Temat: Trencin - czas wolny

Jedną z atrakcji zeszłorocznego F2k5 był wypad na mecz piłki nożnej (dla przypomnienia AS Trencin - Matador Puchov 2:0). Sprawdziłem już czy w tym roku coś na stadionie będzie się działo ...no i jest!!! 23. kolo: 18.03.2006 o 15.00 - AS Trenčín - FC Nitra. Przypomnę, że wjazd na stadion to ok.6zł dla Vipów oraz 4 i 3 zł dla reszty (my atarowcy godnie się reprezentowaliśmy jako vipy oczywiście). Ciekawostką jest bufet który nie ogranicza się tylko do żarcia, na stadionie sprzedają piwo, wódę i rum - po ludzkiej cenie! Więcej na stronie http://www.astn.sk/index.php

Ps.Na stadionie nie było policji, było paru gości z ochrony, jak gostek się złościł na trybunach po słowacku to było bardziej wesoło a nie groźnie, przyjezdni kibice w liczbie 15 sztuk byli bez ochrony (i nic im się nie stało) a koleś na boisku jak zobaczył czerwoną kartkę to poszedł do gościa, którego sfaulował przeprosił go, następnie podszedł do sędziego podziękował za grę i bez komentarzy udał się do szatni!!! To nie jest wyciąg z bajek braci Grimm tak było naprawdę!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Trencin - czas wolny

Bo to czwarta liga :)

3

Odp: Trencin - czas wolny

Nie Mikey to ich ekstraklasa! Ale hasło dobre!

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: Trencin - czas wolny

BIERZEMY SZALIKI i "sprzęt" :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Trencin - czas wolny

ja nie moge bedą robić chlew

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

6

Odp: Trencin - czas wolny

nie chlew, tylko POLAND! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Trencin - czas wolny

ja pozbieram butelki i bede mjal na bilet do paryza , o :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Trencin - czas wolny

przeciez my nie pijemy :]

9

Odp: Trencin - czas wolny

Nasi południowi bracia mają wszędzie dobrze zaopatrzone bufety - jak byłem na osiedlu studenckim (Czechy - Praga - Strachov) to na stołówce studenckiej był dystrubutor pifka - już widzę oczami wyobraźni co by się działo gdyby taka opcja była dostępna na naszych studenckich osiedlach.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Trencin - czas wolny

Piguła: U mnie w akademiku było tak, że gościowi na gg wklepywałęm coś takiego:
żywiec 3, 46
i do pokoju 46 koleś przynosił 3 żywce :D
W akademikach Atarowcy mogli by się jeszcze dużo o piciu dowiedzieć ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: Trencin - czas wolny

ja bym probowal " ice 1 , 102 "

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014