na CF - karty dostępne, nowe - a wersje typu elitepro; - jeśli wytrzymają do 2 lat w atarce - luz. Draco - thc(x) za pomoc - teraz jestem przynajmniej pewny - co robić.

Dely: - boszem ?? - spróbuje naprawić - nawet nie tylko elektronike - co w zestawie razem. Potne to na plasterki :D

... całe szczęście, że w Atarce nic nie padło - bo to ten wyPasiony GS od Pasia :) - a wyglądało to bardzo źle... :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Kmk Hdd - Help...

Pinek to u Ciebie nawet elektronika pochłania promile (samo spadło ??? ohh!)

Żyję bo Bóg tak chciał.

7

Odp: Kmk Hdd - Help...

jednak okazało się coś innego. Po zapięciu dwóch innych dysków - wcześniej sformaconych pod atarke - każdorazowy zapis na HDD kończy się pięknym anagramem złożonym z danych, oraz losowo wybranych sektorów. W tym tygodniu wygrywa numerek: 5,16,20,24,36, oraz 40. Liczba 20 sponsorowana przez Ibuprom - zatoki. k**** mać. Niestety wyprawa do Pasia w celach serwisowych mnie czeka. grrr (ale piwa napić się przecie można) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Kmk Hdd - Help...

Pin! Bedziesz we Wroclawiu!? Ej! To super! Zrobimy maly sztabinx :P

Odp: Kmk Hdd - Help...

Ja tez sie pisze, tylko nikt nie chce mnie zaprosic, buuuu...

10

Odp: Kmk Hdd - Help...

Pasiu się niewatpliwie ucieszy - jak zamiast jednego sublokatora; na kwadracie bedzie miał ich kilkanascie. Najlepiej z piwem, oraz winem :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Kmk Hdd - Help...

I BOSCH-em :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Kmk Hdd - Help...

Ok, wycofuje.