Temat: woodish english

Npisalem na liscie dyskusyjnen taka wypowiedz:
"Sorry, but this was only information to Polish people.
Marek was asking who will be interested and who know some about this because he will be."

I zostala ona okreslona jako "woodish english" czyli Turecka wersja angielskiego ;)

Czy ktos mi moze napisac jak to poprawnie mialo by wygladac ?

Moj angielski jest bardzo prosty, nie uczony w zadnych szkolach, taki jak sie uzywa na ulicy w USA

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-02-20 19:28:31)

2

Odp: woodish english

a co miales na mysli bo nie lapie kontekstu ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: woodish english

Koles angielskojezyczny zadal pytanie odnosnie inretfejsu IDE na liste pl.comps.sys.atari. Inna osoba skomentowala to po Polsku no i ten angielskojezyczny jegomosc zapytal o co chodzi bo on nie rozumie po Polsku, wiec mu odpisalem, w sposob powyzszy.

4

Odp: woodish english

"who know some about this because he will be."


tia..ale co to ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: woodish english

"who knows something about it, because he will be (interested)". Taki z polska trochę stylizowany angielski :)

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: woodish english

alp napisał/a:

"who know some about this because he will be."


tia..ale co to ??

Nie wiem dokladnie o co pytasz, bo z calosci watku wiadomo o czym jest mowa i ze to chodzi o interface IDE. Wiec chyba nie musze tego pisac w wypowiedzi.

7

Odp: woodish english

moze
"Marek was asking who will be interested and who knows something about this because he will be interested."

Te ostatnie interested jest trochge niezreczne i w sumie nie potrzebne, ale chyba pomaga w zrozumieniu sensu zdania.

Odp: woodish english

Marek pytał, kto będzie zainteresowany i kto o tym trochę wie, ponieważ on będzie ... to chciałeś napisać? (za duże zagmatwanie moim zdaniem)

9

Odp: woodish english

W sumie  wiem, ale nie chcialem powtarzac tego slowa. No i to "knows" zamiast "know" (druga osoba liczby pojedynczej czyli "s" na koncu)

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-02-20 20:45:16)

10

Odp: woodish english

zielony/waxsoft/bc napisał/a:

Marek pytał, kto będzie zainteresowany i kto o tym trochę wie, ponieważ on będzie ... to chciałeś napisać? (za duże zagmatwanie moim zdaniem)

Hmm, to napisz to po angielsku. Bo w sumie to to samo co ja napisalem


BTW. Jak by ktos byl zainteresowany, to calosc jest tutaj http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watek … id=8311573

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-02-20 20:34:48)

11

Odp: woodish english

ja juz nic nie wiem, co autor mial na mysli

Ostatnio edytowany przez alp (2006-02-20 23:18:59)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: woodish english

Uczył Marcin Marcina :P

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: woodish english

no rzescie mnie rozbawili :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: woodish english

faktycznie, "żeśmy".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: woodish english

Monsoft napisał/a:

W sumie  wiem, ale nie chcialem powtarzac tego slowa. No i to "knows" zamiast "know" (druga osoba liczby pojedynczej czyli "s" na koncu)

trzecia osoba.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

16

Odp: woodish english

dely: :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: woodish english

zadaj pytanie retoryczne " did you f**k my wife "

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

18

Odp: woodish english

Bitman - szczerze się uśmiałem :).  Wracając do tematu,  może tak: "Marek has asked if anybody knows some more in this matter, because he would be interested."

19

Odp: woodish english

Wiecie co, zajmijcie sie atari ....

20

Odp: woodish english

A jak by to zdanie powiedział Chuck Norris ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: woodish english

[troll mode] E-wri najt If ju don-ka kenczusi, aj łil bi... Mandaryna wszystko przebija! :D

22

Odp: woodish english

co to jest "don-ka" ?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

23

Odp: woodish english

zielony/waxsoft/bc napisał/a:

...Mandaryna wszystko przebija! :D

No ba:
"hyr aj goł agejn on maj ołn, łot abałt im singink aj dont noł, if ju łona bi maj bejbi ju mast ryli tel mi"

24

Odp: woodish english

epi napisał/a:

co to jest "don-ka" ?

Odmiana dronki.

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: woodish english

Filolodzy. Ech. :D

Jeśli chodzi o o dronke to "Pająk jebie dronkę" ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio